Nejbližší kurzy v Nitre

PROFICIENCY

Posledná, deviata úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Je poslednou z úrovní všeobecného kurzu a obsahuje témy ako vojna a mier, náboženstvo, politika, kultúrne a etnické rozdiely a gramatiku už len podľa potrieb účastníkov. Po tomto kurze môžete pokračovať v špeciálnom jazykovom vzdelávaní.

Šiesta úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Je jednou z prelomových úrovní v štúdiu angličtiny. Z gramatických zásad obsahuje dôležité used to, predminulý čas, podmienky a iné.

Druhá úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Optimálne pre tých, ktorý opakovane začínajú. Kurz obsahuje adekvátnu slovnú zásobu, z gramatických zásad napr. prítomné časy, časy minulé a jednoduchý budúci čas, stupňovanie prídavných mien, predmetové zámená a iné.

Štvrtá úroveň všeobecného kurzu angličtiny je na pol ceste k úspechu v štúdiu angličtiny. Účastník kurzu sa obohatí o adekvátnu slovnú zásobu, nadobudne istotu v používaní základných gramatických pravidiel, novinkou je predprítomný priebehový čas, trpný rod, question tags a iné.

EFFICIENT

Ôsma úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Účastník je takmer v cieli všeobecného jazykového kurzu angličtiny. Slovná zásoba je vysoko pokročilá, nevynímajúc obchod, ekonomiku, všeobecný prehľad, súčasné dianie a z gramatických zásad sú novinkou kombinované podmienky, predbudúci čas a iné.

Piata úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Je prvým krokom k pokročilej úrovni angličtiny. Slovná zásoba je obohatená aj o náročnejšie témy z obchodu, financií a komunikácie adekvátne úrovni. Gramatickou novinkou sú modálne slovesá vrátane ich minulých foriem.

Prvá úroveň všeobecného kurzu angličtiny, kurz obsahuje iniciálnu slovnú zásobu, prvé gramatické zásady, ako množné číslo, privlastňovacie zámená, prítomný čas jednoduchý a priebehový, minulý čas a iné.

Tretia úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Účastník kurzu má základy a táto úroveň je prelomovou na ceste k pokročilým. Obsahuje dôležitú slovnú zásobu z prac.prostredia, cestovania a všeb.prehľadu, novou gramatikou je predprítomný čas a iné zásady adekvátne úrovni.

Novinky v Nitre

ŠPECIÁLNE KURZY

Ste manažérom, aktívne ovládate angličtinu a chcete vedieť niečo viac? Obohaťte svoju slovnú zásobu vo svete businessu. S nami hravo zvládnete úskalia obchodných rokovaní, naučíte sa špeciálne výrazy a posuniete sa vpred. Informujte sa o možnostiach štúdia ešte dnes.

špecializované kurzy

Príprava na osobný pohovor v anglickom jazyku, obchodná angličtina, obchodná nemčina a angličtina pre automobilový priemysel.

VISTA NITRA

Kurzy otvárame priebežne počas celého roka.

Otvárame skupinovú i individuálnu výučbu.

Vypíšte si vstupný test a na základe ústneho dotestovania Vás zaradíme do príslušnej úrovne.

Pri individuálnej výučbe sa Vám vieme prispôsobiť časovo i obsahovo, napredujete rýchlejšie.

Pri skupinovej výučbe otvárame kurz pri minimálnom počte 3 ľudí, maximálne 8.

VISTA jazyková škola poskytuje jazykové služby - jazykovou výuku, překlady, tlumočení - naší společnosti od 27.3.2013. Vysoce oceňujeme výborné lektorské zázemí, profesionalitu překladů, organizaci a flexibilitu, včetně jednoduché zpětné administrativy. Vyjadřujeme vysokou míru spokojenosti s celkovým zabezpečením.

Také oceňujeme profesionalitu služeb a metodu výuky, která je podle dostupných informací oceňovaná studenty. Vzhledem k výše uvedenému doporučuji VISTA jazykovou školu jako poskytovatele jazykových služeb a vzdělávání i dalším firmám.

p. Alena, průmyslový park, HR manažér

Můj celkový dojem je velmi dobrý, občas jsem si ani neuvědomil, že se učím pro mne nový
jazyk a přitom to šlo tak lehce a zábavně.

... Když jsem se přihlásil do Visty, měl jsem obavy, jak vydržím celé vyučování sedět a pracovat, zdálo se mi to moc, ale nakonec, vždy když lektorka ohlásila konec hodiny byl jsem smutný, že to tak rychle uteklo.

Můj celkový dojem je super a chodil jsem si k vám odpočinout a odreagovat se a to jsem se i hodně naučil! Už se nemohu dočkat pokračování.

Lukáš, student, 1. úroveň

VISTA jazyková škola pokrývá výuku anglického jazyka našich zaměstnanců od roku 2013. Dosavadní spolupráci hodnotíme vysoko pozitivně zejména pro kvalitní lektorské zázemí, způsob výuky zaměřený ve velké míře na komunikaci, čím dává prostor na procvičení a využití nových vědomostí v praxi.

Důležité je neopomenout i jednoduchou administrativu kurzů včetně pravidelné zpětné vazby na účastníky výuky a rychlou implementaci nových požadavků na naší straně.

p. Dominik, hardware a software řešení, konatel

Vista je výborná škola se super lektory! Už jsem u Vás od první úrovně a moji známí mi nevěří, že jsem přišla jako začátečník. Doporučuji Vás všem mým přátelům.

Monika, student, 5. úroveň