Nejbližší kurzy v SNV

Kurz anglického jazyka pre mierne pokročilých

Konverzačný kurz AJ pre mierne pokročilých obsahuje slovnú zásobu z oblasti opisu charakterových vlastností, rodiny, cestovania, vzdelania, konverzácie u lekára. Gramatická zložka zahŕňa opakovanie prítomných, minulých a budúcich časov, pričom pribúda predprítomný čas.

Kurz anglického jazyka pre stredne pokročilých

Konverzačný kurz AJ pre stredne pokročilých obsahuje slovnú zásobu o návšteve kina a divadla, bankovú terminológiu, hľadanie práce, cestovanie v meste a pod. Gramatická zložka zahŕňa opakovanie všetkých časov a ich upevnenie, pribúda predminulý čas, trpný rod, prídavné otázky, všetky zámená a iné.

Kurz nemeckého jazyka pre začiatočníkov

Skupinový kurz pre dospelých na úrovni A1 zameraný na konverzáciu a gramatiku.

Maturitný kurz

Skupinový kurz anglického jazyka pre maturantov. Príprava na písomnú aj ústnu časť.

TEDDY ENGLISH 1

Celoročný kurz AJ pre najmenšie deti hravou formou. Deti vo veku od 2,5 do 4 rokov.

Konverzačný kurz angličtiny pre tínedžerov s native speakerom

Kurz je určený pre mládež na úrovni angličtiny min. B1.

Detské kurzy od 7-15 rokov

Detské kurzy anglického jazyka prebiehajú počas celého školského roka.

Konverzačný kurz angličtiny pre dospelých s native speakerom

Kurz je určený pre pokročilých študentov na úrovni B2.

Najbližšie skupinové kurzy sa budú otvárať v januári 2019, resp. po zapísaní dostatočného počtu študentov do skupiny.
Pre zápis je potrebné vypísať prihlášku na pobočke a uhradiť príslušný poplatok.

Otváracie hodiny - pondelok až piatok: 8:30 - 12:00, 13:00 - 17:00.

Novinky v SNV

Letné tábory pre deti a tínedžerov

Nepremeškajte týždeň plný angličtiny počas leta! Deti a tínedžeri sa zábavnou formou naučia niečo nové a užijú si aj výlety :) Zápis práve prebieha.

Výučba už aj v Smižanoch

Nenechajte si ujsť šancu študovať angličtinu priamo v Smižanoch! Prebieha zápis na skupinové aj individuálne kurzy pre deti, tínedžerov a dospelých.

25.02.2019
Využite zľavu na kurz nemeckého jazyka

Práve prebieha zápis na individuálne a skupinové kurzy nemeckého jazyka. Neváhajte a príďte sa zapísať ešte dnes! :)

Konverzačný kurz AJ pre pokročilých

Otvárame konverzačný kurz angličtiny pre pokročilých. Kontaktujte nás pre viac informácií :)

01.04.2019
Detské skupinové kurzy

Ešte stále máte šancu zapísať svoje deti na detský skupinový kurz, ktorý prebieha v druhom školskom polroku.

Španielčina individuálne

Prihláste sa na kurz španielčiny - zatiaľ formou skype z pohodlia Vášho domova alebo z pracoviska, prípadne príďte do Visty osobne - zapneme Vám notebook a výučba môže začať :) Materiály zasielame elektronicky alebo vytlačíme na pobočke.

S jazykovou školou Vista má naše společnost smluvní vztah od 1. 1. 2014 na výuku anglického jazyka pro zaměstnance naší společnosti. Několik z nich absolvovalo v této jazykové škole kurzy anglického jazyka i v minulosti. V současnosti nám jazyková škola Vista zabezpečuje výuku anglického jazyka v rámci našich kanceláří. Zda už se jedná o její centrálu nebo některou z jejích poboček v jiných městech, setkáváme se s profesionálním přístupem a kvalitními výukovými metodami, zaměřenými či už na komunikační angličtinu nebo specifickou angličtinu zaměřenou na naše konkrétní potřeby. Tak jako v minulosti i nyní škola disponuje velmi zručnými lektory, ať již z
profesionálního, tak i sociálního hlediska.

S profesionálním a spolehlivým přístupem se setkáváme i na úrovni vedení, co se odráží na bezproblémové komunikaci, dodržování termínů a všech vzájemných dohod.

p. Martin, farmaceutický průmysl, sales manager

VISTA jazyková škola zabezpečuje jazykovou výuku v naší společnosti od 01.10.2013. Vysoce oceňujeme výborné lektorské zázemí, organizaci a flexibilitu služeb, včetně jednoduché zpětné administrativy. Vyjádřujeme vysokou míru spokojenosti s celkovým zabezpečením. Také oceňujeme profesionální přístup a metodu výuky, která je podle zpětného hodnocení oceňována studenty. Vzhledem na výše uvedené doporučuji VISTA jazykovou školu jako poskytovatele jazykových služeb a vzdělávání i dalším firmám.

p. Zuzana, chemický průmysl, ředitelka pro lidské zdroje

Vista je výborná škola se super lektory! Už jsem u Vás od první úrovně a moji známí mi nevěří, že jsem přišla jako začátečník. Doporučuji Vás všem mým přátelům.

Monika, student, 5. úroveň

Jednoznačně mohu říct, že během celého kurzu jsem se ani jednou nepodíval na hodinky. To
bylo na tom úžasné! Hodně jsme speakovali! Děkuji Vistě, že jsem se opět o něco zlepšil a nemusel jsem si ani kupovat další zbytečnou knihu!

So způsobem výuky, ale zvlášť s lektory VISTY jsme velmi spokojení. Jsou to dynamičtí, mladí lidé, kteří dokáží zaujmout a tím pádem i naučit. Domnívám se, že po našich minulých zkušenostech jsme konečně našli jazykovou školu, která si nehraje na převratnou a zázračnou metodu v učení jazyků, ale staví na odbornosti lektorů a praktickém využívání jazyka na vyučování a zvlášť úplně přirozeně a bezbolestně.

Oceňuji, že v průběhu celého školního roka pracuje s každou skupinkou jeden lektor, který je zná a společně odstraňují problémy v komunikaci v cizí řeči. Byli bychom rádi, kdyby naše spolupráce pokračovala v tomto duchu i nadále.

p. Pavol, softvérová řešení, ředitel

Dovolujeme si vyjádřit naši spokojenost se společností VISTA a dosavadní spoluprací, která kontinuálně trvá už od roku 2007. V minulosti pokrývali pro naši společnost kurzy anglického jazyka a v současnosti, obzvláště pro pokrok v uvedeném jazyku, navštěvujeme kurzy španělského a německého jazyka pod jejich vedením. Spolupráce s jazykovou školou Vista je příjemná, kromě výborného způsobu výuky, oceňujeme dobrou organizaci kurzů, jejich flexibilitu přizpůsobení se našim požadavkům. Rádi s Vistou spolupracujeme.

p. Juraj, logistický průmysl, branch manager