Nejbližší kurzy v Prešove

RUŠTINA pre začiatočníkov alebo pokročilých

cena 150 eur

NEMČINA pre začiatočníkov alebo pokročilých

cena 150 eur

VISTA KIDS II.

11 - 12 rokov

VISTA KIDS I.

13 - 14 rokov

EFFICIENT

Ôsma úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Účastník je takmer v cieli všeobecného jazykového kurzu angličtiny. Slovná zásoba je vysoko pokročilá, nevynímajúc obchod, ekonomiku, všeobecný prehľad, súčasné dianie a z gramatických zásad sú novinkou kombinované podmienky, predbudúci čas a iné.

PROFICIENCY

Posledná, deviata úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Je poslednou z úrovní všeobecného kurzu a obsahuje témy ako vojna a mier, náboženstvo, politika, kultúrne a etnické rozdiely a gramatiku už len podľa potrieb účastníkov. Po tomto kurze môžete pokračovať v špeciálnom jazykovom vzdelávaní.

Prvá úroveň všeobecného kurzu angličtiny, kurz obsahuje iniciálnu slovnú zásobu, prvé gramatické zásady, ako množné číslo, privlastňovacie zámená, prítomný čas jednoduchý a priebehový, minulý čas a iné.

RANNÁ ROZCVIČKA S VISTOU

7.30-8.30
Ranný kurz angličtiny, ktorý s nami stihnete ešte pred prácou.
– pohodlne: v ranných časoch
– pravidelne: 2 x týždenne x 60 min.
– výhodne: 20x60 min za 120 EUR

Jazykové kurzy otvárame priebežne po celý rok. Zapíšte sa už dnes a vyplňte vstupný test.

Novinky v Prešove

TEDDY English pre 5ročných s 10% last minute zľavou!

Pátrame po malom 5-ročnom "teddíkovi", ktorý sa pridá k nám do partie. Angličtina krásnou a ľudskou formou s lektorom profesionálom. 1x týždenne á 50min. Rodič môže tiež študovať vo vedľajšej miestnosti :-)

02.01.2019
SKYPE výučba s 10% zľavou

Ste mimo SVK? Ste na služobnej ceste? S nami sa učíte ďalej v pohodlí súkromia, veľa komunikujete a všetko potrebné obdržíte elektronicky. Sami si určíte čas, ráno, poobede či večer, prispôsobíme sa Vám.

02.01.2019

VISTA jazyková škola pokrývá výuku anglického jazyka našich zaměstnanců od roku 2013. Dosavadní spolupráci hodnotíme vysoko pozitivně zejména pro kvalitní lektorské zázemí, způsob výuky zaměřený ve velké míře na komunikaci, čím dává prostor na procvičení a využití nových vědomostí v praxi. Důležité je neopomenout i jednoduchou administrativu kurzů včetně pravidelné zpětné vazby na účastníky výuky a rychlou implementaci nových požadavků požadavků na naší straně.

p. Dominik, hardware a software řešení, konatel

So způsobem výuky, ale zvlášť s lektory VISTY jsme velmi spokojení. Jsou to dynamičtí, mladí lidé, kteří dokáží zaujmout a tím pádem i naučit. Domnívám se, že po našich minulých zkušenostech jsme konečně našli jazykovou školu, která si nehraje na převratnou a zázračnou metodu v učení jazyků, ale staví na odbornosti lektorů a praktickém využívání jazyka na vyučování a zvlášť úplně přirozeně a bezbolestně.

Oceňuji, že v průběhu celého školního roka pracuje s každou skupinkou jeden lektor, který je zná a společně odstraňují problémy v komunikaci v cizí řeči. Byli bychom rádi, kdyby naše spolupráce pokračovala v tomto duchu i nadále.

p. Pavol, softvérová řešení, ředitel

Tímto potvrzuji, že jazykovou školu VISTA si vybrala naše mediální firma jako jazykovou školu, která má za úkol naučit, doučit a zkvalitnit jazykovou vybavenost našich pracovníků. Zároveň jsem ráda, že mohu zkonstatovat, že jsme rádi profesionální a kvalitativně velmi vysoké lektorské úrovni, se kterou nám svoje služby jazyková škola VISTA poskytuje.

p. Miriam, média, členka představenstva

VISTA jazyková škola zabezpečuje jazykovou výuku v naší společnosti od 01.10.2013. Vysoce oceňujeme výborné lektorské zázemí, organizaci a flexibilitu služeb, včetně jednoduché zpětné administrativy. Vyjádřujeme vysokou míru spokojenosti s celkovým zabezpečením. Také oceňujeme profesionální přístup a metodu výuky, která je podle zpětného hodnocení oceňována studenty. Vzhledem na výše uvedené doporučuji VISTA jazykovou školu jako poskytovatele jazykových služeb a vzdělávání i dalším firmám.

p. Zuzana, chemický průmysl, ředitelka pro lidské zdroje

Můj celkový dojem je velmi dobrý, občas jsem si ani neuvědomil, že se učím pro mne nový jazyk a přitom to šlo tak lehce a zábavně. avně.