EFFICIENT

Osmá úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Účastník je téměř v cíli všeobecného jazykového kurzu angličtiny. Slovní zásoba je vysoko pokročilá, nevyjímaje obchod, ekonomiku, všeobecný přehled, současné dění a z gramatických zásad jsou novinkou kombinované podmínky, předbudoucí čas a jiné.

TEENS II za 6,000 KČ

16 - 17let

Pátá úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Je prvním krokem k pokročilé úrovni angličtiny. Slovní zásoba je obohacená i o náročnější témy z obchodu, financí a komunikace adekvátní úrovni. Gramatickou novinkou jsou modální slovesa, včetně jejich minulých forem.

TEDDY ENGLISH - Angličtina pro děti za 10,000 KČ

pro děti od 4 do 6 let
1x/týden 50min.

BEATLES-áci, kurz pre seniory se 40% slevou - nyní za 2,500 KČ

Denní kurz angličtiny pro seniory každé úterý. Tento kurz pro všechny duchem mladé zahrnuje 20 hodin x 60 minut angličtiny. Ve skupině do 10 lidí.

HIGH-ADVANCED

Sedmá úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Zde se účastník kurzu nachází v anglickém prostředí, nabývá jistotu v používání angličtiny v každodenních situacích, slovní zásoba je pokročilá a modelové situace na vysoké úrovni. Z gramatických zásad je zajímavý posun časů.
3,200 KČ

První úroveň všeobecného kurzu Angličtina pro začátečniky. Kurz obsahuje iniciální slovní zásobu, první gramatické zásady jako množné číslo, přivlastňovací zájména, přítomný čas jednoduchý a průběhový, minulý čas a jiné.
3,200 KČ

Třetí úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Účastník kurzu má základy a tato úroveň je průlomovou na cestě k pokročilým. Obsahuje důležitou slovní zásobu z pracovního prostředí, cestování a všeobecného přehledu; novou gramatikou je předpřítomný čas a jiné zásady adekvátní úrovni.

TEENS I za 6,000 KČ

14 -15let

Šestá úroveň všeobecného kurzu je angličtina pro pokročilé. Je jednou z průlomových úrovní ve studiu angličtiny. Z gramatickách zásad obsahuje důležité used to, předminulý čas, podmínky a jiné.
3,200 KČ

Druhá úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Optimálně pro ty, kteří opakovaně začínají. Kurz obsahuje adekvátní slovní zásobu, z gramatických zásad např. přítomné časy, časy minulé a jednoduchý budoucí čas, stupňování přídavných jmen, osobní zájmena ve funkci předmětu a jiné.
3,200 KČ

Čtvrtá úroveň všeobecného kurzu angličtiny je na půl cestě k úspěchu ve studiu angličtiny. Účastník kurzu se obohatí o adekvátní slovní zásobu, nabude jistotu v používání základních gramatických pravidel; novinkou je předpřítomný průběhový čas, trpný rod, question tags a jiné.