Nejbližší kurzy v Poprade

Prvá úroveň všeobecného kurzu angličtiny, kurz obsahuje iniciálnu slovnú zásobu, prvé gramatické zásady, ako množné číslo, privlastňovacie zámená, prítomný čas jednoduchý a priebehový, minulý čas a iné.

Druhá úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Optimálne pre tých, ktorý opakovane začínajú. Kurz obsahuje adekvátnu slovnú zásobu, z gramatických zásad napr. prítomné časy, časy minulé a jednoduchý budúci čas, stupňovanie prídavných mien, predmetové zámená a iné.

Štvrtá úroveň všeobecného kurzu angličtiny je na pol ceste k úspechu v štúdiu angličtiny. Účastník kurzu sa obohatí o adekvátnu slovnú zásobu, nadobudne istotu v používaní základných gramatických pravidiel, novinkou je predprítomný priebehový čas, trpný rod, question tags a iné.

Tretia úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Účastník kurzu má základy a táto úroveň je prelomovou na ceste k pokročilým. Obsahuje dôležitú slovnú zásobu z prac.prostredia, cestovania a všeb.prehľadu, novou gramatikou je predprítomný čas a iné zásady adekvátne úrovni.

Piata úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Je prvým krokom k pokročilej úrovni angličtiny. Slovná zásoba je obohatená aj o náročnejšie témy z obchodu, financií a komunikácie adekvátne úrovni. Gramatickou novinkou sú modálne slovesá vrátane ich minulých foriem.

Šiesta úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Je jednou z prelomových úrovní v štúdiu angličtiny. Z gramatických zásad obsahuje dôležité used to, predminulý čas, podmienky a iné.

HIGH-ADVANCED

Siedma úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Tu sa účastník kurzu nachádza v anglickom prostredí, nadobúda istotu v používaní angličtiny v každodenných situáciách, slovná zásoba je pokročilá a modelové situácie na vysokej úrovni. Z gramatických zásad je zaujímavý posun časov.

EFFICIENT

Ôsma úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Účastník je takmer v cieli všeobecného jazykového kurzu angličtiny. Slovná zásoba je vysoko pokročilá, nevynímajúc obchod, ekonomiku, všeobecný prehľad, súčasné dianie a z gramatických zásad sú novinkou kombinované podmienky, predbudúci čas a iné.

Poskytujeme tiež prekladateľské a tlmočnícke služby.

Jazykové kurzy rôznych úrovní a zamerania otvárame priebežne celý rok ako aj individuálne kurzy či špeciálne kurzy FCE, CAE, TOEFL, IELTS a pod. Zapíšte sa aj dnes. Presné dátumy, ceny a časy získate u nás. Stačí sa informovať v našej kancelárii alebo na našich kontaktoch.

Novinky v Poprade

Teddy English pre deti od 2,5 do 6 rokov

Angličtina pre deti hravou formou! Zápis otvorený!

Konverzačné hodiny s NATIVOM

Už tento piatok (a každý nasledujúci) o 17.00 hod. konverzačné hodiny s NATIVOM, 60 minút, cena 2 eurá. Na každú hodinu je potrebné sa zapísať vopred. Tešíme sa na Vás!

Tímto potvrzuji, že jazykovou školu VISTA si vybrala naše mediální firma jako jazykovou školu, která má za úkol naučit, doučit a zkvalitnit jazykovou vybavenost našich pracovníků. Zároveň jsem ráda, že mohu zkonstatovat, že jsme rádi profesionální a kvalitativně velmi vysoké lektorské úrovni, se kterou nám svoje služby jazyková škola VISTA poskytuje.

p. Miriam, média, členka představenstva

VISTA jazyková škola zabezpečuje jazykovou výuku v naší společnosti od 01.10.2013. Vysoce oceňujeme výborné lektorské zázemí, organizaci a flexibilitu služeb, včetně jednoduché zpětné administrativy. Vyjádřujeme vysokou míru spokojenosti s celkovým zabezpečením. Také oceňujeme profesionální přístup a metodu výuky, která je podle zpětného hodnocení oceňována studenty. Vzhledem na výše uvedené doporučuji VISTA jazykovou školu jako poskytovatele jazykových služeb a vzdělávání i dalším firmám.

p. Zuzana, chemický průmysl, ředitelka pro lidské zdroje

Můj celkový dojem je velmi dobrý, občas jsem si ani neuvědomil, že se učím pro mne nový
jazyk a přitom to šlo tak lehce a zábavně.

Vista je výborná škola se super lektory! Už jsem u Vás od první úrovně a moji známí mi nevěří, že jsem přišla jako začátečník. Doporučuji Vás všem mým přátelům.

Monika, student, 5. úroveň

Dovolujeme si vyjádřit naši spokojenost se společností VISTA a dosavadní spoluprací, která kontinuálně trvá už od roku 2007. V minulosti pokrývali pro naši společnost kurzy anglického jazyka a v současnosti, obzvláště pro pokrok v uvedeném jazyku, navštěvujeme kurzy španělského a německého jazyka pod jejich vedením. Spolupráce s jazykovou školou Vista je příjemná, kromě výborného způsobu výuky, oceňujeme dobrou organizaci kurzů, jejich flexibilitu přizpůsobení se našim požadavkům. Rádi s Vistou spolupracujeme.

p. Juraj, logistický průmysl, branch manager

Kurz angličtiny Vista trvá už několik let. Oceňujeme flexibilitu, profesionalitu a individuální přístup lektora k našim požadavkům. Lekce, téma, způsob výuky, čas i místo - v tom všem nám VISTA vyšla v ústrety bez jakýchkoliv problémů.

Nadmíru pozitivně hodnotím osobní zainteresovanost paní ředitelky a skvělou organizaci kurzů. Troufám si říct, že spolupráce s Vistou nemá jediné mínus.

p. Jozef, potravinářská výroba, konatel