Nejbližší kurzy v Mikuláši

Francúzština - 1.Level

Prvá úroveň Francúzskeho jazyka, vhodná pre úplných začiatočníkov. V tomto kurze sa naučíte základnú slovnú zásobu, prítomné časy a nadobudnete konverzačné zručnosti vo francúzskom jazyku.

Francúzština - 2. Level

Druhá úroveň všeobecného kurzu francúzštiny. Vyhovujúce pre ľudí, ktorí opakovane začínajú, prípadne si chcú oprášiť svoje jazykové zručnosti. Kurz obsahuje adekvátnu slovnú zásobu, z gramatických zásad napr. prítomné časy, a časy minulé.

INTERMEDIATE- 4 Level

Štvrtá úroveň všeobecného kurzu angličtiny je na pol ceste k úspechu v štúdiu angličtiny. Účastník kurzu sa obohatí o adekvátnu slovnú zásobu, nadobudne istotu v používaní základných gramatických pravidiel, novinkou je predprítomný priebehový čas, trpný rod, question tags a iné.

Advanced- 6 Level, konverzačný kurz

Šiesta úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Je jednou z prelomových úrovní v štúdiu angličtiny. Z gramatických zásad obsahuje dôležité used to, predminulý čas, podmienky a iné.

PRE-INTERMEDIATE - 3 Level

Tretia úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Účastník kurzu má základy a táto úroveň je prelomovou na ceste k pokročilým. Obsahuje dôležitú slovnú zásobu z prac.prostredia, cestovania a všeb.prehľadu, novou gramatikou je predprítomný čas a iné zásady adekvátne úrovni.

Upper Intermediate- 5 Level

Piata úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Je prvým krokom k pokročilej úrovni angličtiny. Slovná zásoba je obohatená aj o náročnejšie témy z obchodu, financií a komunikácie adekvátne úrovni. Gramatickou novinkou sú modálne slovesá vrátane ich minulých foriem.

Beginner- 2 Level

Druhá úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Optimálne pre tých, ktorý opakovane začínajú. Kurz obsahuje adekvátnu slovnú zásobu, z gramatických zásad napr. prítomné časy, časy minulé a jednoduchý budúci čas, stupňovanie prídavných mien, predmetové zámená a iné.

Individuálne hodiny AJ, NJ, FJ, RJ, SJ celoročne

Zápis možný v ktoromkoľvek mesiaci, lektor sa študentovi časovo prispôsobí.Lekcie prebiehajú komunikačnou metódou, ktorou sa učíte slovnú zásobu i gramatiku priamo na hodine v dialógoch a konverzačných cvičeniach.Lektor sa prispôsobí vášmu tempu a vyhovie vašim požiadavkám. Je možné si vybrať témy i gramatiku, ktoré Vás zaujímajú.
V prípade záujmu nás kontaktuje na vistalm@vista.sk / 0911 630 074.

Bližšie informácie ku kurzom získate v našej pobočke, príp. telefonicky alebo emailom.
PRIDAJ SA K NÁM - HOVOR PLYNULE ASPOŇ 1 CUDZÍM JAZYKOM

Novinky v Mikuláši

JOB OFFER: Ponuka práce full time lektor AJ alebo NJ alebo FJ

For more info, please, contact us at lm@.. sk / 0911630074

11.09.2019
Vista na facebooku a Language Café 2019

Staňte sa fanúšikmi našej facebookovskej stránky a nepremeškáte žiadne novinky o Vašej jazykovej škole.

Pridajte sa k nám a "speakujte", "šprechujte", "gavarte",... zadarmo s native speakermi každý 1. a 3. utorok v mesiaci v cafe DIERA DO SVETA (sídli v tej istej budove ako my).

02.09.2019
Darčekové poukážky na všetky kurzy

Naša jazyková škola ponúka darčekové poukážky na všetky jazykové kurzy. Darujte svojim najbližším originálny darček.

01.09.2019
TOEIC test

príprava na TOEIC test

06.09.2019
Nemčina pre začiatočníkov

Sprechen Sie Deutsch? Nepremeškajte možnosť prihlásiť sa do kurzu nemeckého jazyka pre začiatočníkov. Malé skupinky (3-10) znásobia efektivity výučby :).
V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať: @ vistalm@vista.sk/0911630074. Tešíme sa na Vás!

02.09.2019
SKYPE vyucba

Ste mimo SVK? Ste na služobnej ceste? Nevadí :-) Učíte sa v pohodlí súkromia kdekoľvek ste! S nami naďalej veľa komunikujete a všetko potrebné obdržíte elektronicky. Sami si určíte čas, ráno, poobede či večer, prispôsobíme sa Vám.

01.09.2019

Jednoznačně mohu říct, že během celého kurzu jsem se ani jednou nepodíval na hodinky. To bylo na tom úžasné! Hodně jsme speakovali! Děkuji Vistě, že jsem se opět o něco zlepšil a nemusel jsem si ani kupovat další zbytečnou knihu! knihu!

Společnost VISTA zabezpečuje pro naši společnost jazykové kurzy od roku 2010 pro různé úrovně vědomostí studentů. S průběhem výuky v naší společnosti jsme velmi spokojení. Stejně cenné jsou pro nás i monitorovací informace o docházce studentů, zpětná vazba na studenty a na závěr kurzů testování a hodnocení spokojenosti. Komunikace se společností VISTA je otevřená a přátelská. Paní ředitelka p. Očvárová editelka p. Očvárová je přístupná ke hledání řešení na vzniklé situace.

Lektoři ze společnosti VISTA, se kterými máme zkušenosti jsou převážně mladí, dynamičtí lidé. Hodiny angličtiny jsou založené na komunikaci, slovní zásobě, gramatice, ale i motivačních hrách.

p. Katarína, průmyslný park, HR manager

... Když jsem se přihlásil do Visty, měl jsem obavy, jak vydržím celé vyučování sedět a pracovat, zdálo se mi to moc, ale nakonec, vždy když lektorka ohlásila konec hodiny byl jsem smutný, že to tak rychle uteklo. Můj celkový dojem je super a chodil jsem si k vám odpočinout a odreagovat se a to jsem se i hodně naučil! ně naučil! Už se nemohu dočkat pokračování.

Lukáš, student, 1. úroveň

Líbil se mi styl, jakým jsme se učili, komunikace, hry, zábava, příjemná atmosféra a super lektorka.

Můj celkový dojem je velmi dobrý, občas jsem si ani neuvědomil, že se učím pro mne nový jazyk a přitom to šlo tak lehce a zábavně. avně.