• citybg
  Chceš zlepšit své
  jazykové schopnosti?

  Vyber si vhodný kurz nebo přijď a poradíme ti.
  Můžeš zkusit online test a najdeme ti nejvhodnější skupinu.

 • citybg
  Jsi připravený
  podstoupit test?

  Ověř si své schopnosti v našem jazykovém testu!
  Zjistíš, co je v tobě a my ti poradíme jaký kurz je pro tebe vhodný.

Večerní kurzy

Všeobecné jazykové kurzy a speciální kurzy zaměřené na různé oblasti společenského nebo profesionálního života.

Firemní kurzy

Jazykové kurzy šité na míru pro vaše zaměstnance a pro vás. Efektivita a ekonomická organizace jazykových kurzů je samozřejmostí.

Dětské kurzy

Oblíbené kurzy pro děti, teenagery a speciálně také pro maturanty.

Educational Testing

Service (ETS)

VISTA jazyková škola je akreditovaným centrem Educational Testing Service (ETS), společnosti produkující testy TOEIC, TOEFL. Produkty ETS jsou dostupné ve více než 180 krajinách světa. Testy TOEIC a TOEFL absolvují každý rok milióny osob po celým světe.

Přímo ve VISTA se testuje pracovní angličtina, němčina a francouzština prostřednictvím mezinárodní zkoušky TOEIC a děláme odbornou přípravu na TOEFL mezinárodní akademickou zkoušku angličtiny, test zprostředkujeme na univerzitním pracovišti. Prosíme, kontaktujte nejbližší pobočku naší školy.

Work and Study

International

S pomocí agentury Work and Study International (WSI), Vám VISTA zprostředkuje i zahraniční zkušenosti s anglickým jazykem. WSI má bohaté zkušenosti v oblasti studijních a zážitkových pobytů v Austrálii, nebo také na Novém Zélandě, v Kanadě, v Dánsku, na Maltě ... Možnost studia angličtiny, anebo odborných kurzů na college či na univerzitě.

Hitem posledních let jsou roční víza "pracovní prázdniny" v Kanadě a na Novém Zélandě. Vyzkoušej si jazyk v praxi a zažij svět s WSI.

Pro maturanty doporučujeme studium v Dánsku, které je pro studenty z EU - teda i z Česka zdarma.

Nejbližší kurzy v SNV

KURZ NEMČINY PRE ZAČIATOČNÍKOV

Skupinový kurz pre dospelých na úrovni A1 zameraný na konverzáciu a gramatiku.

BEGINNER

Druhá úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Optimálne pre tých, ktorý opakovane začínajú. Kurz obsahuje adekvátnu slovnú zásobu, z gramatických zásad napr. prítomné časy, časy minulé a jednoduchý budúci čas, stupňovanie prídavných mien, predmetové zámená a iné. Zápis na september otvorený!

ELEMENTARY

Prvá úroveň všeobecného kurzu angličtiny, kurz obsahuje iniciálnu slovnú zásobu, prvé gramatické zásady ako množné číslo, privlastňovacie zámená, prítomný čas jednoduchý a priebehový, minulý čas a iné. Zápis na september otvorený!

DETSKÉ KURZY OD 7-15 ROKOV

Detské kurzy anglického a nemeckého jazyka prebiehajú počas celého školského roka. Kurz prebieha raz týždenne v poobedňajších hodinách. Zápis na september otvorený!

TEDDY ENGLISH

Celoročný kurz AJ pre najmenšie detičky hravou formou. Kurz je určený pre deti vo veku od 2,5 do 6 rokov. Možnosť ukážkových hodín zdarma. Zápis na september otvorený!

PRE-INTERMEDIATE

Tretia úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Účastník kurzu má základy a táto úroveň je prelomovou na ceste k pokročilým. Obsahuje dôležitú slovnú zásobu z prac. prostredia, cestovania a všeb. prehľadu, novou gramatikou je predprítomný čas a iné zásady adekvátne úrovni. Zápis na september otvorený!

KONVERZAČNÝ KURZ ANGLIČTINY PRE DOSPELÝCH S NATIVE SPEAKEROM

Kurz je určený pre pokročilých študentov na úrovni B2. Prebieha raz týždenne vo večerných hodinách. Zápis na september otvorený!

KONVERZAČNÝ KURZ ANGLIČTINY PRE TÍNEDŽEROV S NATIVE SPEAKEROM

Celoročný kurz je určený pre mládež na úrovni angličtiny min. B1. Prebieha raz týždenne v poobedňajších hodinách. Zápis na september otvorený!

Najbližšie skupinové kurzy sa budú otvárať v januári 2019, resp. po zapísaní dostatočného počtu študentov do skupiny.
Pre zápis je potrebné vypísať prihlášku na pobočke a uhradiť príslušný poplatok.

Otváracie hodiny - pondelok až piatok: 8:30 - 12:00, 13:00 - 17:00.

