Naši firemní klienti se rozhodli pro naše skupinové nebo individuální kurzy protože:
  • VISTA aktuálně poskytuje firemní výuku v mnohých menších nebo velkých firmách a společnostech, chráníme soukromí klientů a proto Vám seznam referencí nebo písemné reference rádi dodáme na Vaše přání
  • nabízíme výuku s vysokou flexibilitou organizace kurzů
  • kurzy ušijeme na míru firemního klienta
  • kurzy na sebe navazují, zaměstnanec může po skončení výuky všeobecné části cizího jazyka pokračovat v business a speciálních kurzech
  • v případě, že se nemůžete osobně dostavit na individuální lekci, např. z důvodu služební cesty nebo pobytu v zahraničí, můžete pokračovat prostřednictvím SKYPE VÝUKY přičemž průběh je totožný jako během standardní individuální výuky, všechny potřebné materiály obdržíte elektronicky
  • nový kurz rozběhneme do 7 dní, nové zaměstnance zařadíme bezplatně kdykoliv
  • pravidelná a ZDARMA kontrola vědomostí a spokojenosti podle požadavků klienta
  • rádi zabezpečíme i výuku v jiných světových jazycích
a navíc:
  • dárkové certifikáty nebo poukazy do tomboly na firemní večírky
  • možnost zorganizovat teambuildingovou firemní akci

VISTA jazyková škola zabezpečuje jazykovou výuku v naší společnosti od 01.10.2013. Vysoce oceňujeme výborné lektorské zázemí, organizaci a flexibilitu služeb, včetně jednoduché zpětné administrativy. Vyjádřujeme vysokou míru spokojenosti s celkovým zabezpečením. Také oceňujeme profesionální přístup a metodu výuky, která je podle zpětného hodnocení oceňována studenty. Vzhledem na výše uvedené doporučuji VISTA jazykovou školu jako poskytovatele jazykových služeb a vzdělávání i dalším firmám.

p. Zuzana, chemický průmysl, ředitelka pro lidské zdroje

Dovolujeme si vyjádřit naši spokojenost se společností VISTA a dosavadní spoluprací, která kontinuálně trvá už od roku 2007. V minulosti pokrývali pro naši společnost kurzy anglického jazyka a v současnosti, obzvláště pro pokrok v uvedeném jazyku, navštěvujeme kurzy španělského a německého jazyka pod jejich vedením. Spolupráce s jazykovou školou Vista je příjemná, kromě výborného způsobu výuky, oceňujeme dobrou organizaci kurzů, jejich flexibilitu přizpůsobení se našim požadavkům. Rádi s Vistou spolupracujeme.

p. Juraj, logistický průmysl, branch manager

VISTA zabezpečuje výuku anglického jazyka a částečně ruského jazyka v naší společnosti od září 2010. Její lektoři zabezpečují kurzy od začátečníků po pokročilé, včetně Business English. Vyjadřujeme vysokou míru spokojenosti s organizačním, materiálovým zabezpečením, které klade minimální nároky na naši společnost a personál. Zároveň oceňuji profesionalitu a metodu výuky, která je oceňovaná studenty a flexibilitu v naplňování našich potřeb v oblasti výuky jako i překladů. Vzhledem na výše uvedené doporučuji společnost VISTA jako jazykovou školu, která dokáže aplikovat vysoké standardy při firemním vzdělávání v oblasti cizích jazyků.

p. Peter, průmyslový park, HR manager

Reference

V případě, že máte zájem o seznam TOP firemních odběratelů nebo písemné reference, prosíme Vás, vyplňte následující kontaktní formulář a my Vás rádi zkontaktujeme a následně zašleme požadované. Soukromí našich klientů je pro nás důležité.

S informacemi o zpracování Vašich osobních údajů poskytnutých na účely kontaktovaní provozovatelem a Vašimi právy v oblasti ochrany osobních údajů se můžete obeznámit v sekci Ochrana osobních údajů