Nejbližší kurzy v Prešove

RUŠTINA pre začiatočníkov alebo pokročilých

cena 150 eur

NEMČINA pre začiatočníkov alebo pokročilých

cena 150 eur

VISTA KIDS II.

11 - 12 rokov

VISTA KIDS I.

9 - 10 rokov

VISTA KIDS III.

13 - 14 rokov

EFFICIENT

Ôsma úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Účastník je takmer v cieli všeobecného jazykového kurzu angličtiny. Slovná zásoba je vysoko pokročilá, nevynímajúc obchod, ekonomiku, všeobecný prehľad, súčasné dianie a z gramatických zásad sú novinkou kombinované podmienky, predbudúci čas a iné.

PROFICIENCY

Posledná, deviata úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Je poslednou z úrovní všeobecného kurzu a obsahuje témy ako vojna a mier, náboženstvo, politika, kultúrne a etnické rozdiely a gramatiku už len podľa potrieb účastníkov. Po tomto kurze môžete pokračovať v špeciálnom jazykovom vzdelávaní.

RANNÁ ROZCVIČKA S VISTOU

7.30-8.30
Ranný kurz angličtiny, ktorý s nami stihnete ešte pred prácou.
– pohodlne: v ranných časoch
– pravidelne: 2 x týždenne x 60 min.
– výhodne: 20x60 min za 120 EUR

Jazykové kurzy otvárame priebežne po celý rok. Zapíšte sa už dnes a vyplňte vstupný test.

Novinky v Prešove

TEDDY English pre 5ročných s 10% last minute zľavou!

Pátrame po malom 5-ročnom "teddíkovi", ktorý sa pridá k nám do partie. Angličtina krásnou a ľudskou formou s lektorom profesionálom. 1x týždenne á 50min. Rodič môže tiež študovať vo vedľajšej miestnosti :-)

02.01.2019
SKYPE výučba s 10% zľavou

Ste mimo SVK? Ste na služobnej ceste? S nami sa učíte ďalej v pohodlí súkromia, veľa komunikujete a všetko potrebné obdržíte elektronicky. Sami si určíte čas, ráno, poobede či večer, prispôsobíme sa Vám.

02.01.2019

VISTA jazyková škola zabezpečuje jazykovou výuku v naší společnosti od 01.10.2013. Vysoce oceňujeme výborné lektorské zázemí, organizaci a flexibilitu služeb, včetně jednoduché zpětné administrativy. Vyjádřujeme vysokou míru spokojenosti s celkovým zabezpečením. Také oceňujeme profesionální přístup a metodu výuky, která je podle zpětného hodnocení oceňována studenty. Vzhledem na výše uvedené doporučuji VISTA jazykovou školu jako poskytovatele jazykových služeb a vzdělávání i dalším firmám.

p. Zuzana, chemický průmysl, ředitelka pro lidské zdroje

Kurz angličtiny Vista trvá už několik let. Oceňujeme flexibilitu, profesionalitu a individuální přístup lektora k našim požadavkům. Lekce, téma, způsob výuky, čas i místo - v tom všem nám VISTA vyšla v ústrety bez jakýchkoliv problémů.

Nadmíru pozitivně hodnotím osobní zainteresovanost paní ředitelky a skvělou organizaci kurzů. Troufám si říct, že spolupráce s Vistou nemá jediné mínus.

p. Jozef, potravinářská výroba, konatel

Tento kurz mi velmi pomohl, protože konečně mi někdo pořádně vysvětlil základy anglické
gramatiky a hlavně jsem se ji naučil konečně používat.

Hodnotím tento kurz velice pozitivně, dobře jsem se naučil nová slovíčka, co by nebylo možné bez výborného lektora, který vždy dobře poradil, vysvětlil. Způsob výuky mi velice vyhovoval.

Pavel, student, 3. úroveň

Dovolujeme si vyjádřit naši spokojenost se společností VISTA a dosavadní spoluprací, která kontinuálně trvá už od roku 2007. V minulosti pokrývali pro naši společnost kurzy anglického jazyka a v současnosti, obzvláště pro pokrok v uvedeném jazyku, navštěvujeme kurzy španělského a německého jazyka pod jejich vedením. Spolupráce s jazykovou školou Vista je příjemná, kromě výborného způsobu výuky, oceňujeme dobrou organizaci kurzů, jejich flexibilitu přizpůsobení se našim požadavkům. Rádi s Vistou spolupracujeme.

p. Juraj, logistický průmysl, branch manager

Líbil se mi styl, jakým jsme se učili, komunikace, hry, zábava, příjemná atmosféra a super lektorka.

Jednoznačně mohu říct, že během celého kurzu jsem se ani jednou nepodíval na hodinky. To
bylo na tom úžasné! Hodně jsme speakovali! Děkuji Vistě, že jsem se opět o něco zlepšil a nemusel jsem si ani kupovat další zbytečnou knihu!