Nejbližší kurzy v Poprade

Prvá úroveň všeobecného kurzu angličtiny, kurz obsahuje iniciálnu slovnú zásobu, prvé gramatické zásady, ako množné číslo, privlastňovacie zámená, prítomný čas jednoduchý a priebehový, minulý čas a iné.

Druhá úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Optimálne pre tých, ktorý opakovane začínajú. Kurz obsahuje adekvátnu slovnú zásobu, z gramatických zásad napr. prítomné časy, časy minulé a jednoduchý budúci čas, stupňovanie prídavných mien, predmetové zámená a iné.

Štvrtá úroveň všeobecného kurzu angličtiny je na pol ceste k úspechu v štúdiu angličtiny. Účastník kurzu sa obohatí o adekvátnu slovnú zásobu, nadobudne istotu v používaní základných gramatických pravidiel, novinkou je predprítomný priebehový čas, trpný rod, question tags a iné.

Tretia úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Účastník kurzu má základy a táto úroveň je prelomovou na ceste k pokročilým. Obsahuje dôležitú slovnú zásobu z prac.prostredia, cestovania a všeb.prehľadu, novou gramatikou je predprítomný čas a iné zásady adekvátne úrovni.

Piata úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Je prvým krokom k pokročilej úrovni angličtiny. Slovná zásoba je obohatená aj o náročnejšie témy z obchodu, financií a komunikácie adekvátne úrovni. Gramatickou novinkou sú modálne slovesá vrátane ich minulých foriem.

Šiesta úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Je jednou z prelomových úrovní v štúdiu angličtiny. Z gramatických zásad obsahuje dôležité used to, predminulý čas, podmienky a iné.

HIGH-ADVANCED

Siedma úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Tu sa účastník kurzu nachádza v anglickom prostredí, nadobúda istotu v používaní angličtiny v každodenných situáciách, slovná zásoba je pokročilá a modelové situácie na vysokej úrovni. Z gramatických zásad je zaujímavý posun časov.

EFFICIENT

Ôsma úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Účastník je takmer v cieli všeobecného jazykového kurzu angličtiny. Slovná zásoba je vysoko pokročilá, nevynímajúc obchod, ekonomiku, všeobecný prehľad, súčasné dianie a z gramatických zásad sú novinkou kombinované podmienky, predbudúci čas a iné.

Poskytujeme tiež prekladateľské a tlmočnícke služby.

Jazykové kurzy rôznych úrovní a zamerania otvárame priebežne celý rok ako aj individuálne kurzy či špeciálne kurzy FCE, CAE, TOEFL, IELTS a pod. Zapíšte sa aj dnes. Presné dátumy, ceny a časy získate u nás. Stačí sa informovať v našej kancelárii alebo na našich kontaktoch.

Novinky v Poprade

Teddy English pre deti od 2,5 do 6 rokov

Angličtina pre deti hravou formou! Zápis otvorený!

Konverzačné hodiny s NATIVOM

Už tento piatok (a každý nasledujúci) o 17.00 hod. konverzačné hodiny s NATIVOM, 60 minút, cena 2 eurá. Na každú hodinu je potrebné sa zapísať vopred. Tešíme sa na Vás!

So způsobem výuky, ale zvlášť s lektory VISTY jsme velmi spokojení. Jsou to dynamičtí, mladí lidé, kteří dokáží zaujmout a tím pádem i naučit. Domnívám se, že po našich minulých zkušenostech jsme konečně našli jazykovou školu, která si nehraje na převratnou a zázračnou metodu v učení jazyků, ale staví na odbornosti lektorů a praktickém využívání jazyka na vyučování a zvlášť úplně přirozeně a bezbolestně.

Oceňuji, že v průběhu celého školního roka pracuje s každou skupinkou jeden lektor, který je zná a společně odstraňují problémy v komunikaci v cizí řeči. Byli bychom rádi, kdyby naše spolupráce pokračovala v tomto duchu i nadále.

p. Pavol, softvérová řešení, ředitel

S jazykovou školou Vista má naše společnost smluvní vztah od 1. 1. 2014 na výuku anglického jazyka pro zaměstnance naší společnosti. Několik z nich absolvovalo v této jazykové škole kurzy anglického jazyka i v minulosti. V současnosti nám jazyková škola Vista zabezpečuje výuku anglického jazyka v rámci našich kanceláří. Zda už se jedná o její centrálu nebo některou z jejích poboček v jiných městech, setkáváme se s profesionálním přístupem a kvalitními výukovými metodami, zaměřenými či už na komunikační angličtinu nebo specifickou angličtinu zaměřenou na naše konkrétní potřeby. Tak jako v minulosti i nyní škola disponuje velmi zručnými lektory, ať již z
profesionálního, tak i sociálního hlediska.

S profesionálním a spolehlivým přístupem se setkáváme i na úrovni vedení, co se odráží na bezproblémové komunikaci, dodržování termínů a všech vzájemných dohod.

p. Martin, farmaceutický průmysl, sales manager

VISTA jazyková škola pokrývá výuku anglického jazyka našich zaměstnanců od roku 2013. Dosavadní spolupráci hodnotíme vysoko pozitivně zejména pro kvalitní lektorské zázemí, způsob výuky zaměřený ve velké míře na komunikaci, čím dává prostor na procvičení a využití nových vědomostí v praxi.

Důležité je neopomenout i jednoduchou administrativu kurzů včetně pravidelné zpětné vazby na účastníky výuky a rychlou implementaci nových požadavků na naší straně.

p. Dominik, hardware a software řešení, konatel

Společnost VISTA zabezpečuje pro naši společnost jazykové kurzy od roku 2010 pro různé úrovně vědomostí studentů.

S průběhem výuky v naší společnosti jsme velmi spokojení. Stejně cenné jsou pro nás i monitorovací informace o docházce studentů, zpětná vazba na studenty a na závěr kurzů testování a hodnocení spokojenosti.

Komunikace se společností VISTA je otevřená a přátelská. Paní ředitelka p. Očvárová je přístupná ke hledání řešení na vzniklé situace.

Lektoři ze společnosti VISTA, se kterými máme zkušenosti jsou převážně mladí, dynamičtí lidé. Hodiny angličtiny jsou založené na komunikaci, slovní zásobě, gramatice, ale i motivačních hrách.

p. Katarína, průmyslný park, HR manager

Tímto potvrzuji, že jazykovou školu VISTA si vybrala naše mediální firma jako jazykovou školu, která má za úkol naučit, doučit a zkvalitnit jazykovou vybavenost našich pracovníků. Zároveň jsem ráda, že mohu zkonstatovat, že jsme rádi profesionální a kvalitativně velmi vysoké lektorské úrovni, se kterou nám svoje služby jazyková škola VISTA poskytuje.

p. Miriam, média, členka představenstva