Angličtina pro děti

Našim dětským klientům nabízíme 7 kurzových úrovní, přičemž do jednotlivých úrovní děti zařadíme na základě aktuální znalosti jazyka a věku. S ohledem na věk, jsou děti v skupinkách rozdělené: 7-8 leté děti, 9-11 leté děti, 12-13 leté děti a TEEN COURSE (14-16 letí). Kurzy trvají během celého školního roku. V případě, že jste se rozhodli později a už není místo v probíhajícím kurzu, rádi zorganizujeme polointenzivní kurz pro Vaše dítě. Individuální výuka je také vždy jedna z možností. V současnosti u nás studuje v průměru 200 dětí týdně!

Angličtina pro teenageri

Pokud se Vaše ratolest nachází ve věku 14-17 let, máme super kurzy právě pro Vás! Kurzy zaměřené na vytříbení si slovní zásoby, kterou by už měli ovládat, gramatiky, kterou by už měli vědět a na komunikaci, kterou do budoucnosti velmi potřebují! Samozřejmě i tyto kurzy jsou rozdělené podle úrovně znalosti cizího jazyka a věku teenagera.

Maturanti

Budoucím maturantům doporučujeme absolvovat Maturitní kurz angličtiny. Studenti jsou rozděleni do skupinek na základě aktuální znalosti jazyka. Příprava je vysoce specifická právě k nastávající zkoušce. Již u vstupního pohovoru Vám poradíme, na který typ maturity dokážeme pomoci budoucího maturanta připravit.

Otestujte si vaší znalost jazyka zdarma! Vyplňte online test a nájdeme Vám najvhodnejší kurz

Test
Pobočka
Vyberte si svou pobočku
Nenašli ste svou pobočku?

Kontaktujte:
ALIANCE VISTA