O jazykové škole VISTA

Co je VISTA?

 • VISTA je licencovaná jazyková škola.
 • VISTA na trhu úspěšně funguje už od roku 2003. Stále pracujeme na vytváření nových a aktuálních kurzů. Vzděláváme se, abychom Vám mohli nabídnout ty nejnovější informace, zdokonalujeme se, abyste s námi byli stále spokojení.
 • VISTA je bezbolestný způsob jak se naučit cizí jazyk rychle a efektivně.
 • VISTA Vám zabezpečí komunikaci přímo na hodině, procvičování všeho nového v zápětí, pod supervizí lektora – profesionála.
 • VISTA nabízí způsob výuky, díky kterému se učíte a používáte nová slovíčka hned na hodině, gramatiku procvičujete velmi jednoduše, a odcházíte z hodiny spokojeni sami se sebou a těšíte se na další setkání.
 • VISTA Vám pomůže zbavit se zábran v komunikaci a naučí Vás mluvit cizím jazykem!
 • 80% našich spokojených absolventů pravidelně doporučuje své známé a přátele do našich kurzů angličtiny.
 • Až 85% našich klientů pokračuje do dalšího kurzu angličtiny i po absolvování 2 či 3 kurzových úrovní.
 • Kvalita lektora je pro nás velmi důležitá, klademe velký důraz na dobrý výběr našich lektorů. VISTA lektor je odborník na angličtinu a osobnost, která umí upoutat, má smysl pro humor a má rád svoji práci.
 • VISTA má hodně spokojených klientů, kteří se díky způsobu výuky VISTA naučili komunikovat anglicky, a požádali nás o stejnou pomoc i s výukou jiných světových jazyků. 

VISTA, jazyková škola

Proč VISTA? Jaký je způsob výuky (metoda) VISTA?

VISTA je jazyková škola angličtiny, založená na praktickém využívání cizího jazyka přímo na hodině.

 • VISTA nevyčerpává studenta ani lektora používáním náročných technik, ale vytváří pozitivní prostředí, čím zvyšuje vnitřní motivaci.
 • U nás se procvičuje vždy formou dialogu, modelových situací, cvičení a her povzbuzujících komunikaci. Student na jazykovém kurzu mluví cizím jazykem a používá nové poznatky v praxi.
 • Náš lektor Vás celou dobu vede, kontroluje a opravuje v komunikaci. Na základě VISTA licencované metody Vás rychle a bezbolestně naučí nová slovíčka a gramatické zásady.
 • Neučíte se doma, ale na hodině!
 • VISTA simuluje reálné prostředí.
 • Teoretický podklad metody VISTA vychází z psychologie učení, nesnaží se o převrat v učení se jazyků, jde úspěšnou cestou.
 • VISTA má adaptabilní učební osnovy přizpůsobené požadavkům klienta.
 • VISTA jako jedna z mála škol disponuje speciálními kurzy (International Negotiations, Special Sales Skills, Life and Institutions of English Speaking Countries, Legal English, Insurance English, Business English I, II, III, a jiné ...).

Chceš zlepšit své jazykové schopnosti?

Vyber si vhodný kurz nebo přijď a poradíme ti. Můžeš zkusit online test a najdeme ti nejvhodnější skupinu.

Vyplnit test

Výhody VISTA

15+ let kvality a zkušeností
10 poboček
40 000+ absolventů
Licencovaná škola
Výuka i v zahraničí

Řekli o nás

Tento kurz mi velice pomohl, protože mi konečně někdo pořádně vysvětlil základy anglické gramatiky a hlavně naučil jsem se ji konečně používat. Tento kurz hodnotím velmi pozitivně, dobře jsem se naučil nová slovíčka, což by nebylo možné bez výborného lektora, který stále dobře poradil, vysvětlil. Způsob výuky mi velmi vyhovoval.

Pavel, student, 3. úroveň

Společnost VISTA jazyková škola s.r.o. zajišťuje výuku komunikačních kurzů v anglickém jazyce pro zaměstnance naší společnosti.
Spolupráce začala ve školním roce 2009/2010, kdy společnost VISTA poskytla výuku anglického jazyka pro 42 zaměstnanců naší nemocnice Na základě zájmu našich zaměstnanců jsme společnost oslovili ke spolupráci i ve školním roce 2012/2013, kdy se výuky zúčastnilo 33 našich zaměstnanců a ve školním roce 2013/2014, kdy kurzy navštěvovalo 24 osob.

Naši zaměstnanci jsou se systémem výuky a přístupem lektorů velmi spokojeni a zároveň oceňují možnost výuky v prostorách zaměstnavatele, ihned po ukončení pracovní doby.

p. Judita, soukromá nemocnice, vedoucí oboru pro lidské zdroje, Košice

Mohu jednoznačně říci, že během celého kurzu jsem se ani jednou nepodíval na hodinky. To bylo na tom to úžasné. Hodně jsme speakovali! Děkuji Viste, že jsem se opět o něco zlepšil a nemusel jsem si ani kupovat další zbytečnou učebnici!

Petr, student, 6. úroveň

Tímto potvrzuji, že jazykovou školu VISTA si vybrala naše mediální firma jako jazykovou školu, která měla za úkol naučit, doučit a zkvalitnit jazykovou vybavenost našich pracovníků. Jsem ráda, že mohu konstatovat, že se těšíme profesionální a kvalitativně velmi vysoké lektorské úrovni, kterou nám jazyková škola VISTA v rámci svých služeb poskytuje.

p. Miriam, média, členka představenstva, Bratislava

Líbí se mi styl, jakým jsme se učili, komunikace, hry, zábava, příjemná atmosféra a super lektorka.

Mirka, student, 3. úroveň

VISTA jazyková škola poskytuje jazykové služby - jazykovou výuku, překlady, tlumočení naší společnosti od 27.3.2013. Vysoce oceňujeme výborné lektorské zázemí, profesionalitu překladů, organizaci a flexibilitu, včetně jednoduché zpětné administrativy. Vyjadřujeme vysokou míru spokojenosti s celkovým zabezpečením. Také oceňujeme profesionalitu služeb a metodu výuky, která je podle dostupných informací oceňována studenty. Vzhledem k výše zmíněnému doporučuji VISTA jazykovou školu jako poskytovatele jazykových služeb a vzdělávání i dalším firmám.

p. Alena, průmyslový park Poprad-Matejovce, HR manažer