Naši firemní klienti se rozhodli pro naše skupinové nebo individuální kurzy protože:
  • VISTA aktuálně poskytuje firemní výuku v mnohých menších nebo velkých firmách a společnostech, chráníme soukromí klientů a proto Vám seznam referencí nebo písemné reference rádi dodáme na Vaše přání
  • nabízíme výuku s vysokou flexibilitou organizace kurzů
  • kurzy ušijeme na míru firemního klienta
  • kurzy na sebe navazují, zaměstnanec může po skončení výuky všeobecné části cizího jazyka pokračovat v business a speciálních kurzech
  • v případě, že se nemůžete osobně dostavit na individuální lekci, např. z důvodu služební cesty nebo pobytu v zahraničí, můžete pokračovat prostřednictvím SKYPE VÝUKY přičemž průběh je totožný jako během standardní individuální výuky, všechny potřebné materiály obdržíte elektronicky
  • nový kurz rozběhneme do 7 dní, nové zaměstnance zařadíme bezplatně kdykoliv
  • pravidelná a ZDARMA kontrola vědomostí a spokojenosti podle požadavků klienta
  • rádi zabezpečíme i výuku v jiných světových jazycích
a navíc:
  • dárkové certifikáty nebo poukazy do tomboly na firemní večírky
  • možnost zorganizovat teambuildingovou firemní akci

Řekli o nás

VISTA jazyková škola zabezpečuje jazykovou výuku v naší společnosti od 01.10.2013. Vysoce oceňujeme výborné lektorské zázemí, organizaci a flexibilitu služeb, včetně jednoduché zpětné administrativy. Vyjádřujeme vysokou míru spokojenosti s celkovým zabezpečením. Také oceňujeme profesionální přístup a metodu výuky, která je podle zpětného hodnocení oceňována studenty. Vzhledem na výše uvedené doporučuji VISTA jazykovou školu jako poskytovatele jazykových služeb a vzdělávání i dalším firmám.

p. Zuzana, chemický průmysl, ředitelka pro lidské zdroje

Kurz angličtiny Vista trvá už několik let. Oceňujeme flexibilitu, profesionalitu a individuální přístup lektora k našim požadavkům. Lekce, téma, způsob výuky, čas i místo - v tom všem nám VISTA vyšla v ústrety bez jakýchkoliv problémů.

Nadmíru pozitivně hodnotím osobní zainteresovanost paní ředitelky a skvělou organizaci kurzů. Troufám si říct, že spolupráce s Vistou nemá jediné mínus.

p. Jozef, potravinářská výroba, konatel

So způsobem výuky, ale zvlášť s lektory VISTY jsme velmi spokojení. Jsou to dynamičtí, mladí lidé, kteří dokáží zaujmout a tím pádem i naučit. Domnívám se, že po našich minulých zkušenostech jsme konečně našli jazykovou školu, která si nehraje na převratnou a zázračnou metodu v učení jazyků, ale staví na odbornosti lektorů a praktickém využívání jazyka na vyučování a zvlášť úplně přirozeně a bezbolestně.

Oceňuji, že v průběhu celého školního roka pracuje s každou skupinkou jeden lektor, který je zná a společně odstraňují problémy v komunikaci v cizí řeči. Byli bychom rádi, kdyby naše spolupráce pokračovala v tomto duchu i nadále.

p. Pavol, softvérová řešení, ředitel

Reference

V případě, že máte zájem o seznam TOP firemních odběratelů nebo písemné reference, prosíme Vás, vyplňte následující kontaktní formulář a my Vás rádi zkontaktujeme a následně zašleme požadované. Soukromí našich klientů je pro nás důležité.

S informacemi o zpracování Vašich osobních údajů poskytnutých na účely kontaktovaní provozovatelem a Vašimi právy v oblasti ochrany osobních údajů se můžete obeznámit v sekci Ochrana osobních údajů
Pobočka
Vyberte si svou pobočku
Nenašli ste svou pobočku?

Kontaktujte:
ALIANCE VISTA