Náš tím (CZ)

PhDr. Branislava Očvárová establisher and licence owner, director VISTA

V roku 2003 založila školu angličtiny VISTA. Je držiteľom ochrannej známky VISTA a autorských práv.

Absolvovala Filozofickú fakultu PU, katedra psychológie, počas štúdia výmenný pobyt v CCHS of Allentown, PA, USA, neskôr štúdium jazyka a vysokoškolská stáž v Atlante, GA, USA. Na Slovensku štúdium jazyka ukončené štátnou jazykovou skúškou.

Pracovne sa venovala riadiacej a menežérskej činnosti. V tejto súvislosti obdržala niekoľko certifikátov zameraných na efektívnu komunikáciu, sebaprezentáciu a iné predajné a špeciálne zručnosti. V súkromnom živote je mamou dvoch detí.

Mgr. Ilirjana Loshi branch manager

Venuje sa organizácii pobočky v Košiciach, komunikácii s klientmi, koordinácii lektorov a plánovaniu jazykových kurzov,  ako lektorka pôsobí od roku 2006.

Ak by ste potrebovali poradiť, ktoré pláže sú u nich na Balkáne najkrajšie, toto je ten správny človek!

Je absolventkou Univerzity Komenského v Bratislave, odbor Cudzie jazyky a kultúry, počas štúdia absolvovala magisterký program na Univerzite v Granade v Španielsku, zameraný na teoretické a praktické aspekty vyučovania angličtiny a španielčiny ako cudzích jazykov.

Ing. Olesia Poliakova marketingový manažér

Primárne sa venuje marketingovej propagácii jazykovej školy VISTA na celom Slovensku a v Českej republike.

Ako študijný poradca stále komunikuje so študentmi. Ak vám zavolá, hneď ju spoznáte podľa prízvuku – je Ruska. Ako lektorka ruštiny úspešne pôsobí od roku 2010.

Je absolventkou dvoch univerzít v Kyjeve – pedagogickej - v odbore „Biológia a Chémia“ a Ekonomickej univerzity v odbore „Marketingový management“.

Ďalší

Mgr. Ilirjana Loshi lektor
Romana Kachničová lektor
PhDr. Branislava Očvárová lektor
Radomila Bučková lektor
Zuzana Hudáková lektor
Maroš Hodor lektor
Katarína Vargová lektor
Barbora Liptáková lektor
Martin Pribula lektor
Mgr. Lucia Schmidová lektor
Katarína Hodermarská lektor
Veronika Slebodníková lektor
Dávid Vihonský lektor
Francesca Ricciardi lektor
Denis Kotváš lektor
Patrik Preščák lektor
Sláva Husivargová lektor
Lucia Škvareková lektor
Olesia Poliaková lektor
Stano Kováčik lektor
Natália Bačová lektor
Michal Kocaj lektor

Chceš zlepšit své jazykové schopnosti?

Vyber si vhodný kurz nebo přijď a poradíme ti. Můžeš zkusit online test a najdeme ti nejvhodnější skupinu.

Vyplnit test

Výhody VISTA

15+ let kvality a zkušeností
10 poboček
40 000+ absolventů
Licencovaná škola
Výuka i v zahraničí

Řekli o nás

Tento kurz mi velice pomohl, protože mi konečně někdo pořádně vysvětlil základy anglické gramatiky a hlavně naučil jsem se ji konečně používat. Tento kurz hodnotím velmi pozitivně, dobře jsem se naučil nová slovíčka, což by nebylo možné bez výborného lektora, který stále dobře poradil, vysvětlil. Způsob výuky mi velmi vyhovoval.

Pavel, student, 3. úroveň

Společnost VISTA jazyková škola s.r.o. zajišťuje výuku komunikačních kurzů v anglickém jazyce pro zaměstnance naší společnosti.
Spolupráce začala ve školním roce 2009/2010, kdy společnost VISTA poskytla výuku anglického jazyka pro 42 zaměstnanců naší nemocnice Na základě zájmu našich zaměstnanců jsme společnost oslovili ke spolupráci i ve školním roce 2012/2013, kdy se výuky zúčastnilo 33 našich zaměstnanců a ve školním roce 2013/2014, kdy kurzy navštěvovalo 24 osob.

Naši zaměstnanci jsou se systémem výuky a přístupem lektorů velmi spokojeni a zároveň oceňují možnost výuky v prostorách zaměstnavatele, ihned po ukončení pracovní doby.

p. Judita, soukromá nemocnice, vedoucí oboru pro lidské zdroje, Košice

Mohu jednoznačně říci, že během celého kurzu jsem se ani jednou nepodíval na hodinky. To bylo na tom to úžasné. Hodně jsme speakovali! Děkuji Viste, že jsem se opět o něco zlepšil a nemusel jsem si ani kupovat další zbytečnou učebnici!

Petr, student, 6. úroveň

Tímto potvrzuji, že jazykovou školu VISTA si vybrala naše mediální firma jako jazykovou školu, která měla za úkol naučit, doučit a zkvalitnit jazykovou vybavenost našich pracovníků. Jsem ráda, že mohu konstatovat, že se těšíme profesionální a kvalitativně velmi vysoké lektorské úrovni, kterou nám jazyková škola VISTA v rámci svých služeb poskytuje.

p. Miriam, média, členka představenstva, Bratislava

Líbí se mi styl, jakým jsme se učili, komunikace, hry, zábava, příjemná atmosféra a super lektorka.

Mirka, student, 3. úroveň

VISTA jazyková škola poskytuje jazykové služby - jazykovou výuku, překlady, tlumočení naší společnosti od 27.3.2013. Vysoce oceňujeme výborné lektorské zázemí, profesionalitu překladů, organizaci a flexibilitu, včetně jednoduché zpětné administrativy. Vyjadřujeme vysokou míru spokojenosti s celkovým zabezpečením. Také oceňujeme profesionalitu služeb a metodu výuky, která je podle dostupných informací oceňována studenty. Vzhledem k výše zmíněnému doporučuji VISTA jazykovou školu jako poskytovatele jazykových služeb a vzdělávání i dalším firmám.

p. Alena, průmyslový park Poprad-Matejovce, HR manažer