Nejbližší kurzy v Trnave

Štvrtá úroveň všeobecného kurzu angličtiny je na pol ceste k úspechu v štúdiu angličtiny. Účastník kurzu sa obohatí o adekvátnu slovnú zásobu, nadobudne istotu v používaní základných gramatických pravidiel, novinkou je predprítomný priebehový čas, trpný rod, question tags a iné.Zápios otvorený!!!

Tretia úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Účastník kurzu má základy a táto úroveň je prelomovou na ceste k pokročilým. Obsahuje dôležitú slovnú zásobu z prac.prostredia, cestovania a všeb.prehľadu, novou gramatikou je predprítomný čas a iné zásady adekvátne úrovni.Zápis otvorný!!!

UPPER - INTERMEDIATE

Piata úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Je prvým krokom k pokročilej úrovni angličtiny. Slovná zásoba je obohatená aj o náročnejšie témy z obchodu, financií a komunikácie adekvátne úrovni. Gramatickou novinkou sú modálne slovesá vrátane ich minulých foriem. Zápis otvorený!!!

Šiesta úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Je jednou z prelomových úrovní v štúdiu angličtiny. Z gramatických zásad obsahuje dôležité used to, predminulý čas, podmienky a iné.b Zápis otvorený!!!

Druhá úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Účastník kurzu sa oboznamuje s minulým priebehovým časom, budúcimi časmi a inými zásadami danej úrovne. Svoju slovnú zásobu obohatí o témy ako napr. dovolenka, počasie, nakupovanie, komunikácia v reštaurácii a iné. Zápis otvorený!!!

Prvá úroveň všeobecného kurzu angličtiny, kurz obsahuje iniciálnu slovnú zásobu, prvé gramatické zásady, ako množné číslo, privlastňovacie zámená, prítomný čas jednoduchý a priebehový, minulý čas a iné. Zápis otvorený!!!

EFFICIENT

Ôsma úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Účastník je takmer v cieli všeobecného jazykového kurzu angličtiny. Slovná zásoba je vysoko pokročilá, nevynímajúc obchod, ekonomiku, všeobecný prehľad, súčasné dianie a z gramatických zásad sú novinkou kombinované podmienky, predbudúci čas a iné. Zápis otvorný !!!

Kurzy - nemeckého, ruského, španielského jazyka

Otvárame kurzy skupinové ako aj individuálne . Zápis otvorený !!!!

Jazykové kurzy rôznych úrovní a zamerania otvárame priebežne počas celého roka.

Bližšie informácie o kurzoch Vám radi poskytneme v našej pobočke, telefonicky, alebo mailom.

Novinky v Trnave

Darčekové poukážky !!!

U nás si môžete zakúpiť darčekové poukážky v hodnote 15 eur ,30 eur do všetkých skupinových aj individuálnych kurzov.

16.10.2018
Sme presťahovaný !!!

Od septembra sme presťahovaný v novších , modernejších priestoroch na Halenárskej ulici číslo 3 v priestoroch hotela Premiér na prvom poschodí.
Tešíme sa na Vás a máme pripravenú pre Vás jarmočnú akciu . Príďte sa zapísať ešte dnes. Tešíme sa na Vás . Team VISTA Trnava .

06.09.2017
Individuálna a skupinová výučba !!!!

Výučba anglického, nemeckého, ruského , talianskeho, francúzskeho jazyka .Ponúkame taktiež možnosť skype výučby.

... Když jsem se přihlásil do Visty, měl jsem obavy, jak vydržím celé vyučování sedět a pracovat, zdálo se mi to moc, ale nakonec, vždy když lektorka ohlásila konec hodiny byl jsem smutný, že to tak rychle uteklo.

Můj celkový dojem je super a chodil jsem si k vám odpočinout a odreagovat se a to jsem se i hodně naučil! Už se nemohu dočkat pokračování.

Lukáš, student, 1. úroveň

Jednoznačně mohu říct, že během celého kurzu jsem se ani jednou nepodíval na hodinky. To
bylo na tom úžasné! Hodně jsme speakovali! Děkuji Vistě, že jsem se opět o něco zlepšil a nemusel jsem si ani kupovat další zbytečnou knihu!

Kurz angličtiny Vista trvá už několik let. Oceňujeme flexibilitu, profesionalitu a individuální přístup lektora k našim požadavkům. Lekce, téma, způsob výuky, čas i místo - v tom všem nám VISTA vyšla v ústrety bez jakýchkoliv problémů.

Nadmíru pozitivně hodnotím osobní zainteresovanost paní ředitelky a skvělou organizaci kurzů. Troufám si říct, že spolupráce s Vistou nemá jediné mínus.

p. Jozef, potravinářská výroba, konatel

VISTA jazyková škola zabezpečuje jazykovou výuku v naší společnosti od 01.10.2013. Vysoce oceňujeme výborné lektorské zázemí, organizaci a flexibilitu služeb, včetně jednoduché zpětné administrativy. Vyjádřujeme vysokou míru spokojenosti s celkovým zabezpečením. Také oceňujeme profesionální přístup a metodu výuky, která je podle zpětného hodnocení oceňována studenty. Vzhledem na výše uvedené doporučuji VISTA jazykovou školu jako poskytovatele jazykových služeb a vzdělávání i dalším firmám.

p. Zuzana, chemický průmysl, ředitelka pro lidské zdroje

Vista je výborná škola se super lektory! Už jsem u Vás od první úrovně a moji známí mi nevěří, že jsem přišla jako začátečník. Doporučuji Vás všem mým přátelům.

Monika, student, 5. úroveň