Nejbližší kurzy v Košiciach

18:00-19:30
Tretia úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Účastník kurzu má základy a táto úroveň je prelomovou na ceste k pokročilým. Obsahuje dôležitú slovnú zásobu z prac.prostredia, cestovania a všeb.prehľadu, novou gramatikou je predprítomný čas a iné zásady adekvátne úrovni.

18:00-19:30
Druhá úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Optimálne pre tých, ktorý opakovane začínajú. Kurz obsahuje adekvátnu slovnú zásobu, z gramatických zásad napr. prítomné časy, časy minulé a jednoduchý budúci čas, stupňovanie prídavných mien, predmetové zámená a iné.

18:00-19:30
Piata úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Je prvým krokom k pokročilej úrovni angličtiny. Slovná zásoba je obohatená aj o náročnejšie témy z obchodu, financií a komunikácie adekvátne úrovni. Gramatickou novinkou sú modálne slovesá vrátane ich minulých foriem.

17:00-18:30
Šiesta úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Je jednou z prelomových úrovní v štúdiu angličtiny. Z gramatických zásad obsahuje dôležité used to, predminulý čas, podmienky a iné.

ROZCVIČKA s VISTA

7.30-8.30
Ranný kurz angličtiny stihnite ešte pred prácou.
– Pohodlne: v ranné časy
– Pravidelne: 2 x týždenne x 60 min.
– Výhodne: 20 hodín – 120 EUR

17:00-18:30

18:00-19:30
Prvá úroveň všeobecného kurzu angličtiny, kurz obsahuje iniciálnu slovnú zásobu, prvé gramatické zásady, ako množné číslo, privlastňovacie zámená, prítomný čas jednoduchý a priebehový, minulý čas a iné.

Jazykové kurzy otvárame priebežne po celý rok. Zapíšte sa už dnes a vyplňte vstupný test.

Novinky v Košiciach

TEDDY English pre 5ročných s 10% last minute zľavou! Posledné voľné miesto :-)

Pátrame po malom 5-ročnom "teddíkovi", ktorý sa pridá k 3 detičkám do partie. Angličtina krásnou a ľudskou formou s lektorom profesionálom. 1x týždenne á 50min. Rodič môže tiež študovať vo vedľajšej miestnosti :-)

01.09.2018
SKYPE výučba s 10% zľavou

Ste mimo SVK? Ste na služobnej ceste? Nevadí :-) Učíte sa v pohodlí súkromia kdekoľvek ste! S nami naďalej veľa komunikujete a všetko potrebné obdržíte elektronicky. Sami si určíte čas, ráno, poobede či večer, prispôsobíme sa Vám.

Kurz angličtiny Vista trvá už několik let. Oceňujeme flexibilitu, profesionalitu a individuální přístup lektora k našim požadavkům. Lekce, téma, způsob výuky, čas i místo - v tom všem nám VISTA vyšla v ústrety bez jakýchkoliv problémů.

Nadmíru pozitivně hodnotím osobní zainteresovanost paní ředitelky a skvělou organizaci kurzů. Troufám si říct, že spolupráce s Vistou nemá jediné mínus.

p. Jozef, potravinářská výroba, konatel

Tento kurz mi velmi pomohl, protože konečně mi někdo pořádně vysvětlil základy anglické
gramatiky a hlavně jsem se ji naučil konečně používat.

Hodnotím tento kurz velice pozitivně, dobře jsem se naučil nová slovíčka, co by nebylo možné bez výborného lektora, který vždy dobře poradil, vysvětlil. Způsob výuky mi velice vyhovoval.

Pavel, student, 3. úroveň

So způsobem výuky, ale zvlášť s lektory VISTY jsme velmi spokojení. Jsou to dynamičtí, mladí lidé, kteří dokáží zaujmout a tím pádem i naučit. Domnívám se, že po našich minulých zkušenostech jsme konečně našli jazykovou školu, která si nehraje na převratnou a zázračnou metodu v učení jazyků, ale staví na odbornosti lektorů a praktickém využívání jazyka na vyučování a zvlášť úplně přirozeně a bezbolestně.

Oceňuji, že v průběhu celého školního roka pracuje s každou skupinkou jeden lektor, který je zná a společně odstraňují problémy v komunikaci v cizí řeči. Byli bychom rádi, kdyby naše spolupráce pokračovala v tomto duchu i nadále.

p. Pavol, softvérová řešení, ředitel

Můj celkový dojem je velmi dobrý, občas jsem si ani neuvědomil, že se učím pro mne nový
jazyk a přitom to šlo tak lehce a zábavně.

... Když jsem se přihlásil do Visty, měl jsem obavy, jak vydržím celé vyučování sedět a pracovat, zdálo se mi to moc, ale nakonec, vždy když lektorka ohlásila konec hodiny byl jsem smutný, že to tak rychle uteklo.

Můj celkový dojem je super a chodil jsem si k vám odpočinout a odreagovat se a to jsem se i hodně naučil! Už se nemohu dočkat pokračování.

Lukáš, student, 1. úroveň

VISTA jazyková škola zabezpečuje jazykovou výuku v naší společnosti od 01.10.2013. Vysoce oceňujeme výborné lektorské zázemí, organizaci a flexibilitu služeb, včetně jednoduché zpětné administrativy. Vyjádřujeme vysokou míru spokojenosti s celkovým zabezpečením. Také oceňujeme profesionální přístup a metodu výuky, která je podle zpětného hodnocení oceňována studenty. Vzhledem na výše uvedené doporučuji VISTA jazykovou školu jako poskytovatele jazykových služeb a vzdělávání i dalším firmám.

p. Zuzana, chemický průmysl, ředitelka pro lidské zdroje