Ochrana osobních údajů

Informace o zpracování osobních údajů a práva dotknuté osoby pro zpracovatelskou činnost/IS Kontaktní formulář, tzv. informační povinnost provozovatele

Identifikační údaje a kontaktní údaje provozovatele

Název: VISTA jazyková škola s.r.o.
Adresa: Dopravní 500/9
IČO: 07395582
DIČ: CZ07395582
Zast.: PhDr. Branislava Očvárová, konatelka
Spisová značka: C 300315, vedená u Městského soudu v Praze
Telefón: +420 732 533 263

E-mail: vista@vistaskola.cz

 

Účel zpracování osobních údajů, na který jsou osobní údaje v rozsahu jméno, e-mail je plnění smluvních nebo předsmluvních vztahů, kontaktování provozovatele prostřednictvím elektronického kontaktního formuláře na webu.

Právní základ zpracování osobních údajů: smluvní a předsmluvní vztah provozovatele a dotknuté osoby prostřednictvím elektronického formuláře umístněný na webu.

Doba uchovávání osobních údajů nebo informace o kritériích jejího určení: od získání po dobu potřebnou k dosažení účelu zpracování.

Informace o tom, zda je poskytování osobních údajů zákonným požadavkem nebo smluvním požadavkem nebo požadavkem, který je potřebný k uzavření smlouvy a o tom, zda je dotknutá osoba povinná poskytnout osobní údaje, jako i o možných následcích neposkytnutí osobních údajů: poskytnutí osobních údajů dotknutou osobou je požadavkem, který je potřebný k uzavření smlouvy, v případě pokud dotknutá osoba odmítne poskytnout údaje, nebude možné naplnit účel.

Práva dotknuté osoby:

  • právo na přístup k osobním údajům,
  • právo na opravu osobních údajů,
  • právo na vymazání ("zapomenutí"") osobních údajů,
  • právo na omezení zpracování osobních údajů,
  • právo namítat zpracování osobních údajů,
  • právo na přenosnost osobních údajů,
  • právo kdykoliv svůj souhlas se zpracováním osobních údajů odvolat,
  • právo podat stížnost dozorčímu orgánu

Chceš zlepšit své jazykové schopnosti?

Vyber si vhodný kurz nebo přijď a poradíme ti. Můžeš zkusit online test a najdeme ti nejvhodnější skupinu.

Vyplnit test

Výhody VISTA

15+ let kvality a zkušeností
10 poboček
40 000+ absolventů
Licencovaná škola
Výuka i v zahraničí

Řekli o nás

Tento kurz mi velice pomohl, protože mi konečně někdo pořádně vysvětlil základy anglické gramatiky a hlavně naučil jsem se ji konečně používat. Tento kurz hodnotím velmi pozitivně, dobře jsem se naučil nová slovíčka, což by nebylo možné bez výborného lektora, který stále dobře poradil, vysvětlil. Způsob výuky mi velmi vyhovoval.

Pavel, student, 3. úroveň

Společnost VISTA jazyková škola s.r.o. zajišťuje výuku komunikačních kurzů v anglickém jazyce pro zaměstnance naší společnosti.
Spolupráce začala ve školním roce 2009/2010, kdy společnost VISTA poskytla výuku anglického jazyka pro 42 zaměstnanců naší nemocnice Na základě zájmu našich zaměstnanců jsme společnost oslovili ke spolupráci i ve školním roce 2012/2013, kdy se výuky zúčastnilo 33 našich zaměstnanců a ve školním roce 2013/2014, kdy kurzy navštěvovalo 24 osob.

Naši zaměstnanci jsou se systémem výuky a přístupem lektorů velmi spokojeni a zároveň oceňují možnost výuky v prostorách zaměstnavatele, ihned po ukončení pracovní doby.

p. Judita, soukromá nemocnice, vedoucí oboru pro lidské zdroje, Košice

Mohu jednoznačně říci, že během celého kurzu jsem se ani jednou nepodíval na hodinky. To bylo na tom to úžasné. Hodně jsme speakovali! Děkuji Viste, že jsem se opět o něco zlepšil a nemusel jsem si ani kupovat další zbytečnou učebnici!

Petr, student, 6. úroveň

Tímto potvrzuji, že jazykovou školu VISTA si vybrala naše mediální firma jako jazykovou školu, která měla za úkol naučit, doučit a zkvalitnit jazykovou vybavenost našich pracovníků. Jsem ráda, že mohu konstatovat, že se těšíme profesionální a kvalitativně velmi vysoké lektorské úrovni, kterou nám jazyková škola VISTA v rámci svých služeb poskytuje.

p. Miriam, média, členka představenstva, Bratislava

Líbí se mi styl, jakým jsme se učili, komunikace, hry, zábava, příjemná atmosféra a super lektorka.

Mirka, student, 3. úroveň

VISTA jazyková škola poskytuje jazykové služby - jazykovou výuku, překlady, tlumočení naší společnosti od 27.3.2013. Vysoce oceňujeme výborné lektorské zázemí, profesionalitu překladů, organizaci a flexibilitu, včetně jednoduché zpětné administrativy. Vyjadřujeme vysokou míru spokojenosti s celkovým zabezpečením. Také oceňujeme profesionalitu služeb a metodu výuky, která je podle dostupných informací oceňována studenty. Vzhledem k výše zmíněnému doporučuji VISTA jazykovou školu jako poskytovatele jazykových služeb a vzdělávání i dalším firmám.

p. Alena, průmyslový park Poprad-Matejovce, HR manažer