Kurzy angličtiny

a jiných světových jazyků

VISTA má mnoho spokojených klientů, kteří se díky Metodě VISTA naučili komunikovat anglicky a požádali nás o stejnou pomoc i s výučbou jiných světových jazyků.
Proto VISTA dnes nabízí taky výučbu těchto světových jazyků

Německý jazyk
Francouzský jazyk
Španělský jazyk
Italský jazyk
Ruský jazyk
Arabský jazyk

Novinky v SNV

Večerné kurzy angličtiny a nemčiny pre dospelých

Neváhajte a zapíšte sa na skupinový kurz cudzieho jazyka už dnes! Kurzy prebiehajú vo večerných hodinách a začínajú približne v druhej polovici septembra. Zápis práve prebieha.

08.07.2019
Detské skupinové kurzy od septembra

Prihláste svoje dieťa na skupinový kurz anglického alebo nemeckého jazyka už dnes a získate 20% zľavu! Platí počas celého júna. Zápis práve prebieha.

03.06.2019
Ruština vo Viste

Využite skvelú príležitosť naučiť sa ruštinu s lektorkou pochádzajúcou priamo z Ruska! Zápis práve prebieha.

03.06.2019
Kompetenčné kurzy KOMPAS cez Úrad práce ZDARMA

Naša pobočka realizuje trojmesačné kompetenčné kurzy KOMPAS pre nezamestnaných ZDARMA. Informujte sa u Vašej kontaktnej osoby na Úrade práce a u nás. Začať môžete už o dva týždne!

03.06.2019
Letné konverzačné kurzy

Vzdelávajte sa s VISTOU aj počas leta a nestraťte sa vo svete! Prihláste sa do konverzačných kurzov anglického alebo nemeckého jazyka. Zápis práve prebieha.

03.06.2019
Španielčina individuálne

Prihláste sa na kurz španielčiny - zatiaľ formou skype z pohodlia Vášho domova alebo z pracoviska, prípadne príďte do Visty osobne - zapneme Vám notebook a výučba môže začať :) Materiály zasielame elektronicky alebo vytlačíme na pobočke.

03.06.2019

Řekli o nás

Jednoznačně mohu říct, že během celého kurzu jsem se ani jednou nepodíval na hodinky. To
bylo na tom úžasné! Hodně jsme speakovali! Děkuji Vistě, že jsem se opět o něco zlepšil a nemusel jsem si ani kupovat další zbytečnou knihu!

Petr, student, 6. úroveň

... Když jsem se přihlásil do Visty, měl jsem obavy, jak vydržím celé vyučování sedět a pracovat, zdálo se mi to moc, ale nakonec, vždy když lektorka ohlásila konec hodiny byl jsem smutný, že to tak rychle uteklo.

Můj celkový dojem je super a chodil jsem si k vám odpočinout a odreagovat se a to jsem se i hodně naučil! Už se nemohu dočkat pokračování.

Lukáš, student, 1. úroveň

Vista je výborná škola se super lektory! Už jsem u Vás od první úrovně a moji známí mi nevěří, že jsem přišla jako začátečník. Doporučuji Vás všem mým přátelům.

Monika, student, 5. úroveň

So způsobem výuky, ale zvlášť s lektory VISTY jsme velmi spokojení. Jsou to dynamičtí, mladí lidé, kteří dokáží zaujmout a tím pádem i naučit. Domnívám se, že po našich minulých zkušenostech jsme konečně našli jazykovou školu, která si nehraje na převratnou a zázračnou metodu v učení jazyků, ale staví na odbornosti lektorů a praktickém využívání jazyka na vyučování a zvlášť úplně přirozeně a bezbolestně.

Oceňuji, že v průběhu celého školního roka pracuje s každou skupinkou jeden lektor, který je zná a společně odstraňují problémy v komunikaci v cizí řeči. Byli bychom rádi, kdyby naše spolupráce pokračovala v tomto duchu i nadále.

p. Pavol, softvérová řešení, ředitel

VISTA jazyková škola poskytuje jazykové služby - jazykovou výuku, překlady, tlumočení - naší společnosti od 27.3.2013. Vysoce oceňujeme výborné lektorské zázemí, profesionalitu překladů, organizaci a flexibilitu, včetně jednoduché zpětné administrativy. Vyjadřujeme vysokou míru spokojenosti s celkovým zabezpečením.

Také oceňujeme profesionalitu služeb a metodu výuky, která je podle dostupných informací oceňovaná studenty. Vzhledem k výše uvedenému doporučuji VISTA jazykovou školu jako poskytovatele jazykových služeb a vzdělávání i dalším firmám.

p. Alena, průmyslový park, HR manažér

VISTA jazyková škola poskytuje jazykové služby - jazykovou výuku v naší společnosti od 1.3.2011. Oceňujeme výborné lektorské zázemí, organizaci a flexibilitu při komunikaci. Vyjádřujeme vysokou míru spokojenosti s celkovým zabezpečením jazykové výuky.

Vzhledem k výše uvedenému doporučuji VISTA jazykovou školu jako poskytovatele jazykových služeb a vzdělávání i dalším firmám.

p. Zuzana, průmyslový park, HR specialist
Pobočka
Vyberte si svou pobočku
Nenašli ste svou pobočku?

Kontaktujte:
ALIANCE VISTA