Co je VISTA?
  • VISTA je licencovaná jazyková škola
  • VISTA na trhu úspěšně funguje už od roku 2003 a stále pracujeme na vytváření nových a aktuálních kurzů. Vzděláváme se, abychom Vám mohli nabídnout ty nejnovější informace, zdokonalujeme se, abyste s námi byli stále spokojení.
  • VISTA je bezbolestný způsob jak se naučit cizí jazyk rychle a efektivně.
  • VISTA Vám zabezpečí komunikaci přímo na hodině, procvičování všeho nového v zápětí, pod supervizí lektora – profesionála.
  • VISTA nabízí způsob výuky, díky kterému se učíte a používáte nová slovíčka hned na hodině, gramatiku procvičujete velmi jednoduše a odcházíte z hodiny spokojeni se sebou a těšíte se na další setkání.
  • VISTA Vám pomůže zbavit se zábran v komunikaci a naučí Vás mluvit cizím jazykem!
  • 80% našich spokojených absolventů pravidelně doporučuje své známé a přátele do našich kurzů angličtiny.
  • Až 85% našich klientů pokračuje do dalšího kurzu angličtiny i po absolvování 2 či 3 kurzových úrovní.
  • Kvalita lektora je pro nás velmi důležitá, klademe velký důraz na dobrý výběr našich lektorů. VISTA lektor je odborník na angličtinu a osobnost, která umí upoutat, má smysl pro humor a má rád svoji práci.
  • VISTA má hodně spokojených klientů, kteří se díky způsobu výuky VISTA naučili komunikovat anglicky a požádali nás o stejnou pomoc i s výukou jiných světových jazyků. Proto VISTA dnes nabízí také výuku těchto světových jazyků:
Nemecký jazyk
Francúzsky jazyk
Španielsky jazyk
Taliansky jazyk

*informujte se o možnostech výuky jiných jazyků

Proč VISTA? Jaký je způsob výuky (metoda) VISTA?
  • VISTA je jazyková škola angličtiny, založená na praktickém využívání cizího jazyka přímo na hodině.
  • VISTA nevyčerpává studenta ani lektora používáním náročných technik, ale vytváří pozitivní prostředí, čím zvyšuje vnitřní motivaci.
  • U nás se procvičuje vždy formou dialogu, modelových situací, cvičení a her povzbuzujících komunikaci. Student na jazykovém kurzu mluví cizím jazykem a používá nové poznatky v praxi.
  • Náš lektor Vás celou dobu vede, kontroluje a opravuje v komunikaci a na základě VISTA licencované metody Vás rychle a bezbolestně naučí nová slovíčka a gramatické zásady.
  • Neučíte se doma, ale na hodině!
  • VISTA simuluje reálné prostředí.
  • Teoretický podklad metódy VISTA vychází z psychologie učení, nesnaží se o převrat v učení se jazyků, jde úspěšnou cestou.
  • VISTA má adaptabilní učební osnovy přizpůsobené požadavkům klienta.
  • VISTA jako jedna z mála škol disponuje speciálními kurzy (International Negotiations, Special Sales Skills, Life and Institutions of English Speaking Countries, Legal English, Insurance English, Business English I, II, III a jiné ...).

Otestujte si vaší znalost jazyka zdarma! Vyplňte online test a nájdeme Vám najvhodnejší kurz

Test