Pro dospělé

Jste zde

Milí studenti, počínaje od 16.3. do 4.4.2020 s námi můžete studovat bez přerušení prostřednictvím SKYPE

Angličtina
Angličtina ONLINE

Jazykový kurz angličtiny VISTA prostřednictvím komunikační platformy dle výběru klienta. Nejčastěji používáme SKYPE, Hangouts, ZOOM, a jiné.

zjistit víc
Němčina
Němčina ONLINE

Online němčina prostřednictvím SKYPE, Hangouts, ZOOM apod. je v současnosti oblíbený produkt VISTA. Všechny online kurzy spouštíme okamžitě!

zjistit víc
Španělština
Španělština ONLINE

Online kurz španělštiny VISTA je správná volba pro ty, kteří nemají čas a možnost přijít k nám do školy a studovat v klasické třídě.

zjistit víc
Ruština
Ruština ONLINE

Jazykový kurz ruštiny VISTA prostřednictvím komunikační platformy dle výběru klienta. Nejčastěji používáme SKYPE, Hangouts, ZOOM, a jiné.

zjistit víc
Angličtina
Skupinový kurz angličtiny INTERMEDIATE - Praha

Čtvrtá úroveň obecného kurzu angličtiny je pro všechny mírně pokročilé. Jste na půl cestě k úspěchu ve studiu angličtiny, zlepšete se s námi! Začínáme 5.5.2020!

zjistit víc
Angličtina
Skupinový kurz angličtiny ELEMENTARY - Praha

Angličtina pro úplné začátečníky. První úroveň obecného kurzu obsahuje iniciální slovní zásobu a první gramatické zásady. Začínáme 29.4.2020!

zjistit víc
Angličtina
Skupinový kurz angličtiny PRE-INTERMEDIATE - Praha

Třetí úroveň obecného kurzu angličtiny, kde se především věnujeme problematice předpřítomného času a rozšiřování slovní zásoby. Začínáme 5.5.2020

zjistit víc
Angličtina
Speciální kurzy angličtiny

Speciální individuální kurzy: SOCIAL LIFE, INSTITUTIONS OF ENGLISH SPEAKING COUNTRIES, INSURANCE ENGLISH, BASICS OF HUMAN PSYCHOLOGY, HEALTH CARE ENGLISH, LEGAL ENGLISH, a jiné.

zjistit víc
Angličtina
Skupinový kurz angličtiny EFFICIENT - Praha

Osmá úroveň obecného kurzu angličtiny.Pro všechny na úrovni C1 Začínáme 29.4.2020

zjistit víc
Angličtina
Skupinový kurz angličtiny ADVANCED - Praha

Šestá úroveň obecného kurzu je angličtina pro více pokročilé na úrovni B2. Začínáme 6.5.2020!

zjistit víc
Angličtina
Business angličtina - Praha

Obchodní angličtina - pro všechny, kteří cizí jazyk využívají především v obchodním styku.

zjistit víc
Angličtina
Individuální výuka angličtiny - Praha

Studovat jazyk u nás můžete také individuálně. Individuální výuka přináší nemalé výhody: časová flexibilita, komunikace face to face... Informujte se o naší nabídce aktuálních speciálních balíčků telefonicky nebo emailem!

zjistit víc
Angličtina
BUSINESS EXCLUSIVE

Jsou online lekce angličtiny zejména pro manažery, budoucí manažery, zaměstnance managementu, nebo zaměstnance speciálních profesí, studenty managementu, atd.

zjistit víc

Chceš zlepšit své jazykové schopnosti?

Vyber si vhodný kurz nebo přijď a poradíme ti. Můžeš zkusit online test a najdeme ti nejvhodnější skupinu.

Vyplnit test

Výhody VISTA

15+ let kvality a zkušeností
Učíme na Slovensku i v Česku
10 poboček
40 000+ absolventů
Licencovaná škola
Výuka i v zahraničí

Řekli o nás

Tento kurz mi velice pomohl, protože mi konečně někdo pořádně vysvětlil základy anglické gramatiky a hlavně naučil jsem se ji konečně používat. Tento kurz hodnotím velmi pozitivně, dobře jsem se naučil nová slovíčka, což by nebylo možné bez výborného lektora, který stále dobře poradil, vysvětlil. Způsob výuky mi velmi vyhovoval.

Pavel, student, 3. úroveň

Společnost VISTA jazyková škola s.r.o. zajišťuje výuku komunikačních kurzů v anglickém jazyce pro zaměstnance naší společnosti. Spolupráce začala ve školním roce 2009/2010, kdy společnost VISTA poskytla výuku anglického jazyka pro 42 zaměstnanců naší nemocnice Na základě zájmu našich zaměstnanců jsme společnost oslovili ke spolupráci i ve školním roce 2012/2013, kdy se výuky zúčastnilo 33 našich zaměstnanců a ve školním roce 2013/2014, kdy kurzy navštěvovalo 24 osob. Naši zaměstnanci jsou se systémem výuky a přístupem lektorů velmi spokojeni a zároveň oceňují možnost výuky v prostorách zaměstnavatele, ihned po ukončení pracovní doby.

p. Judita, soukromá nemocnice, vedoucí oboru pro lidské zdroje, Košice

Mohu jednoznačně říci, že během celého kurzu jsem se ani jednou nepodíval na hodinky. To bylo na tom to úžasné. Hodně jsme speakovali! Děkuji Viste, že jsem se opět o něco zlepšil a nemusel jsem si ani kupovat další zbytečnou učebnici!

Petr, student, 6. úroveň

Tímto potvrzuji, že jazykovou školu VISTA si vybrala naše mediální firma jako jazykovou školu, která měla za úkol naučit, doučit a zkvalitnit jazykovou vybavenost našich pracovníků. Jsem ráda, že mohu konstatovat, že se těšíme profesionální a kvalitativně velmi vysoké lektorské úrovni, kterou nám jazyková škola VISTA v rámci svých služeb poskytuje.

p. Miriam, média, členka představenstva, Bratislava

Líbí se mi styl, jakým jsme se učili, komunikace, hry, zábava, příjemná atmosféra a super lektorka.

Mirka, student, 3. úroveň

VISTA jazyková škola poskytuje jazykové služby - jazykovou výuku, překlady, tlumočení naší společnosti od 27.3.2013. Vysoce oceňujeme výborné lektorské zázemí, profesionalitu překladů, organizaci a flexibilitu, včetně jednoduché zpětné administrativy. Vyjadřujeme vysokou míru spokojenosti s celkovým zabezpečením. Také oceňujeme profesionalitu služeb a metodu výuky, která je podle dostupných informací oceňována studenty. Vzhledem k výše zmíněnému doporučuji VISTA jazykovou školu jako poskytovatele jazykových služeb a vzdělávání i dalším firmám.

p. Alena, průmyslový park Poprad-Matejovce, HR manažer