• citybg
  Chceš zlepšit své
  jazykové schopnosti?

  Vyber si vhodný kurz nebo přijď a poradíme ti.
  Můžeš zkusit online test a najdeme ti nejvhodnější skupinu.

 • citybg
  Jsi připravený
  podstoupit test?

  Ověř si své schopnosti v našem jazykovém testu!
  Zjistíš, co je v tobě a my ti poradíme jaký kurz je pro tebe vhodný.

Večerní kurzy

Všeobecné jazykové kurzy a speciální kurzy zaměřené na různé oblasti společenského nebo profesionálního života.

Firemní kurzy

Jazykové kurzy šité na míru pro vaše zaměstnance a pro vás. Efektivita a ekonomická organizace jazykových kurzů je samozřejmostí.

Dětské kurzy

Oblíbené kurzy pro děti, teenagery a speciálně také pro maturanty.

Educational Testing

Service (ETS)

VISTA jazyková škola je akreditovaným centrem Educational Testing Service (ETS), společnosti produkující testy TOEIC, TOEFL. Produkty ETS jsou dostupné ve více než 180 krajinách světa. Testy TOEIC a TOEFL absolvují každý rok milióny osob po celým světe.

Přímo ve VISTA se testuje pracovní angličtina, němčina a francouzština prostřednictvím mezinárodní zkoušky TOEIC a děláme odbornou přípravu na TOEFL mezinárodní akademickou zkoušku angličtiny, test zprostředkujeme na univerzitním pracovišti. Prosíme, kontaktujte nejbližší pobočku naší školy.

Work and Study

International

S pomocí agentury Work and Study International (WSI), Vám VISTA zprostředkuje i zahraniční zkušenosti s anglickým jazykem. WSI má bohaté zkušenosti v oblasti studijních a zážitkových pobytů v Austrálii, nebo také na Novém Zélandě, v Kanadě, v Dánsku, na Maltě ... Možnost studia angličtiny, anebo odborných kurzů na college či na univerzitě.

Hitem posledních let jsou roční víza "pracovní prázdniny" v Kanadě a na Novém Zélandě. Vyzkoušej si jazyk v praxi a zažij svět s WSI.

Pro maturanty doporučujeme studium v Dánsku, které je pro studenty z EU - teda i z Česka zdarma.

Nejbližší kurzy v Mikuláši

Francúzština - 1.Level

Prvá úroveň Francúzskeho jazyka, vhodná pre úplných začiatočníkov. V tomto kurze sa naučíte základnú slovnú zásobu, prítomné časy a nadobudnete konverzačné zručnosti vo francúzskom jazyku.

Francúzština - 2. Level

Druhá úroveň všeobecného kurzu francúzštiny. Vyhovujúce pre ľudí, ktorí opakovane začínajú, prípadne si chcú oprášiť svoje jazykové zručnosti. Kurz obsahuje adekvátnu slovnú zásobu, z gramatických zásad napr. prítomné časy, a časy minulé.

INTERMEDIATE- 4 Level

Štvrtá úroveň všeobecného kurzu angličtiny je na pol ceste k úspechu v štúdiu angličtiny. Účastník kurzu sa obohatí o adekvátnu slovnú zásobu, nadobudne istotu v používaní základných gramatických pravidiel, novinkou je predprítomný priebehový čas, trpný rod, question tags a iné.

Advanced- 6 Level, konverzačný kurz

Šiesta úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Je jednou z prelomových úrovní v štúdiu angličtiny. Z gramatických zásad obsahuje dôležité used to, predminulý čas, podmienky a iné.

PRE-INTERMEDIATE - 3 Level

Tretia úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Účastník kurzu má základy a táto úroveň je prelomovou na ceste k pokročilým. Obsahuje dôležitú slovnú zásobu z prac.prostredia, cestovania a všeb.prehľadu, novou gramatikou je predprítomný čas a iné zásady adekvátne úrovni.

Upper Intermediate- 5 Level

Piata úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Je prvým krokom k pokročilej úrovni angličtiny. Slovná zásoba je obohatená aj o náročnejšie témy z obchodu, financií a komunikácie adekvátne úrovni. Gramatickou novinkou sú modálne slovesá vrátane ich minulých foriem.

Beginner- 2 Level

Druhá úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Optimálne pre tých, ktorý opakovane začínajú. Kurz obsahuje adekvátnu slovnú zásobu, z gramatických zásad napr. prítomné časy, časy minulé a jednoduchý budúci čas, stupňovanie prídavných mien, predmetové zámená a iné.

Individuálne hodiny AJ, NJ, FJ, RJ, SJ celoročne

Zápis možný v ktoromkoľvek mesiaci, lektor sa študentovi časovo prispôsobí.Lekcie prebiehajú komunikačnou metódou, ktorou sa učíte slovnú zásobu i gramatiku priamo na hodine v dialógoch a konverzačných cvičeniach.Lektor sa prispôsobí vášmu tempu a vyhovie vašim požiadavkám. Je možné si vybrať témy i gramatiku, ktoré Vás zaujímajú.
V prípade záujmu nás kontaktuje na vistalm@vista.sk / 0911 630 074.

