Nejbližší kurzy v SNV

Kurz anglického jazyka pre začiatočníkov

Kurz AJ pre začiatočníkov obsahuje jednoduchú slovnú zásobu a gramatiku a je pokračovaním Levelu 1.

Kurz anglického jazyka pre stredne pokročilých

Konverzačný kurz AJ pre stredne pokročilých obsahuje slovnú zásobu o návšteve kina a divadla, bankovú terminológiu, hľadanie práce, cestovanie v meste a pod. Gramatická zložka zahŕňa opakovanie všetkých časov a ich upevnenie, pribúda predminulý čas, trpný rod, prídavné otázky, všetky zámená a iné.

Kurz anglického jazyka pre úplných začiatočníkov

Kurz AJ pre úplných začiatočníkov obsahuje základnú slovnú zásobu a jednoduchú gramatiku.

Kurz anglického jazyka pre mierne pokročilých

Konverzačný kurz AJ pre mierne pokročilých obsahuje slovnú zásobu z oblasti opisu charakterových vlastností, rodiny, cestovania, vzdelania, konverzácie u lekára. Gramatická zložka zahŕňa opakovanie prítomných, minulých a budúcich časov, pričom pribúda predprítomný čas.

Kurz nemeckého jazyka pre začiatočníkov

Skupinový kurz pre dospelých na úrovni A1 zameraný na konverzáciu a gramatiku.

Maturitný kurz

Skupinový kurz anglického jazyka pre maturantov. Príprava na písomnú aj ústnu časť.

TEDDY ENGLISH 1

Celoročný kurz AJ pre najmenšie deti hravou formou. Deti vo veku od 2,5 do 4 rokov.

Konverzačný kurz angličtiny pre tínedžerov s native speakerom

Kurz je určený pre mládež na úrovni angličtiny min. B1.

Najbližšie skupinové kurzy sa budú otvárať v januári 2019, resp. po zapísaní dostatočného počtu študentov do skupiny.
Pre zápis je potrebné vypísať prihlášku na pobočke a uhradiť príslušný poplatok.

Otváracie hodiny - pondelok až piatok: 8:30 - 12:00, 13:00 - 17:00.

Novinky v SNV

Detské skupinové kurzy

Ešte stále máte šancu zapísať svoje deti na detský skupinový kurz, ktorý prebieha v druhom školskom polroku.

Využite zľavu na kurz nemeckého jazyka

Práve prebieha zápis na individuálne a skupinové kurzy nemeckého jazyka. Neváhajte a príďte sa zapísať ešte dnes! :)

Teddy English 1

Otvárame kurzy pre najmenšie detičky Teddy English. Kurz začína začiatkom februára a končí koncom júna. Prebieha 1x týždenne po 50 min. Ešte stále sa môžete zapísať.

Kurz anglického jazyka pre začiatočníkov

Otvárame kurz AJ pre úplných začiatočníkov. Neváhajte a prihláste sa na kurz, v ktorom sa naučíte základy angličtiny.

Španielčina individuálne

Prihláste sa na kurz španielčiny - zatiaľ formou skype z pohodlia Vášho domova alebo z pracoviska, prípadne príďte do Visty osobne - zapneme Vám notebook a výučba môže začať :) Materiály zasielame elektronicky alebo vytlačíme na pobočke.

Plesová sezóna je tu :)

Chystáte sa na ples v Spišskej Novej Vsi alebo blízkom okolí? Zapojte sa do tomboly a vyhrajte darčekovú poukážku na jazykový kurz v našej pobočke.

03.01.2019

S jazykovou školou Vista má naše společnost smluvní vztah od 1. 1. 2014 na výuku anglického jazyka pro zaměstnance naší společnosti. Několik z nich absolvovalo v této jazykové škole kurzy anglického jazyka i v minulosti. V současnosti nám jazyková škola Vista zabezpečuje výuku anglického jazyka v rámci našich kanceláří. Zda už se jedná o její centrálu nebo některou z jejích poboček v jiných městech, setkáváme se s profesionálním přístupem a kvalitními výukovými metodami, zaměřenými či už na komunikační angličtinu nebo specifickou angličtinu zaměřenou na naše konkrétní potřeby. Tak jako v minulosti i nyní škola disponuje velmi zručnými lektory, ať již z
profesionálního, tak i sociálního hlediska.

S profesionálním a spolehlivým přístupem se setkáváme i na úrovni vedení, co se odráží na bezproblémové komunikaci, dodržování termínů a všech vzájemných dohod.

p. Martin, farmaceutický průmysl, sales manager

VISTA jazyková škola poskytuje jazykové služby - jazykovou výuku, překlady, tlumočení - naší společnosti od 27.3.2013. Vysoce oceňujeme výborné lektorské zázemí, profesionalitu překladů, organizaci a flexibilitu, včetně jednoduché zpětné administrativy. Vyjadřujeme vysokou míru spokojenosti s celkovým zabezpečením.

Také oceňujeme profesionalitu služeb a metodu výuky, která je podle dostupných informací oceňovaná studenty. Vzhledem k výše uvedenému doporučuji VISTA jazykovou školu jako poskytovatele jazykových služeb a vzdělávání i dalším firmám.

p. Alena, průmyslový park, HR manažér

Jednoznačně mohu říct, že během celého kurzu jsem se ani jednou nepodíval na hodinky. To
bylo na tom úžasné! Hodně jsme speakovali! Děkuji Vistě, že jsem se opět o něco zlepšil a nemusel jsem si ani kupovat další zbytečnou knihu!

... Když jsem se přihlásil do Visty, měl jsem obavy, jak vydržím celé vyučování sedět a pracovat, zdálo se mi to moc, ale nakonec, vždy když lektorka ohlásila konec hodiny byl jsem smutný, že to tak rychle uteklo.

Můj celkový dojem je super a chodil jsem si k vám odpočinout a odreagovat se a to jsem se i hodně naučil! Už se nemohu dočkat pokračování.

Lukáš, student, 1. úroveň

So způsobem výuky, ale zvlášť s lektory VISTY jsme velmi spokojení. Jsou to dynamičtí, mladí lidé, kteří dokáží zaujmout a tím pádem i naučit. Domnívám se, že po našich minulých zkušenostech jsme konečně našli jazykovou školu, která si nehraje na převratnou a zázračnou metodu v učení jazyků, ale staví na odbornosti lektorů a praktickém využívání jazyka na vyučování a zvlášť úplně přirozeně a bezbolestně.

Oceňuji, že v průběhu celého školního roka pracuje s každou skupinkou jeden lektor, který je zná a společně odstraňují problémy v komunikaci v cizí řeči. Byli bychom rádi, kdyby naše spolupráce pokračovala v tomto duchu i nadále.

p. Pavol, softvérová řešení, ředitel

Můj celkový dojem je velmi dobrý, občas jsem si ani neuvědomil, že se učím pro mne nový
jazyk a přitom to šlo tak lehce a zábavně.