Nejbližší kurzy v Košiciach

ZÁPIS UŽ PREBIEHA
Tretia úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Účastník kurzu má základy a táto úroveň je prelomovou na ceste k pokročilým. Obsahuje dôležitú slovnú zásobu z prac.prostredia, cestovania a všeb.prehľadu, novou gramatikou je predprítomný čas a iné zásady adekvátne úrovni.

ZÁPIS UŽ PREBIEHA
Štvrtá úroveň všeobecného kurzu angličtiny je na pol ceste k úspechu v štúdiu angličtiny. Účastník kurzu sa obohatí o adekvátnu slovnú zásobu, nadobudne istotu v používaní základných gramatických pravidiel, novinkou je predprítomný priebehový čas, trpný rod, question tags a iné.

ZÁPIS UŽ PREBIEHA
Prvá úroveň všeobecného kurzu angličtiny, kurz obsahuje iniciálnu slovnú zásobu, prvé gramatické zásady, ako množné číslo, privlastňovacie zámená, prítomný čas jednoduchý a priebehový, minulý čas a iné.

ZÁPIS UŽ PREBIEHA
Druhá úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Optimálne pre tých, ktorý opakovane začínajú. Kurz obsahuje adekvátnu slovnú zásobu, z gramatických zásad napr. prítomné časy, časy minulé a jednoduchý budúci čas, stupňovanie prídavných mien, predmetové zámená a iné.

ZÁPIS UŽ PREBIEHA
Piata úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Je prvým krokom k pokročilej úrovni angličtiny. Slovná zásoba je obohatená aj o náročnejšie témy z obchodu, financií a komunikácie adekvátne úrovni. Gramatickou novinkou sú modálne slovesá vrátane ich minulých foriem.

17:00-18:30
Šiesta úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Je jednou z prelomových úrovní v štúdiu angličtiny. Z gramatických zásad obsahuje dôležité used to, predminulý čas, podmienky a iné.

Ruština pre začiatočníkov

16:30-18:00
Kurz všeobecnej RUŠTINY pre začiatočníkov. Ak už viete azbuku, ale stále neviete rozprávať v ruštine, je tento kurz práve pre Vás. Komunikačná metóda, jednoduché vysvetlenie gramatiky a skúsení lektori zabezpečujú rýchly pokrok v štúdiu. Ruštinu učia len RUSKÍ lektori, preto od začiatku sa naučíte správnej výslovnosti.

PRÍPRAVA NA MATURITU ANGLIČTINA

Ponúkame prípravu na maturitné skúšky z angličtiny (B1/B2/C1). Príprava na písomnú a ústnu časť maturity trvá 50 vyučovacích hodín. Počet študentov v skupine: 3-5

Jazykové kurzy otvárame priebežne po celý rok. Zapíšte sa už dnes a vyplňte vstupný test.

Novinky v Košiciach

TEDDY English pre 5ročných s 10% last minute zľavou! Posledné voľné miesto :-)

Pátrame po malom 5-ročnom "teddíkovi", ktorý sa pridá k 3 detičkám do partie. Angličtina krásnou a ľudskou formou s lektorom profesionálom. 1x týždenne á 50min. Rodič môže tiež študovať vo vedľajšej miestnosti :-)

01.09.2018
SKYPE výučba s 10% zľavou

Ste mimo SVK? Ste na služobnej ceste? Nevadí :-) Učíte sa v pohodlí súkromia kdekoľvek ste! S nami naďalej veľa komunikujete a všetko potrebné obdržíte elektronicky. Sami si určíte čas, ráno, poobede či večer, prispôsobíme sa Vám.

Tímto potvrzuji, že jazykovou školu VISTA si vybrala naše mediální firma jako jazykovou školu, která má za úkol naučit, doučit a zkvalitnit jazykovou vybavenost našich pracovníků. Zároveň jsem ráda, že mohu zkonstatovat, že jsme rádi profesionální a kvalitativně velmi vysoké lektorské úrovni, se kterou nám svoje služby jazyková škola VISTA poskytuje.

p. Miriam, média, členka představenstva

VISTA jazyková škola poskytuje jazykové služby - jazykovou výuku, překlady, tlumočení - naší společnosti od 27.3.2013. Vysoce oceňujeme výborné lektorské zázemí, profesionalitu překladů, organizaci a flexibilitu, včetně jednoduché zpětné administrativy. Vyjadřujeme vysokou míru spokojenosti s celkovým zabezpečením. Také oceňujeme profesionalitu služeb a metodu výuky, která je podle dostupných informací oceňovaná studenty. Vzhledem k výše uvedenému doporučuji VISTA jazykovou školu jako školu jako poskytovatele jazykových služeb a vzdělávání i dalším firmám.

p. Alena, průmyslový park, HR manažér

VISTA zabezpečuje výuku anglického jazyka a částečně ruského jazyka v naší společnosti od září 2010. Její lektoři zabezpečují kurzy od začátečníků po pokročilé, včetně Business English. Vyjadřujeme vysokou míru spokojenosti s organizačním, materiálovým zabezpečením, které klade minimální nároky na naši společnost a personál. Zároveň oceňuji profesionalitu a metodu výuky, která je oceňovaná studenty a flexibilitu v naplňování našich potřeb v oblasti výuky jako i překladů. Vzhledem na výše uvedené doporučuji společnost VISTA jako jazykovou školu, která dokáže aplikovat vysoké standardy při firemním vzdělávání v oblasti cizích jazyků.

p. Peter, průmyslový park, HR manager

Vista je výborná škola se super lektory! Už jsem u Vás od první úrovně a moji známí mi nevěří, že jsem přišla jako začátečník. Doporučuji Vás všem mým přátelům.

Monika, student, 5. úroveň

Kurz angličtiny Vista trvá už několik let. Oceňujeme flexibilitu, profesionalitu a individuální přístup lektora k našim požadavkům. Lekce, téma, způsob výuky, čas i místo - v tom všem nám VISTA vyšla v ústrety bez jakýchkoliv problémů. Nadmíru pozitivně hodnotím osobní zainteresovanost paní ředitelky a skvělou organizaci kurzů. Troufám si říct, že spolupráce s Vistou nemá jediné mínus. iné mínus.

p. Jozef, potravinářská výroba, konatel

VISTA jazyková škola zabezpečuje jazykovou výuku v naší společnosti od 01.10.2013. Vysoce oceňujeme výborné lektorské zázemí, organizaci a flexibilitu služeb, včetně jednoduché zpětné administrativy. Vyjádřujeme vysokou míru spokojenosti s celkovým zabezpečením. Také oceňujeme profesionální přístup a metodu výuky, která je podle zpětného hodnocení oceňována studenty. Vzhledem na výše uvedené doporučuji VISTA jazykovou školu jako poskytovatele jazykových služeb a vzdělávání i dalším firmám.

p. Zuzana, chemický průmysl, ředitelka pro lidské zdroje