JARNÍ VÝUKA PRO DĚTI S TEDDY ENGLISH

Pro Vaše nejmenší nabízíme náš nejmilejší unikátní produkt, TEDDY English – pro děti od tří let.
Hodiny probíhají hravou, interaktivní formou. Bavíme se říkankami, písničkami, hrami a hračkami, s dětmi komunikujeme výlučně anglicky. Ke kurzu patří knihy a CD se všemi písničkami a rýmy.

28.04.2019
HODINY SKYPE SE SLEVOU 30 %

Nestíháte, nebo se Vám nechce chodit přímo do jazykové školy? Učte se anglicky v pohodlí svého domova prostřednictvím hodiny SKYPE se slevou 15 % . Ve všem se Vám přizpůsobíme. Máme lektory v různých koutech světa.

01.04.2019
RANNÍ SKUPINOVÁ ROZCVIČKA S VISTA!

Rád si jdeš ráno zacvičit a na odpolední kurzy nemáš čas? Co takhle mentální rozcvička?
V duchu hesla "Ranní ptáče dále doskáče!" :) Vám nabízíme kávičku a veselé ranní skupinové kurzy angličtiny.
20x60min. 2xtýdně od 7:00 do 8:00, cena jedné hodiny je 150Kč

NEZMEŠKEJTE ÚŽASNÉ OTEVÍRACÍ SLEVY !

Pouze nyní nabízíme skvělé slevy ve všech jazykových kurzech! Přihlaste se nyní na jakýkoliv kurz anglického jazyka s 15 % slevou.

01.12.2018