Bližšie informácie ku kurzom získate v našej pobočke, príp. telefonicky alebo emailom.
PRIDAJ SA K NÁM - HOVOR PLYNULE ASPOŇ 1 CUDZÍM JAZYKOM

Kurzy angličtiny

a jiných světových jazyků

VISTA má mnoho spokojených klientů, kteří se díky Metodě VISTA naučili komunikovat anglicky a požádali nás o stejnou pomoc i s výučbou jiných světových jazyků.
Proto VISTA dnes nabízí taky výučbu těchto světových jazyků

Německý jazyk
Francouzský jazyk
Španělský jazyk
Italský jazyk
Ruský jazyk
Arabský jazyk

Novinky v Mikuláši

JOB OFFER: Ponuka práce full time lektor AJ alebo NJ alebo FJ

For more info, please, contact us at lm@.. sk / 0911630074

11.09.2019
Vista na facebooku a Language Café 2019

Staňte sa fanúšikmi našej facebookovskej stránky a nepremeškáte žiadne novinky o Vašej jazykovej škole.
http://www.facebook.com/JazykovaSkola

Pridajte sa k nám a "speakujte", "šprechujte", "gavarte",... zadarmo s native speakermi každý 1. a 3. utorok v mesiaci v cafe DIERA DO SVETA (sídli v tej istej budove ako my).

02.09.2019
Darčekové poukážky na všetky kurzy

Naša jazyková škola ponúka darčekové poukážky na všetky jazykové kurzy. Darujte svojim najbližším originálny darček.

01.09.2019
TOEIC test

príprava na TOEIC test

06.09.2019
Nemčina pre začiatočníkov

Sprechen Sie Deutsch? Nepremeškajte možnosť prihlásiť sa do kurzu nemeckého jazyka pre začiatočníkov. Malé skupinky (3-10) znásobia efektivity výučby :).
V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať: @ vistalm@vista.sk/0911630074. Tešíme sa na Vás!

02.09.2019
SKYPE vyucba

Ste mimo SVK? Ste na služobnej ceste? Nevadí :-) Učíte sa v pohodlí súkromia kdekoľvek ste! S nami naďalej veľa komunikujete a všetko potrebné obdržíte elektronicky. Sami si určíte čas, ráno, poobede či večer, prispôsobíme sa Vám.

01.09.2019

Řekli o nás

Jednoznačně mohu říct, že během celého kurzu jsem se ani jednou nepodíval na hodinky. To bylo na tom úžasné! Hodně jsme speakovali! Děkuji Vistě, že jsem se opět o něco zlepšil a nemusel jsem si ani kupovat další zbytečnou knihu! knihu!

Petr, student, 6. úroveň

Společnost VISTA zabezpečuje u komunikačních kurzů výuku v anglickém jazyku pro zaměstnance naší společnosti. Spolupráce začala v školním roce 2009/2010, kdy společnost VISTA zabezpečovala pro 42 zaměstnanců nemocnice výuku v kurzech anglického jazyka. Na základě zájmu našich zaměstnanců jsme společnost oslovili na spolupráci i v školním roce 2012/2013 kdy se výuky zúčastnilo 33 našich zaměstnanců a v školním roce 2013/2014 se vzdělávání v kurzech anglického jazyka zúčastnilo 24 osob. Naši zaměstnanci jsou se systémem výuky a přístupem lektorů velmi spokojení a zároveň oceňují možnost výuky v prostorách zaměstnavatele, hned po ukončení pracovní doby.

p. Judita, soukromá nemocnice, vedoucí odboru lidské zdroje

Společnost VISTA zabezpečuje pro naši společnost jazykové kurzy od roku 2010 pro různé úrovně vědomostí studentů. S průběhem výuky v naší společnosti jsme velmi spokojení. Stejně cenné jsou pro nás i monitorovací informace o docházce studentů, zpětná vazba na studenty a na závěr kurzů testování a hodnocení spokojenosti. Komunikace se společností VISTA je otevřená a přátelská. Paní ředitelka p. Očvárová editelka p. Očvárová je přístupná ke hledání řešení na vzniklé situace.

Lektoři ze společnosti VISTA, se kterými máme zkušenosti jsou převážně mladí, dynamičtí lidé. Hodiny angličtiny jsou založené na komunikaci, slovní zásobě, gramatice, ale i motivačních hrách.

p. Katarína, průmyslný park, HR manager

... Když jsem se přihlásil do Visty, měl jsem obavy, jak vydržím celé vyučování sedět a pracovat, zdálo se mi to moc, ale nakonec, vždy když lektorka ohlásila konec hodiny byl jsem smutný, že to tak rychle uteklo. Můj celkový dojem je super a chodil jsem si k vám odpočinout a odreagovat se a to jsem se i hodně naučil! ně naučil! Už se nemohu dočkat pokračování.

Lukáš, student, 1. úroveň

Líbil se mi styl, jakým jsme se učili, komunikace, hry, zábava, příjemná atmosféra a super lektorka.

Mirka, student, 3. úroveň

Můj celkový dojem je velmi dobrý, občas jsem si ani neuvědomil, že se učím pro mne nový jazyk a přitom to šlo tak lehce a zábavně. avně.

Pali, student, 2. úroveň
Pobočka
Vyberte si svou pobočku
Nenašli ste svou pobočku?

Kontaktujte:
ALIANCE VISTA