Angličtina ONLINE, skupinový kurz

Výuka angličtiny v mini skupinkách do maximálně 5 studentů je pohodlnou alternativou studia v kamenné třídě – šetří Vám čas a náklady na cestu. Má výhodu studia kdykoliv a kdekoliv na světě, v papučích nebo v kravatě. Počas výuky se můžeme, ale nemusíme vidět – je to na Vás, podstatné je však se slyšet a sdílet podklady na obrazovce a přímo zobrazovat slovíčka.

•    Kurz: všeobecná angličtina
•    Miniskupina: max 5 studentů
•    Úrovně: od úplných začátečníků (A0, A1) po pokročilé (B2) Zjistit svoji úroveň
•    Online platforma: GOOGLE MEET / MS TEAMS / dle přání
•    Počet hodin: 13 x 60 minut
•    Čas studia: 18:00-19:00
•    Frekvence: 2 x týdně

 

Predbežná úroveň

Štart kurzu

Cena á kurz

 

Začátečník

měsíčně, 2024

3 100 Kč

Rezervovat

Mírně pokročilý

měsíčně, 2024

3 100 Kč

Rezervovat

Pokročilý

měsíčně, 2024

3 100 Kč

Rezervovat

enlightenedVšechny studijní materiály jsou zahrnuté v ceně a obdržíte je elektronicky.

Pokud upřednostňujete komunikaci face-to-face vyzkoušejte individuální online kurz angličtiny.  
 

 

Chceš zlepšit své jazykové schopnosti?

Vyber si vhodný kurz nebo přijď a poradíme ti. Můžeš zkusit online test a najdeme ti nejvhodnější skupinu.

Vyplnit test

Výhody VISTA

15+ let kvality a zkušeností
10 poboček
40 000+ absolventů
Licencovaná škola
Výuka i v zahraničí

Řekli o nás

Tento kurz mi velice pomohl, protože mi konečně někdo pořádně vysvětlil základy anglické gramatiky a hlavně naučil jsem se ji konečně používat. Tento kurz hodnotím velmi pozitivně, dobře jsem se naučil nová slovíčka, což by nebylo možné bez výborného lektora, který stále dobře poradil, vysvětlil. Způsob výuky mi velmi vyhovoval.

Pavel, student, 3. úroveň

Společnost VISTA jazyková škola s.r.o. zajišťuje výuku komunikačních kurzů v anglickém jazyce pro zaměstnance naší společnosti.
Spolupráce začala ve školním roce 2009/2010, kdy společnost VISTA poskytla výuku anglického jazyka pro 42 zaměstnanců naší nemocnice Na základě zájmu našich zaměstnanců jsme společnost oslovili ke spolupráci i ve školním roce 2012/2013, kdy se výuky zúčastnilo 33 našich zaměstnanců a ve školním roce 2013/2014, kdy kurzy navštěvovalo 24 osob.

Naši zaměstnanci jsou se systémem výuky a přístupem lektorů velmi spokojeni a zároveň oceňují možnost výuky v prostorách zaměstnavatele, ihned po ukončení pracovní doby.

p. Judita, soukromá nemocnice, vedoucí oboru pro lidské zdroje, Košice

Mohu jednoznačně říci, že během celého kurzu jsem se ani jednou nepodíval na hodinky. To bylo na tom to úžasné. Hodně jsme speakovali! Děkuji Viste, že jsem se opět o něco zlepšil a nemusel jsem si ani kupovat další zbytečnou učebnici!

Petr, student, 6. úroveň

Tímto potvrzuji, že jazykovou školu VISTA si vybrala naše mediální firma jako jazykovou školu, která měla za úkol naučit, doučit a zkvalitnit jazykovou vybavenost našich pracovníků. Jsem ráda, že mohu konstatovat, že se těšíme profesionální a kvalitativně velmi vysoké lektorské úrovni, kterou nám jazyková škola VISTA v rámci svých služeb poskytuje.

p. Miriam, média, členka představenstva, Bratislava

Líbí se mi styl, jakým jsme se učili, komunikace, hry, zábava, příjemná atmosféra a super lektorka.

Mirka, student, 3. úroveň

VISTA jazyková škola poskytuje jazykové služby - jazykovou výuku, překlady, tlumočení naší společnosti od 27.3.2013. Vysoce oceňujeme výborné lektorské zázemí, profesionalitu překladů, organizaci a flexibilitu, včetně jednoduché zpětné administrativy. Vyjadřujeme vysokou míru spokojenosti s celkovým zabezpečením. Také oceňujeme profesionalitu služeb a metodu výuky, která je podle dostupných informací oceňována studenty. Vzhledem k výše zmíněnému doporučuji VISTA jazykovou školu jako poskytovatele jazykových služeb a vzdělávání i dalším firmám.

p. Alena, průmyslový park Poprad-Matejovce, HR manažer