Ranní skupinové kurzy angličtiny

V duchu hesla "Ranní ptáče dále doskáče!" :) Vám nabízíme kávičku a veselé ranní skupinové kurzy angličtiny pro všechny úrovně angličtiny.
20x60min. 2xtýdně od 7:00 do 8:00, cena jedné hodiny je 150Kč

BEATLES-áci, kurz pre seniory se 40% slevou - nyní za 2,500 KČ

Denní kurz angličtiny pro seniory každé úterý. Tento kurz pro všechny duchem mladé zahrnuje 20 hodin x 60 minut angličtiny. Ve skupině do 10 lidí.

HIGH-ADVANCED

Sedmá úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Zde se účastník kurzu nachází v anglickém prostředí, nabývá jistotu v používání angličtiny v každodenních situacích, slovní zásoba je pokročilá a modelové situace na vysoké úrovni. Z gramatických zásad je zajímavý posun časů.

Semi-Individuální kurz angličtiny 3,200KČ

Dopřejte si výhody individuálního kurzu - zaplaťte jako za skupinový kurz!
Pokud jste dva / malá skupinka kamarádů / kolegů a chcete se učit ale i pobavit se, přijďte k nám! Za každého "parťáka" kterého s sebou přinesete budete platit o 1000Kč méně! Přiveď tří a studuj zcela zdarma! Kurzy jsou šité na míru klientů

Čtvrtá úroveň všeobecného kurzu angličtiny je na půl cestě k úspěchu ve studiu angličtiny. Účastník kurzu se obohatí o adekvátní slovní zásobu, nabude jistotu v používání základních gramatických pravidel; novinkou je předpřítomný průběhový čas, trpný rod, question tags a jiné.

ELEMENTARY - Angličtina pro začátečníky

První úroveň všeobecného kurzu obsahuje iniciální slovní zásobu, první gramatické zásady jako množné číslo, přivlastňovací zájména, přítomný čas jednoduchý a průběhový, minulý čas a jiné.
3,200 KČ

Třetí úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Účastník kurzu má základy a tato úroveň je průlomovou na cestě k pokročilým. Obsahuje důležitou slovní zásobu z pracovního prostředí, cestování a všeobecného přehledu; novou gramatikou je předpřítomný čas a jiné zásady adekvátní úrovni.

EFFICIENT

Osmá úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Účastník je téměř v cíli všeobecného jazykového kurzu angličtiny. Slovní zásoba je vysoko pokročilá, nevyjímaje obchod, ekonomiku, všeobecný přehled, současné dění a z gramatických zásad jsou novinkou kombinované podmínky, předbudoucí čas a jiné.
3,200 KČ

Druhá úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Optimálně pro ty, kteří opakovaně začínají. Kurz obsahuje adekvátní slovní zásobu, z gramatických zásad např. přítomné časy, časy minulé a jednoduchý budoucí čas, stupňování přídavných jmen, osobní zájmena ve funkci předmětu a jiné.

TEDDY ENGLISH - Angličtina pro nejmenší děti za 10,000 KČ

pro děti od 4 do 6 let
1x/týden 50min.

Pátá úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Je prvním krokem k pokročilé úrovni angličtiny. Slovní zásoba je obohacená i o náročnější témy z obchodu, financí a komunikace adekvátní úrovni. Gramatickou novinkou jsou modální slovesa, včetně jejich minulých forem.
3,200 KČ

Šestá úroveň všeobecného kurzu je angličtina pro pokročilé. Je jednou z průlomových úrovní ve studiu angličtiny. Z gramatickách zásad obsahuje důležité used to, předminulý čas, podmínky a jiné.

individuální TEENS English kurzI za 6,000 KČ

studujte individuálně, kurzy jsou přizpůsobeny potřebám studentů středních škol