Nejbližší kurzy v Poprade

-16:30-18:00
ZÁPIS UŽ PREBIEHA
Druhá úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Optimálne pre tých, ktorý opakovane začínajú. Kurz obsahuje adekvátnu slovnú zásobu, z gramatických zásad napr. prítomné časy, časy minulé a jednoduchý budúci čas, stupňovanie prídavných mien, predmetové zámená a iné.

ZÁPIS UŽ PREBIEHA:
Prvá úroveň všeobecného kurzu angličtiny, kurz obsahuje iniciálnu slovnú zásobu, prvé gramatické zásady, ako množné číslo, privlastňovacie zámená, prítomný čas jednoduchý a priebehový, minulý čas a iné.

ZÁPIS UŽ PREBIEHA:
Štvrtá úroveň všeobecného kurzu angličtiny je na pol ceste k úspechu v štúdiu angličtiny. Účastník kurzu sa obohatí o adekvátnu slovnú zásobu, nadobudne istotu v používaní základných gramatických pravidiel, novinkou je predprítomný priebehový čas, trpný rod, question tags a iné.

ZÁPIS UŽ PREBIEHA:
Tretia úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Účastník kurzu má základy a táto úroveň je prelomovou na ceste k pokročilým. Obsahuje dôležitú slovnú zásobu z prac.prostredia, cestovania a všeb.prehľadu, novou gramatikou je predprítomný čas a iné zásady adekvátne úrovni.

ZÁPIS UŽ PREBIEHA:
Piata úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Je prvým krokom k pokročilej úrovni angličtiny. Slovná zásoba je obohatená aj o náročnejšie témy z obchodu, financií a komunikácie adekvátne úrovni. Gramatickou novinkou sú modálne slovesá vrátane ich minulých foriem.

ZÁPIS UŽ PREBIEHA:
Šiesta úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Je jednou z prelomových úrovní v štúdiu angličtiny. Z gramatických zásad obsahuje dôležité used to, predminulý čas, podmienky a iné.

Zápis do januárových kurzov!!!! AJ, NJ, FJ, TJ, RJ, ŠJ

Už dnes sa môžete zapísať do septembrových kurzov. S 10% zľavou!!!!
Tešíme sa na Vás!!!

Teddy English pre deti od 2,5 do 6 rokov

Celoročný kurz AJ pre najmenšie deti hravou formou. Možnosť ukážkových hodín zdarma. Zápis na september otvorený!

Poskytujeme tiež prekladateľské a tlmočnícke služby.

Jazykové kurzy rôznych úrovní a zamerania otvárame priebežne celý rok ako aj individuálne kurzy či špeciálne kurzy FCE, CAE, TOEFL, IELTS a pod. Zapíšte sa aj dnes. Presné dátumy, ceny a časy získate u nás. Stačí sa informovať v našej kancelárii alebo na našich kontaktoch.

Novinky v Poprade

Teddy English pre deti od 2,5 do 6 rokov

Angličtina pre deti hravou formou! Zápis otvorený!

Konverzačné hodiny s NATIVOM

Už tento piatok (a každý nasledujúci) o 17.00 hod. konverzačné hodiny s NATIVOM, 60 minút, cena 2 eurá. Na každú hodinu je potrebné sa zapísať vopred. Tešíme sa na Vás!

S jazykovou školou Vista má naše společnost smluvní vztah od 1. 1. 2014 na výuku anglického jazyka pro zaměstnance naší společnosti. Několik z nich absolvovalo v této jazykové škole kurzy anglického jazyka i v minulosti. V současnosti nám jazyková škola Vista zabezpečuje výuku anglického jazyka v rámci našich kanceláří. Zda už se jedná o její centrálu nebo některou z jejích poboček v jiných městech, setkáváme se s profesionálním přístupem a kvalitními výukovými metodami, zaměřenými či už na komunikační angličtinu nebo specifickou angličtinu zaměřenou na naše konkrétní potřeby. Tak jako v minulosti i nyní škola disponuje velmi zručnými lektory, ať již z
profesionálního, tak i sociálního hlediska.

S profesionálním a spolehlivým přístupem se setkáváme i na úrovni vedení, co se odráží na bezproblémové komunikaci, dodržování termínů a všech vzájemných dohod.

p. Martin, farmaceutický průmysl, sales manager

... Když jsem se přihlásil do Visty, měl jsem obavy, jak vydržím celé vyučování sedět a pracovat, zdálo se mi to moc, ale nakonec, vždy když lektorka ohlásila konec hodiny byl jsem smutný, že to tak rychle uteklo. Můj celkový dojem je super a chodil jsem si k vám odpočinout a odreagovat se a to jsem se i hodně naučil! ně naučil! Už se nemohu dočkat pokračování.

Lukáš, student, 1. úroveň

So způsobem výuky, ale zvlášť s lektory VISTY jsme velmi spokojení. Jsou to dynamičtí, mladí lidé, kteří dokáží zaujmout a tím pádem i naučit. Domnívám se, že po našich minulých zkušenostech jsme konečně našli jazykovou školu, která si nehraje na převratnou a zázračnou metodu v učení jazyků, ale staví na odbornosti lektorů a praktickém využívání jazyka na vyučování a zvlášť úplně přirozeně a bezbolestně.

Oceňuji, že v průběhu celého školního roka pracuje s každou skupinkou jeden lektor, který je zná a společně odstraňují problémy v komunikaci v cizí řeči. Byli bychom rádi, kdyby naše spolupráce pokračovala v tomto duchu i nadále.

p. Pavol, softvérová řešení, ředitel

VISTA zabezpečuje výuku anglického jazyka a částečně ruského jazyka v naší společnosti od září 2010. Její lektoři zabezpečují kurzy od začátečníků po pokročilé, včetně Business English. Vyjadřujeme vysokou míru spokojenosti s organizačním, materiálovým zabezpečením, které klade minimální nároky na naši společnost a personál. Zároveň oceňuji profesionalitu a metodu výuky, která je oceňovaná studenty a flexibilitu v naplňování našich potřeb v oblasti výuky jako i překladů. Vzhledem na výše uvedené doporučuji společnost VISTA jako jazykovou školu, která dokáže aplikovat vysoké standardy při firemním vzdělávání v oblasti cizích jazyků.

p. Peter, průmyslový park, HR manager

Vista je výborná škola se super lektory! Už jsem u Vás od první úrovně a moji známí mi nevěří, že jsem přišla jako začátečník. Doporučuji Vás všem mým přátelům.

Monika, student, 5. úroveň

VISTA jazyková škola pokrývá výuku anglického jazyka našich zaměstnanců od roku 2013. Dosavadní spolupráci hodnotíme vysoko pozitivně zejména pro kvalitní lektorské zázemí, způsob výuky zaměřený ve velké míře na komunikaci, čím dává prostor na procvičení a využití nových vědomostí v praxi. Důležité je neopomenout i jednoduchou administrativu kurzů včetně pravidelné zpětné vazby na účastníky výuky a rychlou implementaci nových požadavků požadavků na naší straně.

p. Dominik, hardware a software řešení, konatel