• citybg
  Chceš zlepšit své
  jazykové schopnosti?

  Vyber si vhodný kurz nebo přijď a poradíme ti.
  Můžeš zkusit online test a najdeme ti nejvhodnější skupinu.

 • citybg
  Jsi připravený
  podstoupit test?

  Ověř si své schopnosti v našem jazykovém testu!
  Zjistíš, co je v tobě a my ti poradíme jaký kurz je pro tebe vhodný.

Večerní kurzy

Všeobecné jazykové kurzy a speciální kurzy zaměřené na různé oblasti společenského nebo profesionálního života.

Firemní kurzy

Jazykové kurzy šité na míru pro vaše zaměstnance a pro vás. Efektivita a ekonomická organizace jazykových kurzů je samozřejmostí.

Dětské kurzy

Oblíbené kurzy pro děti, teenagery a speciálně také pro maturanty.

Educational Testing

Service (ETS)

VISTA jazyková škola je akreditovaným centrem Educational Testing Service (ETS), společnosti produkující testy TOEIC, TOEFL. Produkty ETS jsou dostupné ve více než 180 krajinách světa. Testy TOEIC a TOEFL absolvují každý rok milióny osob po celým světe.

Přímo ve VISTA se testuje pracovní angličtina, němčina a francouzština prostřednictvím mezinárodní zkoušky TOEIC a děláme odbornou přípravu na TOEFL mezinárodní akademickou zkoušku angličtiny, test zprostředkujeme na univerzitním pracovišti. Prosíme, kontaktujte nejbližší pobočku naší školy.

Work and Study

International

S pomocí agentury Work and Study International (WSI), Vám VISTA zprostředkuje i zahraniční zkušenosti s anglickým jazykem. WSI má bohaté zkušenosti v oblasti studijních a zážitkových pobytů v Austrálii, nebo také na Novém Zélandě, v Kanadě, v Dánsku, na Maltě ... Možnost studia angličtiny, anebo odborných kurzů na college či na univerzitě.

Hitem posledních let jsou roční víza "pracovní prázdniny" v Kanadě a na Novém Zélandě. Vyzkoušej si jazyk v praxi a zažij svět s WSI.

Pro maturanty doporučujeme studium v Dánsku, které je pro studenty z EU - teda i z Česka zdarma.

Nejbližší kurzy v SNV

Kurz anglického jazyka pre začiatočníkov

Kurz AJ pre začiatočníkov obsahuje jednoduchú slovnú zásobu a gramatiku a je pokračovaním Levelu 1.

Kurz anglického jazyka pre stredne pokročilých

Konverzačný kurz AJ pre stredne pokročilých obsahuje slovnú zásobu o návšteve kina a divadla, bankovú terminológiu, hľadanie práce, cestovanie v meste a pod. Gramatická zložka zahŕňa opakovanie všetkých časov a ich upevnenie, pribúda predminulý čas, trpný rod, prídavné otázky, všetky zámená a iné.

Kurz anglického jazyka pre úplných začiatočníkov

Kurz AJ pre úplných začiatočníkov obsahuje základnú slovnú zásobu a jednoduchú gramatiku.

Kurz anglického jazyka pre mierne pokročilých

Konverzačný kurz AJ pre mierne pokročilých obsahuje slovnú zásobu z oblasti opisu charakterových vlastností, rodiny, cestovania, vzdelania, konverzácie u lekára. Gramatická zložka zahŕňa opakovanie prítomných, minulých a budúcich časov, pričom pribúda predprítomný čas.

Kurz nemeckého jazyka pre začiatočníkov

Skupinový kurz pre dospelých na úrovni A1 zameraný na konverzáciu a gramatiku.

Maturitný kurz

Skupinový kurz anglického jazyka pre maturantov. Príprava na písomnú aj ústnu časť.

TEDDY ENGLISH 1

Celoročný kurz AJ pre najmenšie deti hravou formou. Deti vo veku od 2,5 do 4 rokov.

Konverzačný kurz angličtiny pre tínedžerov s native speakerom

Kurz je určený pre mládež na úrovni angličtiny min. B1.

Najbližšie skupinové kurzy sa budú otvárať v januári 2019, resp. po zapísaní dostatočného počtu študentov do skupiny.
Pre zápis je potrebné vypísať prihlášku na pobočke a uhradiť príslušný poplatok.

Otváracie hodiny - pondelok až piatok: 8:30 - 12:00, 13:00 - 17:00.

Kurzy angličtiny

a jiných světových jazyků

VISTA má mnoho spokojených klientů, kteří se díky Metodě VISTA naučili komunikovat anglicky a požádali nás o stejnou pomoc i s výučbou jiných světových jazyků.
Proto VISTA dnes nabízí taky výučbu těchto světových jazyků

Německý jazyk
Francouzský jazyk
Španělský jazyk
Italský jazyk
Ruský jazyk
Arabský jazyk

Novinky v SNV

Detské skupinové kurzy

Ešte stále máte šancu zapísať svoje deti na detský skupinový kurz, ktorý prebieha v druhom školskom polroku.

