Nejbližší kurzy v Praze

Týdenní letní intenzivní kurzy angličtiny

Využijte letní čas na zdokonalení se v angličtině, aniž byste museli vycestovat do zahraničí! Celý kurz je navržen podle požadavků klientů a teď stojí jen 2 490Kč (cena platí do konce června)

Pátá úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Je prvním krokem k pokročilé úrovni angličtiny. Slovní zásoba je obohacená i o náročnější témy z obchodu, financí a komunikace adekvátní úrovni. Gramatickou novinkou jsou modální slovesa, včetně jejich minulých forem.

TEDDY ENGLISH - Angličtina pro nejmenší děti

Individuální jazykokvá výuka pro předškoláky a děti prvního stupně ZŠ
Jazykový tutor pro Vaše dítě připravuje zajímavé hodiny, kde se především snažíme o "rozkomunikování" dítěte v cizím jazyce
1x/týden 50min.

individuální TEENS English kurz

studujte individuálně, kurzy jsou přizpůsobeny potřebám studentů středních škol. Pro maturanty je část kurzu věnována přípravě na maturitu

Semi-Individuální kurz angličtiny 3,200KČ

Dopřejte si výhody individuálního kurzu - zaplaťte jako za skupinový kurz!
Pokud jste dva / malá skupinka kamarádů / kolegů a chcete se učit ale i pobavit se, přijďte k nám! Za každého "parťáka" kterého s sebou přinesete budete platit o 1000Kč méně! Přiveď tří a studuj zcela zdarma! Kurzy jsou šité na míru klientů

Šestá úroveň všeobecného kurzu je angličtina pro pokročilé. Je jednou z průlomových úrovní ve studiu angličtiny. Z gramatickách zásad obsahuje důležité used to, předminulý čas, podmínky a jiné.
3,200 KČ

Druhá úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Optimálně pro ty, kteří opakovaně začínají. Kurz obsahuje adekvátní slovní zásobu, z gramatických zásad např. přítomné časy, časy minulé a jednoduchý budoucí čas, stupňování přídavných jmen, osobní zájmena ve funkci předmětu a jiné.
3,200 KČ

Čtvrtá úroveň všeobecného kurzu angličtiny je na půl cestě k úspěchu ve studiu angličtiny. Účastník kurzu se obohatí o adekvátní slovní zásobu, nabude jistotu v používání základních gramatických pravidel; novinkou je předpřítomný průběhový čas, trpný rod, question tags a jiné.
3,200 KČ

Individuální výuka angličtiny je poskytována pro všechny typy jazykových kurzů

Novinky v Praze

JARNÍ VÝUKA PRO DĚTI S TEDDY ENGLISH

Pro Vaše nejmenší nabízíme náš nejmilejší unikátní produkt, TEDDY English – pro děti od tří let.
Hodiny probíhají hravou, interaktivní formou. Bavíme se říkankami, písničkami, hrami a hračkami, s dětmi komunikujeme výlučně anglicky. Ke kurzu patří knihy a CD se všemi písničkami a rýmy.

28.04.2019
HODINY SKYPE SE SLEVOU 30 %

Nestíháte, nebo se Vám nechce chodit přímo do jazykové školy? Učte se anglicky v pohodlí svého domova prostřednictvím hodiny SKYPE se slevou 15 % . Ve všem se Vám přizpůsobíme. Máme lektory v různých koutech světa.

01.04.2019
RANNÍ SKUPINOVÁ ROZCVIČKA S VISTA!

Rád si jdeš ráno zacvičit a na odpolední kurzy nemáš čas? Co takhle mentální rozcvička?
V duchu hesla "Ranní ptáče dále doskáče!" :) Vám nabízíme kávičku a veselé ranní skupinové kurzy angličtiny.
20x60min. 2xtýdně od 7:00 do 8:00, cena jedné hodiny je 150Kč

NEZMEŠKEJTE ÚŽASNÉ OTEVÍRACÍ SLEVY !

Pouze nyní nabízíme skvělé slevy ve všech jazykových kurzech! Přihlaste se nyní na jakýkoliv kurz anglického jazyka s 15 % slevou.

Líbil se mi styl, jakým jsme se učili, komunikace, hry, zábava, příjemná atmosféra a super lektorka.

Dovolujeme si vyjádřit naši spokojenost se společností VISTA a dosavadní spoluprací, která kontinuálně trvá už od roku 2007. V minulosti pokrývali pro naši společnost kurzy anglického jazyka a v současnosti, obzvláště pro pokrok v uvedeném jazyku, navštěvujeme kurzy španělského a německého jazyka pod jejich vedením. Spolupráce s jazykovou školou Vista je příjemná, kromě výborného způsobu výuky, oceňujeme dobrou organizaci kurzů, jejich flexibilitu přizpůsobení se našim požadavkům. Rádi s Vistou spolupracujeme.

p. Juraj, logistický průmysl, branch manager

Jednoznačně mohu říct, že během celého kurzu jsem se ani jednou nepodíval na hodinky. To bylo na tom úžasné! Hodně jsme speakovali! Děkuji Vistě, že jsem se opět o něco zlepšil a nemusel jsem si ani kupovat další zbytečnou knihu! knihu!

S jazykovou školou Vista má naše společnost smluvní vztah od 1. 1. 2014 na výuku anglického jazyka pro zaměstnance naší společnosti. Několik z nich absolvovalo v této jazykové škole kurzy anglického jazyka i v minulosti. V současnosti nám jazyková škola Vista zabezpečuje výuku anglického jazyka v rámci našich kanceláří. Zda už se jedná o její centrálu nebo některou z jejích poboček v jiných městech, setkáváme se s profesionálním přístupem a kvalitními výukovými metodami, zaměřenými či už na komunikační angličtinu nebo specifickou angličtinu zaměřenou na naše konkrétní potřeby. Tak jako v minulosti i nyní škola disponuje velmi zručnými lektory, ať již z
profesionálního, tak i sociálního hlediska.

S profesionálním a spolehlivým přístupem se setkáváme i na úrovni vedení, co se odráží na bezproblémové komunikaci, dodržování termínů a všech vzájemných dohod.

p. Martin, farmaceutický průmysl, sales manager

So způsobem výuky, ale zvlášť s lektory VISTY jsme velmi spokojení. Jsou to dynamičtí, mladí lidé, kteří dokáží zaujmout a tím pádem i naučit. Domnívám se, že po našich minulých zkušenostech jsme konečně našli jazykovou školu, která si nehraje na převratnou a zázračnou metodu v učení jazyků, ale staví na odbornosti lektorů a praktickém využívání jazyka na vyučování a zvlášť úplně přirozeně a bezbolestně.

Oceňuji, že v průběhu celého školního roka pracuje s každou skupinkou jeden lektor, který je zná a společně odstraňují problémy v komunikaci v cizí řeči. Byli bychom rádi, kdyby naše spolupráce pokračovala v tomto duchu i nadále.

p. Pavol, softvérová řešení, ředitel