Co to je?

VISTA je aliance jazykových škol s ochranní známkou VISTA, fungující na báze franchise partnerství, partneři VISTA jsou samostatné právní subjekty podléhající licenčním právům VISTA VISTA. Jazyková škola vznikla na Slovensku a expanduje dále. Majoritním odběratelem našich jazykových kurzů jsou firemní klienti, společnosti a organizace.

Zakladatelem jazykové školy, autorem způsobu učení VISTA a majitelem licence VISTA je PhDr. Branislava Očvárová, VISTA s.r.o.. Koncept VISTA se začal vyvíjet v roku 2002, první pobočka byla založena v roku 2003 a od této doby jsme se zdokonalili ve všech směrech.

Silnou stránkou VISTA jazykové školy je kvalita výuky, rozsáhlé zkušenosti, také organizace kurzů pro firemní a soukromé odběratele – "s Vámi to je skutečně jednoduché" konstatují naši klienti.

Proč členství v naší alianci?

VISTA je jednoduchost a zábava, která skrývá skutečné učení se bez toho, aby náš klient cítil námahu, únavu z učení se cizího jazyka. Klienti se k nám rádi vracejí a důvod je zřejmý – jsme originální metodou, šitou na míru našince, který nemá kde a kdy hovořit cizím jazykem, který však potřebuje a chce konečně ovládat. Používáme fungující techniky – kontrolovaná komunikace na lekcích (komunikační VISTA metoda v jejích přesných krocích), kvalita a odbornost lektora jsou prioritou, nemůžeme si dovolit zaměstnávat nemotivující osobnosti bez všeobecného přehledu, adekvátního odborného vzdělání a celkových osobnostních predispozic pro práci lektora.

Nový člen obdrží VISTA manuál pro výuku, design a návod k organizaci pobočky, podrobně ho zaškolíme a pomůžeme s iniciálním otevřením pobočky, následně kontinuálně řešíme vzniklé situace společně.
Toto všechno bez jakýchkoliv vstupních poplatků, dokonce první měsíce existence nové pobočky bez poplatku.

Členství v Alianci přináší mnoho dalších výhod, ale pro Vás především prostor na vlastní podnikání pod kvalitní značkou a úspěšnou sítí ostatních poboček VISTA. Naši klienti jsou pro nás nejlepší referencí. S námi získáváte kvalitní historii školy.

Kontaktujte nás

V případě, že máte zájem o bližší informace o členství v Alianci, prosíme, vyplňte kontaktní formulář s Vašimi údaji, na základě kterého si Vás dovolíme kontaktovat osobně a dohodneme si setkání.

Kvalita nového člena Aliance je pro nás velmi důležitá a informace, které Vám poskytneme osobně, z hlediska know-how školy angličtiny VISTA důvěrné.

Kontaktní formulář (může přiložit přílohu CV)

S informacemi o zpracování Vašich osobních údajů poskytnutých na účely kontaktovaní provozovatelem a Vašimi právy v oblasti ochrany osobních údajů se můžete obeznámit v sekci Ochrana osobních údajů
Pobočka
Vyberte si svou pobočku
Nenašli ste svou pobočku?

Kontaktujte:
ALIANCE VISTA