20.02.2019
Využite zľavu na kurz nemeckého jazyka

Práve prebieha zápis na individuálne a skupinové kurzy nemeckého jazyka. Neváhajte a príďte sa zapísať ešte dnes! :)

11.01.2019
Teddy English 1

Otvárame kurzy pre najmenšie detičky Teddy English. Kurz začína začiatkom februára a končí koncom júna. Prebieha 1x týždenne po 50 min. Ešte stále sa môžete zapísať.

07.01.2019
Kurz anglického jazyka pre začiatočníkov

Otvárame kurz AJ pre úplných začiatočníkov. Neváhajte a prihláste sa na kurz, v ktorom sa naučíte základy angličtiny.

18.01.2019
Španielčina individuálne

Prihláste sa na kurz španielčiny - zatiaľ formou skype z pohodlia Vášho domova alebo z pracoviska, prípadne príďte do Visty osobne - zapneme Vám notebook a výučba môže začať :) Materiály zasielame elektronicky alebo vytlačíme na pobočke.

07.01.2019
Plesová sezóna je tu :)

Chystáte sa na ples v Spišskej Novej Vsi alebo blízkom okolí? Zapojte sa do tomboly a vyhrajte darčekovú poukážku na jazykový kurz v našej pobočke.

03.01.2019

Řekli o nás

S jazykovou školou Vista má naše společnost smluvní vztah od 1. 1. 2014 na výuku anglického jazyka pro zaměstnance naší společnosti. Několik z nich absolvovalo v této jazykové škole kurzy anglického jazyka i v minulosti. V současnosti nám jazyková škola Vista zabezpečuje výuku anglického jazyka v rámci našich kanceláří. Zda už se jedná o její centrálu nebo některou z jejích poboček v jiných městech, setkáváme se s profesionálním přístupem a kvalitními výukovými metodami, zaměřenými či už na komunikační angličtinu nebo specifickou angličtinu zaměřenou na naše konkrétní potřeby. Tak jako v minulosti i nyní škola disponuje velmi zručnými lektory, ať již z
profesionálního, tak i sociálního hlediska.

S profesionálním a spolehlivým přístupem se setkáváme i na úrovni vedení, co se odráží na bezproblémové komunikaci, dodržování termínů a všech vzájemných dohod.

p. Martin, farmaceutický průmysl, sales manager

VISTA jazyková škola poskytuje jazykové služby - jazykovou výuku, překlady, tlumočení - naší společnosti od 27.3.2013. Vysoce oceňujeme výborné lektorské zázemí, profesionalitu překladů, organizaci a flexibilitu, včetně jednoduché zpětné administrativy. Vyjadřujeme vysokou míru spokojenosti s celkovým zabezpečením.

Také oceňujeme profesionalitu služeb a metodu výuky, která je podle dostupných informací oceňovaná studenty. Vzhledem k výše uvedenému doporučuji VISTA jazykovou školu jako poskytovatele jazykových služeb a vzdělávání i dalším firmám.

p. Alena, průmyslový park, HR manažér

Jednoznačně mohu říct, že během celého kurzu jsem se ani jednou nepodíval na hodinky. To
bylo na tom úžasné! Hodně jsme speakovali! Děkuji Vistě, že jsem se opět o něco zlepšil a nemusel jsem si ani kupovat další zbytečnou knihu!

Petr, student, 6. úroveň

... Když jsem se přihlásil do Visty, měl jsem obavy, jak vydržím celé vyučování sedět a pracovat, zdálo se mi to moc, ale nakonec, vždy když lektorka ohlásila konec hodiny byl jsem smutný, že to tak rychle uteklo.

Můj celkový dojem je super a chodil jsem si k vám odpočinout a odreagovat se a to jsem se i hodně naučil! Už se nemohu dočkat pokračování.

Lukáš, student, 1. úroveň

So způsobem výuky, ale zvlášť s lektory VISTY jsme velmi spokojení. Jsou to dynamičtí, mladí lidé, kteří dokáží zaujmout a tím pádem i naučit. Domnívám se, že po našich minulých zkušenostech jsme konečně našli jazykovou školu, která si nehraje na převratnou a zázračnou metodu v učení jazyků, ale staví na odbornosti lektorů a praktickém využívání jazyka na vyučování a zvlášť úplně přirozeně a bezbolestně.

Oceňuji, že v průběhu celého školního roka pracuje s každou skupinkou jeden lektor, který je zná a společně odstraňují problémy v komunikaci v cizí řeči. Byli bychom rádi, kdyby naše spolupráce pokračovala v tomto duchu i nadále.

p. Pavol, softvérová řešení, ředitel

Můj celkový dojem je velmi dobrý, občas jsem si ani neuvědomil, že se učím pro mne nový
jazyk a přitom to šlo tak lehce a zábavně.

Pali, student, 2. úroveň
Pobočka
Vyberte si svou pobočku
Nenašli ste svou pobočku?

Kontaktujte:
ALIANCE VISTA