Nejbližší kurzy v Trnave

BEATLES-áci, kurz pre seniorov za 100 EUR

Denný kurz angličtiny pre seniorov . Tento kurz pre všetkých duchom mladých zahŕňa 20 hodín x 60 minút angličtiny len za 100 EUR. Malá skupina – maximálne 10 ľudí. Zápis stále prebieha!! Predpokladaný termín spustenia v priebehu marca 2019. Tak neváhajte !!!

Jazykový kurz - taliansky jazyk

Otvárame pre Vás kurzy taliančiny . Neváhajte a prihláste sa na individuálne , alebo skupinové kurzy. Tešíme sa na Vás !

Štvrtá úroveň všeobecného kurzu angličtiny je na pol ceste k úspechu v štúdiu angličtiny. Účastník kurzu sa obohatí o adekvátnu slovnú zásobu, nadobudne istotu v používaní základných gramatických pravidiel, novinkou je predprítomný priebehový čas, trpný rod, question tags a iné.Zápios otvorený!!!

Tretia úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Účastník kurzu má základy a táto úroveň je prelomovou na ceste k pokročilým. Obsahuje dôležitú slovnú zásobu z prac.prostredia, cestovania a všeb.prehľadu, novou gramatikou je predprítomný čas a iné zásady adekvátne úrovni.Zápis otvorný!!!

UPPER - INTERMEDIATE

Piata úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Je prvým krokom k pokročilej úrovni angličtiny. Slovná zásoba je obohatená aj o náročnejšie témy z obchodu, financií a komunikácie adekvátne úrovni. Gramatickou novinkou sú modálne slovesá vrátane ich minulých foriem. Zápis otvorený!!!

Šiesta úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Je jednou z prelomových úrovní v štúdiu angličtiny. Z gramatických zásad obsahuje dôležité used to, predminulý čas, podmienky a iné.b Zápis otvorený!!!

Druhá úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Účastník kurzu sa oboznamuje s minulým priebehovým časom, budúcimi časmi a inými zásadami danej úrovne. Svoju slovnú zásobu obohatí o témy ako napr. dovolenka, počasie, nakupovanie, komunikácia v reštaurácii a iné. Zápis otvorený!!!

Prvá úroveň všeobecného kurzu angličtiny, kurz obsahuje iniciálnu slovnú zásobu, prvé gramatické zásady, ako množné číslo, privlastňovacie zámená, prítomný čas jednoduchý a priebehový, minulý čas a iné. Zápis otvorený!!!

Jazykové kurzy rôznych úrovní a zamerania otvárame priebežne počas celého roka.

Bližšie informácie o kurzoch Vám radi poskytneme v našej pobočke, telefonicky, alebo mailom.

Novinky v Trnave

Darčekové poukážky !!!

U nás si môžete zakúpiť darčekové poukážky v hodnote 15 eur ,30 eur do všetkých skupinových aj individuálnych kurzov.

16.10.2018
Sme presťahovaný !!!

Od septembra sme presťahovaný v novších , modernejších priestoroch na Halenárskej ulici číslo 3 v priestoroch hotela Premiér na prvom poschodí.
Tešíme sa na Vás a máme pripravenú pre Vás jarmočnú akciu . Príďte sa zapísať ešte dnes. Tešíme sa na Vás . Team VISTA Trnava .

06.09.2017
Individuálna a skupinová výučba !!!!

Výučba anglického, nemeckého, ruského , talianskeho, francúzskeho jazyka .Ponúkame taktiež možnosť skype výučby.

Vista je výborná škola se super lektory! Už jsem u Vás od první úrovně a moji známí mi nevěří, že jsem přišla jako začátečník. Doporučuji Vás všem mým přátelům.

Monika, student, 5. úroveň

Můj celkový dojem je velmi dobrý, občas jsem si ani neuvědomil, že se učím pro mne nový
jazyk a přitom to šlo tak lehce a zábavně.

So způsobem výuky, ale zvlášť s lektory VISTY jsme velmi spokojení. Jsou to dynamičtí, mladí lidé, kteří dokáží zaujmout a tím pádem i naučit. Domnívám se, že po našich minulých zkušenostech jsme konečně našli jazykovou školu, která si nehraje na převratnou a zázračnou metodu v učení jazyků, ale staví na odbornosti lektorů a praktickém využívání jazyka na vyučování a zvlášť úplně přirozeně a bezbolestně.

Oceňuji, že v průběhu celého školního roka pracuje s každou skupinkou jeden lektor, který je zná a společně odstraňují problémy v komunikaci v cizí řeči. Byli bychom rádi, kdyby naše spolupráce pokračovala v tomto duchu i nadále.

p. Pavol, softvérová řešení, ředitel

VISTA jazyková škola poskytuje jazykové služby - jazykovou výuku, překlady, tlumočení - naší společnosti od 27.3.2013. Vysoce oceňujeme výborné lektorské zázemí, profesionalitu překladů, organizaci a flexibilitu, včetně jednoduché zpětné administrativy. Vyjadřujeme vysokou míru spokojenosti s celkovým zabezpečením.

Také oceňujeme profesionalitu služeb a metodu výuky, která je podle dostupných informací oceňovaná studenty. Vzhledem k výše uvedenému doporučuji VISTA jazykovou školu jako poskytovatele jazykových služeb a vzdělávání i dalším firmám.

p. Alena, průmyslový park, HR manažér

Kurz angličtiny Vista trvá už několik let. Oceňujeme flexibilitu, profesionalitu a individuální přístup lektora k našim požadavkům. Lekce, téma, způsob výuky, čas i místo - v tom všem nám VISTA vyšla v ústrety bez jakýchkoliv problémů.

Nadmíru pozitivně hodnotím osobní zainteresovanost paní ředitelky a skvělou organizaci kurzů. Troufám si říct, že spolupráce s Vistou nemá jediné mínus.

p. Jozef, potravinářská výroba, konatel