Nejbližší kurzy v SNV

TEENAGE KURZ ANGLIČTINY!

Prihláste sa do jazykového kurzu, v ktorom sa zlepšíte nielen v gramatike, ale aj konverzácii! Prebieha raz týždenne po 90min. Zapíšte sa ešte dnes! :)

PRÍPRAVA NA MATURITU ANGLIČTINA A NEMČINA

Ponúkame prípravu na maturitné skúšky z angličtiny a nemčiny. Príprava na písomnú a ústnu časť maturity trvá 50 vyučovacích hodín. Zápis na september otvorený!

TEENAGE KURZ S ANGLIČANOM!

Kurz anglického jazyka, ktorý vedie rodený hovoriaci. Kladie dôraz na konverzáciu, prebieha raz týždenne v pondelky. Začíname už 23. septembra!

KURZ NEMČINY PRE ZAČIATOČNÍKOV

Skupinový kurz pre dospelých na úrovni A1 zameraný na konverzáciu a gramatiku.

Druhá úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Optimálne pre tých, ktorý opakovane začínajú. Kurz obsahuje adekvátnu slovnú zásobu, z gramatických zásad napr. prítomné časy, časy minulé a jednoduchý budúci čas, stupňovanie prídavných mien, predmetové zámená a iné. Zápis na september otvorený!

Prvá úroveň všeobecného kurzu angličtiny, kurz obsahuje iniciálnu slovnú zásobu, prvé gramatické zásady ako množné číslo, privlastňovacie zámená, prítomný čas jednoduchý a priebehový, minulý čas a iné. Zápis na september otvorený!

DETSKÉ KURZY OD 7-15 ROKOV

Detské kurzy anglického a nemeckého jazyka prebiehajú počas celého školského roka. Kurz prebieha raz týždenne v poobedňajších hodinách. Zápis na september otvorený!

TEDDY ENGLISH

Celoročný kurz AJ pre najmenšie detičky hravou formou. Kurz je určený pre deti vo veku od 2,5 do 6 rokov. Možnosť ukážkových hodín zdarma. Zápis na september otvorený!

Najbližšie skupinové kurzy sa budú otvárať v septembri 2019, resp. po zapísaní dostatočného počtu študentov do skupiny.
Pre zápis je potrebné vypísať prihlášku na pobočke a uhradiť príslušný poplatok.

Otváracie hodiny - pondelok až štvrtok: 8:30 - 12:00, 13:00 - 17:00; piatok 8:30-12:00, 13:00-15:00.

Novinky v SNV

Otvárame skupinový kurz talianskeho jazyka!

Využite poslednú príležitosť dohlásiť sa na skupinový kurz taliančiny. Začíname už 25. októbra! :)

Kurz nemeckého jazyka pre začiatočníkov

Prihláste sa na skupinový kurz nemčiny pre dospelých! :) Kurz prebieha dvakrát týždenne vo večerných hodinách.

11.09.2019
Kompetenčné kurzy KOMPAS cez Úrad práce ZDARMA

Naša pobočka realizuje trojmesačné kompetenčné kurzy KOMPAS pre nezamestnaných ZDARMA. Informujte sa u Vašej kontaktnej osoby na Úrade práce a u nás. Začať môžete už o dva týždne!

05.09.2019
Kurz angličtiny pre začiatočníkov!

Prihláste sa na večerný skupinový kurz angličtiny pre dospelých ešte dnes! Kurz sa začína už 8. októbra.

03.10.2019
Večerné kurzy angličtiny a nemčiny pre dospelých

Neváhajte a zapíšte sa na skupinový kurz cudzieho jazyka už dnes! Kurzy prebiehajú vo večerných hodinách a začínajú v druhej polovici septembra. Zápis práve prebieha.

05.09.2019
Detské skupinové kurzy od septembra

Prihláste svoje dieťa na celoročný skupinový kurz anglického alebo nemeckého jazyka už dnes! Zápis práve prebieha.

05.09.2019

Vista je výborná škola se super lektory! Už jsem u Vás od první úrovně a moji známí mi nevěří, že jsem přišla jako začátečník. Doporučuji Vás všem mým přátelům.

Monika, student, 5. úroveň

VISTA jazyková škola zabezpečuje jazykovou výuku v naší společnosti od 01.10.2013. Vysoce oceňujeme výborné lektorské zázemí, organizaci a flexibilitu služeb, včetně jednoduché zpětné administrativy. Vyjádřujeme vysokou míru spokojenosti s celkovým zabezpečením. Také oceňujeme profesionální přístup a metodu výuky, která je podle zpětného hodnocení oceňována studenty. Vzhledem na výše uvedené doporučuji VISTA jazykovou školu jako poskytovatele jazykových služeb a vzdělávání i dalším firmám.

p. Zuzana, chemický průmysl, ředitelka pro lidské zdroje

... Když jsem se přihlásil do Visty, měl jsem obavy, jak vydržím celé vyučování sedět a pracovat, zdálo se mi to moc, ale nakonec, vždy když lektorka ohlásila konec hodiny byl jsem smutný, že to tak rychle uteklo. Můj celkový dojem je super a chodil jsem si k vám odpočinout a odreagovat se a to jsem se i hodně naučil! ně naučil! Už se nemohu dočkat pokračování.

Lukáš, student, 1. úroveň

VISTA jazyková škola poskytuje jazykové služby - jazykovou výuku, překlady, tlumočení - naší společnosti od 27.3.2013. Vysoce oceňujeme výborné lektorské zázemí, profesionalitu překladů, organizaci a flexibilitu, včetně jednoduché zpětné administrativy. Vyjadřujeme vysokou míru spokojenosti s celkovým zabezpečením. Také oceňujeme profesionalitu služeb a metodu výuky, která je podle dostupných informací oceňovaná studenty. Vzhledem k výše uvedenému doporučuji VISTA jazykovou školu jako školu jako poskytovatele jazykových služeb a vzdělávání i dalším firmám.

p. Alena, průmyslový park, HR manažér

VISTA zabezpečuje výuku anglického jazyka a částečně ruského jazyka v naší společnosti od září 2010. Její lektoři zabezpečují kurzy od začátečníků po pokročilé, včetně Business English. Vyjadřujeme vysokou míru spokojenosti s organizačním, materiálovým zabezpečením, které klade minimální nároky na naši společnost a personál. Zároveň oceňuji profesionalitu a metodu výuky, která je oceňovaná studenty a flexibilitu v naplňování našich potřeb v oblasti výuky jako i překladů. Vzhledem na výše uvedené doporučuji společnost VISTA jako jazykovou školu, která dokáže aplikovat vysoké standardy při firemním vzdělávání v oblasti cizích jazyků.

p. Peter, průmyslový park, HR manager

Tímto potvrzuji, že jazykovou školu VISTA si vybrala naše mediální firma jako jazykovou školu, která má za úkol naučit, doučit a zkvalitnit jazykovou vybavenost našich pracovníků. Zároveň jsem ráda, že mohu zkonstatovat, že jsme rádi profesionální a kvalitativně velmi vysoké lektorské úrovni, se kterou nám svoje služby jazyková škola VISTA poskytuje.

p. Miriam, média, členka představenstva