Aliance VISTA

Co to je?

VISTA je aliance jazykových škol s ochranní známkou VISTA, fungující na báze franchise partnerství, partneři VISTA jsou samostatné právní subjekty podléhající licenčním právům VISTA VISTA. Jazyková škola vznikla na Slovensku a expanduje dále. Majoritním odběratelem našich jazykových kurzů jsou firemní klienti, společnosti a organizace.

Zakladatelem jazykové školy, autorem způsobu učení VISTA a majitelem licence VISTA je PhDr. Branislava Očvárová, VISTA s.r.o. Koncept VISTA se začal vyvíjet v roku 2002, první pobočka byla založena v roku 2003 a od této doby jsme se zdokonalili ve všech směrech.

Silnou stránkou VISTA jazykové školy je kvalita výuky, rozsáhlé zkušenosti, také organizace kurzů pro firemní a soukromé odběratele – "s Vámi to je skutečně jednoduché" konstatují naši klienti.

Proč členství v naší alianci?

VISTA je jednoduchost a zábava, která skrývá skutečné učení se bez toho, aby náš klient cítil námahu, únavu z učení se cizího jazyka. Klienti se k nám rádi vracejí a důvod je zřejmý – jsme originální metodou, šitou na míru našince, který nemá kde a kdy hovořit cizím jazykem, který však potřebuje a chce konečně ovládat. Používáme fungující techniky – kontrolovaná komunikace na lekcích (komunikační VISTA metoda v jejích přesných krocích), kvalita a odbornost lektora jsou prioritou, nemůžeme si dovolit zaměstnávat nemotivující osobnosti bez všeobecného přehledu, adekvátního odborného vzdělání a celkových osobnostních predispozic pro práci lektora.

Nový člen obdrží VISTA manuál pro výuku, design a návod k organizaci pobočky, podrobně ho zaškolíme a pomůžeme s iniciálním otevřením pobočky, následně kontinuálně řešíme vzniklé situace společně.
Toto všechno bez jakýchkoliv vstupních poplatků, dokonce první měsíce existence nové pobočky bez poplatku.

Členství v Alianci přináší mnoho dalších výhod, ale pro Vás především prostor na vlastní podnikání pod kvalitní značkou a úspěšnou sítí ostatních poboček VISTA. Naši klienti jsou pro nás nejlepší referencí. S námi získáváte kvalitní historii školy.

Kontaktujte nás

V případě, že máte zájem o bližší informace o členství v Alianci, prosíme, vyplňte kontaktní formulář s Vašimi údaji, na základě kterého si Vás dovolíme kontaktovat osobně a dohodneme si setkání.

Kvalita nového člena Aliance je pro nás velmi důležitá a informace, které Vám poskytneme osobně, z hlediska know-how školy angličtiny VISTA důvěrné.

Kontaktný formulár (môžete priložiť prílohu CV)

Chceš zlepšit své jazykové schopnosti?

Vyber si vhodný kurz nebo přijď a poradíme ti. Můžeš zkusit online test a najdeme ti nejvhodnější skupinu.

Vyplnit test

Výhody VISTA

15+ let kvality a zkušeností
10 poboček
40 000+ absolventů
Licencovaná škola
Výuka i v zahraničí

Řekli o nás

Tento kurz mi velice pomohl, protože mi konečně někdo pořádně vysvětlil základy anglické gramatiky a hlavně naučil jsem se ji konečně používat. Tento kurz hodnotím velmi pozitivně, dobře jsem se naučil nová slovíčka, což by nebylo možné bez výborného lektora, který stále dobře poradil, vysvětlil. Způsob výuky mi velmi vyhovoval.

Pavel, student, 3. úroveň

Společnost VISTA jazyková škola s.r.o. zajišťuje výuku komunikačních kurzů v anglickém jazyce pro zaměstnance naší společnosti.
Spolupráce začala ve školním roce 2009/2010, kdy společnost VISTA poskytla výuku anglického jazyka pro 42 zaměstnanců naší nemocnice Na základě zájmu našich zaměstnanců jsme společnost oslovili ke spolupráci i ve školním roce 2012/2013, kdy se výuky zúčastnilo 33 našich zaměstnanců a ve školním roce 2013/2014, kdy kurzy navštěvovalo 24 osob.

Naši zaměstnanci jsou se systémem výuky a přístupem lektorů velmi spokojeni a zároveň oceňují možnost výuky v prostorách zaměstnavatele, ihned po ukončení pracovní doby.

p. Judita, soukromá nemocnice, vedoucí oboru pro lidské zdroje, Košice

Mohu jednoznačně říci, že během celého kurzu jsem se ani jednou nepodíval na hodinky. To bylo na tom to úžasné. Hodně jsme speakovali! Děkuji Viste, že jsem se opět o něco zlepšil a nemusel jsem si ani kupovat další zbytečnou učebnici!

Petr, student, 6. úroveň

Tímto potvrzuji, že jazykovou školu VISTA si vybrala naše mediální firma jako jazykovou školu, která měla za úkol naučit, doučit a zkvalitnit jazykovou vybavenost našich pracovníků. Jsem ráda, že mohu konstatovat, že se těšíme profesionální a kvalitativně velmi vysoké lektorské úrovni, kterou nám jazyková škola VISTA v rámci svých služeb poskytuje.

p. Miriam, média, členka představenstva, Bratislava

Líbí se mi styl, jakým jsme se učili, komunikace, hry, zábava, příjemná atmosféra a super lektorka.

Mirka, student, 3. úroveň

VISTA jazyková škola poskytuje jazykové služby - jazykovou výuku, překlady, tlumočení naší společnosti od 27.3.2013. Vysoce oceňujeme výborné lektorské zázemí, profesionalitu překladů, organizaci a flexibilitu, včetně jednoduché zpětné administrativy. Vyjadřujeme vysokou míru spokojenosti s celkovým zabezpečením. Také oceňujeme profesionalitu služeb a metodu výuky, která je podle dostupných informací oceňována studenty. Vzhledem k výše zmíněnému doporučuji VISTA jazykovou školu jako poskytovatele jazykových služeb a vzdělávání i dalším firmám.

p. Alena, průmyslový park Poprad-Matejovce, HR manažer