Individuální výuka angličtiny - Praha

Jste zde

Studovat jazyk u nás můžete také individuálně. Individuální výuka přináší nemalé výhody:

ČASOVÁ FLEXIBILITA

Váš pracovní harmonogram Vám neumožňuje studovat pravidelně a přizpůsobovat se skupině? U nás si sami vyberete dny a časy, kdy máte prostor na výuku.

KOMUNIKACE "FACE-TO-FACE"

Individuální kurzy jsou vysoce efektivní, protože jste to JEN VY, kdo musí komunikovat minimálně 80% času. Rychle tak získáte jistotu projevu v cizím jazyce.

KURZ ŠITÝ NA MÍRU VAŠICH POTŘEB

Čeká Vás pracovní cesta? Máte v práci důležitou telekonferenci / meeting, na který se potřebujete připravit? Potřebujete pomoc s emailovou nebo telefonickou komunikací nebo jiným problémem, který aktuálně řešíte? Právě o tomto je "šití kurzu na míru" - se vším vám pomůžeme a správně vás navigujeme

TEMATICKÁ FLEXIBILITA

Každý náš kurz má své osnovy. Jedna kurzová úroveň sestává z 13 gramatických a 13 tematických okruhů. Tyto okruhy jsou při individuální výuce jen orientační, váš lektor vám rád vytvoří studijní plán, který bude lépe odpovídat vašim požadavkům a očekáváním.

PROSTOROVÁ FLEXIBILITA

Studovat můžete v prostorách naší útulné pobočky na Praze

V prostorách vaší společnosti (pokud u vás na to máte prostor)

Online - v případě, že jste např. na obchodní cestě a pod., přičemž průběh je totožný jako během standardní individuální výuky, všechny potřebné materiály obdržíte elektronicky

OKAMŽITÁ ZPĚTNÁ VAZBA A PLNÁ POZORNOST LEKTORA JENOM VÁM

Lektor je váš pomocník :) Motivuje vás, podporuje v komunikaci, vysvětluje, poslouchá a opravuje - celý čas se věnuje vám.

Chceš zlepšit své jazykové schopnosti?

Vyber si vhodný kurz nebo přijď a poradíme ti. Můžeš zkusit online test a najdeme ti nejvhodnější skupinu.

Vyplnit test

Výhody VISTA

15+ let kvality a zkušeností
Učíme na Slovensku i v Česku
10 poboček
40 000+ absolventů
Licencovaná škola
Výuka i v zahraničí

Tento kurz mi velice pomohl, protože mi konečně někdo pořádně vysvětlil základy anglické gramatiky a hlavně naučil jsem se ji konečně používat. Tento kurz hodnotím velmi pozitivně, dobře jsem se naučil nová slovíčka, což by nebylo možné bez výborného lektora, který stále dobře poradil, vysvětlil. Způsob výuky mi velmi vyhovoval.

Pavel, student, 3. úroveň

Společnost VISTA jazyková škola s.r.o. zajišťuje výuku komunikačních kurzů v anglickém jazyce pro zaměstnance naší společnosti. Spolupráce začala ve školním roce 2009/2010, kdy společnost VISTA poskytla výuku anglického jazyka pro 42 zaměstnanců naší nemocnice Na základě zájmu našich zaměstnanců jsme společnost oslovili ke spolupráci i ve školním roce 2012/2013, kdy se výuky zúčastnilo 33 našich zaměstnanců a ve školním roce 2013/2014, kdy kurzy navštěvovalo 24 osob. Naši zaměstnanci jsou se systémem výuky a přístupem lektorů velmi spokojeni a zároveň oceňují možnost výuky v prostorách zaměstnavatele, ihned po ukončení pracovní doby.

p. Judita, soukromá nemocnice, vedoucí oboru pro lidské zdroje, Košice

Mohu jednoznačně říci, že během celého kurzu jsem se ani jednou nepodíval na hodinky. To bylo na tom to úžasné. Hodně jsme speakovali! Děkuji Viste, že jsem se opět o něco zlepšil a nemusel jsem si ani kupovat další zbytečnou učebnici!

Tímto potvrzuji, že jazykovou školu VISTA si vybrala naše mediální firma jako jazykovou školu, která měla za úkol naučit, doučit a zkvalitnit jazykovou vybavenost našich pracovníků. Jsem ráda, že mohu konstatovat, že se těšíme profesionální a kvalitativně velmi vysoké lektorské úrovni, kterou nám jazyková škola VISTA v rámci svých služeb poskytuje.

p. Miriam, média, členka představenstva, Bratislava

Líbí se mi styl, jakým jsme se učili, komunikace, hry, zábava, příjemná atmosféra a super lektorka.

VISTA jazyková škola poskytuje jazykové služby - jazykovou výuku, překlady, tlumočení naší společnosti od 27.3.2013. Vysoce oceňujeme výborné lektorské zázemí, profesionalitu překladů, organizaci a flexibilitu, včetně jednoduché zpětné administrativy. Vyjadřujeme vysokou míru spokojenosti s celkovým zabezpečením. Také oceňujeme profesionalitu služeb a metodu výuky, která je podle dostupných informací oceňována studenty. Vzhledem k výše zmíněnému doporučuji VISTA jazykovou školu jako poskytovatele jazykových služeb a vzdělávání i dalším firmám.

p. Alena, průmyslový park Poprad-Matejovce, HR manažer