Naši firemní klienti se rozhodli pro naše skupinové nebo individuální kurzy protože:
  • VISTA aktuálně poskytuje firemní výuku v mnohých menších nebo velkých firmách a společnostech, chráníme soukromí klientů a proto Vám seznam referencí nebo písemné reference rádi dodáme na Vaše přání
  • nabízíme výuku s vysokou flexibilitou organizace kurzů
  • kurzy ušijeme na míru firemního klienta
  • kurzy na sebe navazují, zaměstnanec může po skončení výuky všeobecné části cizího jazyka pokračovat v business a speciálních kurzech
  • v případě, že se nemůžete osobně dostavit na individuální lekci, např. z důvodu služební cesty nebo pobytu v zahraničí, můžete pokračovat prostřednictvím SKYPE VÝUKY přičemž průběh je totožný jako během standardní individuální výuky, všechny potřebné materiály obdržíte elektronicky
  • nový kurz rozběhneme do 7 dní, nové zaměstnance zařadíme bezplatně kdykoliv
  • pravidelná a ZDARMA kontrola vědomostí a spokojenosti podle požadavků klienta
  • rádi zabezpečíme i výuku v jiných světových jazycích
a navíc:
  • dárkové certifikáty nebo poukazy do tomboly na firemní večírky
  • možnost zorganizovat teambuildingovou firemní akci

VISTA zabezpečuje výuku anglického jazyka a částečně ruského jazyka v naší společnosti od září 2010. Její lektoři zabezpečují kurzy od začátečníků po pokročilé, včetně Business English. Vyjadřujeme vysokou míru spokojenosti s organizačním, materiálovým zabezpečením, které klade minimální nároky na naši společnost a personál. Zároveň oceňuji profesionalitu a metodu výuky, která je oceňovaná studenty a flexibilitu v naplňování našich potřeb v oblasti výuky jako i překladů. Vzhledem na výše uvedené doporučuji společnost VISTA jako jazykovou školu, která dokáže aplikovat vysoké standardy při firemním vzdělávání v oblasti cizích jazyků.

p. Peter, průmyslový park, HR manager

VISTA jazyková škola zabezpečuje jazykovou výuku v naší společnosti od 01.10.2013. Vysoce oceňujeme výborné lektorské zázemí, organizaci a flexibilitu služeb, včetně jednoduché zpětné administrativy. Vyjádřujeme vysokou míru spokojenosti s celkovým zabezpečením. Také oceňujeme profesionální přístup a metodu výuky, která je podle zpětného hodnocení oceňována studenty. Vzhledem na výše uvedené doporučuji VISTA jazykovou školu jako poskytovatele jazykových služeb a vzdělávání i dalším firmám.

p. Zuzana, chemický průmysl, ředitelka pro lidské zdroje

VISTA jazyková škola pokrývá výuku anglického jazyka našich zaměstnanců od roku 2013. Dosavadní spolupráci hodnotíme vysoko pozitivně zejména pro kvalitní lektorské zázemí, způsob výuky zaměřený ve velké míře na komunikaci, čím dává prostor na procvičení a využití nových vědomostí v praxi.

Důležité je neopomenout i jednoduchou administrativu kurzů včetně pravidelné zpětné vazby na účastníky výuky a rychlou implementaci nových požadavků na naší straně.

p. Dominik, hardware a software řešení, konatel

Reference

V případě, že máte zájem o seznam TOP firemních odběratelů nebo písemné reference, prosíme Vás, vyplňte následující kontaktní formulář a my Vás rádi zkontaktujeme a následně zašleme požadované. Soukromí našich klientů je pro nás důležité.

S informacemi o zpracování Vašich osobních údajů poskytnutých na účely kontaktovaní provozovatelem a Vašimi právy v oblasti ochrany osobních údajů se můžete obeznámit v sekci Ochrana osobních údajů