individuální TEENS English kurz za 6,000 KČ

studujte individuálně, kurzy jsou přizpůsobeny potřebám studentů středních škol. Pro maturanty je část kurzu věnována přípravě na maturitu

Týdenní letní intenzivní kurzy angličtiny

Využijte letní čas na zdokonalení se v angličtině, aniž byste museli vycestovat do zahraničí! Celý kurz je navržen podle požadavků klientů a teď stojí jen 2 490Kč (cena platí do konce června)

TEDDY ENGLISH - Angličtina pro nejmenší děti za 10,000 KČ

Individuální jazykokvá výuka pro předškoláky a děti prvního stupně ZŠ
Jazykový tutor pro Vaše dítě připravuje zajímavé hodiny, kde se především snažíme o "rozkomunikování" dítěte v cizím jazyce
1x/týden 50min.

Ranní skupinové kurzy angličtiny

V duchu hesla "Ranní ptáče dále doskáče!" :) Vám nabízíme kávičku a veselé ranní skupinové kurzy angličtiny pro všechny úrovně angličtiny.
20x60min. 2xtýdně od 7:00 do 8:00, cena jedné hodiny je 150Kč

Semi-Individuální kurz angličtiny 3,200KČ

Dopřejte si výhody individuálního kurzu - zaplaťte jako za skupinový kurz!
Pokud jste dva / malá skupinka kamarádů / kolegů a chcete se učit ale i pobavit se, přijďte k nám! Za každého "parťáka" kterého s sebou přinesete budete platit o 1000Kč méně! Přiveď tří a studuj zcela zdarma! Kurzy jsou šité na míru klientů

Pátá úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Je prvním krokem k pokročilé úrovni angličtiny. Slovní zásoba je obohacená i o náročnější témy z obchodu, financí a komunikace adekvátní úrovni. Gramatickou novinkou jsou modální slovesa, včetně jejich minulých forem.

BEATLES-áci, kurz pre seniory se 40% slevou - nyní za 2,500 KČ

Denní kurz angličtiny pro seniory každé úterý. Tento kurz pro všechny duchem mladé zahrnuje 20 hodin x 60 minut angličtiny. Ve skupině do 6 lidí.

HIGH-ADVANCED

Sedmá úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Zde se účastník kurzu nachází v anglickém prostředí, nabývá jistotu v používání angličtiny v každodenních situacích, slovní zásoba je pokročilá a modelové situace na vysoké úrovni. Z gramatických zásad je zajímavý posun časů.

ELEMENTARY - Angličtina pro začátečníky

První úroveň všeobecného kurzu obsahuje iniciální slovní zásobu, první gramatické zásady jako množné číslo, přivlastňovací zájména, přítomný čas jednoduchý a průběhový, minulý čas a jiné.
3,200 KČ

Třetí úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Účastník kurzu má základy a tato úroveň je průlomovou na cestě k pokročilým. Obsahuje důležitou slovní zásobu z pracovního prostředí, cestování a všeobecného přehledu; novou gramatikou je předpřítomný čas a jiné zásady adekvátní úrovni.

EFFICIENT

Osmá úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Účastník je téměř v cíli všeobecného jazykového kurzu angličtiny. Slovní zásoba je vysoko pokročilá, nevyjímaje obchod, ekonomiku, všeobecný přehled, současné dění a z gramatických zásad jsou novinkou kombinované podmínky, předbudoucí čas a jiné.
3,200 KČ

Šestá úroveň všeobecného kurzu je angličtina pro pokročilé. Je jednou z průlomových úrovní ve studiu angličtiny. Z gramatickách zásad obsahuje důležité used to, předminulý čas, podmínky a jiné.
3,200 KČ

Druhá úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Optimálně pro ty, kteří opakovaně začínají. Kurz obsahuje adekvátní slovní zásobu, z gramatických zásad např. přítomné časy, časy minulé a jednoduchý budoucí čas, stupňování přídavných jmen, osobní zájmena ve funkci předmětu a jiné.
3,200 KČ

Čtvrtá úroveň všeobecného kurzu angličtiny je na půl cestě k úspěchu ve studiu angličtiny. Účastník kurzu se obohatí o adekvátní slovní zásobu, nabude jistotu v používání základních gramatických pravidel; novinkou je předpřítomný průběhový čas, trpný rod, question tags a jiné.
3,200 KČ

Permanentka na konverzační hodiny ve VISTA

Neomezeny pocet konverzacnich lekci pri koupi Vista mesicniku po dobu 30 dnů.
Kupte si VISTA měsíčník, který funguje jako permanentka do fitka - akorat, ze u nas si cvicite sve komunikacni schopnosti. Temata na konverzaci se meni prubezne.
Pro rozpis hodin navštivte náš facebook @VISTA jazyková škola ČR, nebo náš instagram @vista_jazykova_skola_cr, nebo kdykoli zavolejte.

Lze zakoupit i jako dárkový poukaz

Neomezeny pocet konverzacnich lekci pri koupi Vista mesicniku po dobu 30 dnů.

Lze zakoupit i jako dárkový poukaz