Angličtina

Online jazyková výuka (nejčastěji angličtina online či němčina online) přes Google MEET, MS TEAMS nebo i Vámi preferovanou online platformu má mnoho výhod:

• VISTA má speciální bezplatné materiály pro online jazykové kurzy!
  • speciálně vyškolení lektoři pro online jazykovou výuku, moderně a nenáročně učí děti, dospělé, firmy i důchodce
  • s námi využijete 45 nebo 60 minut lekce maximálně efektivně, máme lidské i odborné zkušenosti (20 let úspěšně na trhu)
  • umožňuje sdílet dokumenty přímo, bezprostředně a ekologicky psát a sdílet aktuální slovíčka
  • umožňuje navíc sdílet odkazy na poslech, videa či jiné multimediální obsahy
  • online angličtina, online němčina či jiné jazyky jsou flexibilním místem výuky, papuče nevidíme ;)
  • a při tom všem jste v pohodlí tam, kde potřebujete být, a můžeme spolu pít kávu na dálku

Aktuálně Vám nabízíme 15-minutovou ukázku ZDARMA!

Angličtina ONLINE, individuální výuka

Jazykový kurz angličtiny VISTA prostřednictvím komunikační platformy dle výběru klienta. ONLINE výuka je studium nejčastěji přes Google MEET a MS TEAMS, rádi se připojíme na platformu dle Vášho přání.

Angličtina ONLINE, skupinový kurz

Výuka angličtiny v mini skupinkách do maximálně 5 studentů je pohodlnou alternativou studia v kamenné třídě – šetří Vám čas a náklady na cestu.

Angličtina pro děti ONLINE

Kurz angličtiny pro děti online je vynikajícím rozptýlením dětského dne a milým setkáním s novým VISTA kamarádem na internetu. Je to moderní a dětmi oblíbený způsob komunikácie v dnešním světě.

Angličtina
Angličtina pro děti ONLINE v miniskupině

Kurz angličtiny pro děti online v miniskupině je studium i zábava. Spolu s kamarády nebo sourozenci se děti učí formou hry plné angličtiny.

Business angličtina

Obchodní angličtina - pro všechny, kteří cizí jazyk využívají především v obchodním styku.

BUSINESS EXCLUSIVE

Jsou online lekce angličtiny zejména pro manažery, budoucí manažery, zaměstnance managementu, nebo zaměstnance speciálních profesí, studenty managementu, atd.

Příprava na FCE, CAE, TOEFL, a jiné

Potřebujete získat mezinárodní certifikát kvůli zaměstnání nebo škole? Připravíme vás na něj!

Speciální kurzy angličtiny

Speciální individuální kurzy: SOCIAL LIFE, INSTITUTIONS OF ENGLISH SPEAKING COUNTRIES, INSURANCE ENGLISH, BASICS OF HUMAN PSYCHOLOGY, HEALTH CARE ENGLISH, LEGAL ENGLISH, a jiné.

zjistit víc

Chceš zlepšit své jazykové schopnosti?

Vyber si vhodný kurz nebo přijď a poradíme ti. Můžeš zkusit online test a najdeme ti nejvhodnější skupinu.

Vyplnit test

Výhody VISTA

15+ let kvality a zkušeností
10 poboček
40 000+ absolventů
Licencovaná škola
Výuka i v zahraničí

Tento kurz mi velice pomohl, protože mi konečně někdo pořádně vysvětlil základy anglické gramatiky a hlavně naučil jsem se ji konečně používat. Tento kurz hodnotím velmi pozitivně, dobře jsem se naučil nová slovíčka, což by nebylo možné bez výborného lektora, který stále dobře poradil, vysvětlil. Způsob výuky mi velmi vyhovoval.

Pavel, student, 3. úroveň

Společnost VISTA jazyková škola s.r.o. zajišťuje výuku komunikačních kurzů v anglickém jazyce pro zaměstnance naší společnosti.
Spolupráce začala ve školním roce 2009/2010, kdy společnost VISTA poskytla výuku anglického jazyka pro 42 zaměstnanců naší nemocnice Na základě zájmu našich zaměstnanců jsme společnost oslovili ke spolupráci i ve školním roce 2012/2013, kdy se výuky zúčastnilo 33 našich zaměstnanců a ve školním roce 2013/2014, kdy kurzy navštěvovalo 24 osob.

Naši zaměstnanci jsou se systémem výuky a přístupem lektorů velmi spokojeni a zároveň oceňují možnost výuky v prostorách zaměstnavatele, ihned po ukončení pracovní doby.

p. Judita, soukromá nemocnice, vedoucí oboru pro lidské zdroje, Košice

Mohu jednoznačně říci, že během celého kurzu jsem se ani jednou nepodíval na hodinky. To bylo na tom to úžasné. Hodně jsme speakovali! Děkuji Viste, že jsem se opět o něco zlepšil a nemusel jsem si ani kupovat další zbytečnou učebnici!

Tímto potvrzuji, že jazykovou školu VISTA si vybrala naše mediální firma jako jazykovou školu, která měla za úkol naučit, doučit a zkvalitnit jazykovou vybavenost našich pracovníků. Jsem ráda, že mohu konstatovat, že se těšíme profesionální a kvalitativně velmi vysoké lektorské úrovni, kterou nám jazyková škola VISTA v rámci svých služeb poskytuje.

p. Miriam, média, členka představenstva, Bratislava

Líbí se mi styl, jakým jsme se učili, komunikace, hry, zábava, příjemná atmosféra a super lektorka.

VISTA jazyková škola poskytuje jazykové služby - jazykovou výuku, překlady, tlumočení naší společnosti od 27.3.2013. Vysoce oceňujeme výborné lektorské zázemí, profesionalitu překladů, organizaci a flexibilitu, včetně jednoduché zpětné administrativy. Vyjadřujeme vysokou míru spokojenosti s celkovým zabezpečením. Také oceňujeme profesionalitu služeb a metodu výuky, která je podle dostupných informací oceňována studenty. Vzhledem k výše zmíněnému doporučuji VISTA jazykovou školu jako poskytovatele jazykových služeb a vzdělávání i dalším firmám.

p. Alena, průmyslový park Poprad-Matejovce, HR manažer