• citybg
  Chceš zlepšiť svoje
  jazykové schopnosti?

  Vyber si vhodný kurz alebo príď a poradíme ti.
  Môžeš skúsiť online test a nájdeme ti najvhodnejšiu skupinu.

 • citybg
  Si pripravený
  podstúpiť test?

  Over si svoje schopnosti v našom jazykovom teste!
  Zistíš čo je v tebe a my ti poradíme aký kurz je pre teba vhodný.

Evening courses

General language courses or special courses that are focused on various fields of social or professional life.

Business courses

Language courses are tailor-made for your employees. The effectivity and organization are inevitable part of our courses.

Courses for children

Popular courses for children, teenagers and especially for secondary school leavers.

Educational Testing

Service (ETS)

Vista is an accredited centre of Educational Testing Service (ETS) and the company produces tests such as TOEIC and TOEFL. The products of ETS are available in more than 180 countries in the world. The tests TOEIC and TOEFL are taken by millions of people in the whole world.

Directly at Vista, English, German and French is tested by the international exam TOEIC and also, the preparation for TOEFL is done at Vista. The TOEFL examination will be mediated by Vista at a university institute. Do not hesitate and contact the nearest branch of Vista.

Work and Study

International

With the help of the agency Work and Study International (WSI), Vista shall mediate foreign experiences with the English language and culture. WSI has long-term experiences with research fellowships and trips where you can experience the real cultural core of Australia, as well as in New Zealand, Canada, Denmark, and Malta ... WSI also offers the opportunity of studying English or special courses at colleges or universities.

The big hit of last years is year visa, in other words ‘working holiday’ in Canada or New Zealand. Test your language skills in a native environment and experience the world with WSI.

The forthcoming courses in Praha 3

Týdenní letní intenzivní kurzy angličtiny

Využijte letní čas na zdokonalení se v angličtině, aniž byste museli vycestovat do zahraničí! Celý kurz je navržen podle požadavků klientů a teď stojí jen 2 490Kč (cena platí do konce června)

UPPER-INTERMEDIATE

Pátá úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Je prvním krokem k pokročilé úrovni angličtiny. Slovní zásoba je obohacená i o náročnější témy z obchodu, financí a komunikace adekvátní úrovni. Gramatickou novinkou jsou modální slovesa, včetně jejich minulých forem.
3,200 KČ

TEDDY ENGLISH - Angličtina pro nejmenší děti

Individuální jazykokvá výuka pro předškoláky a děti prvního stupně ZŠ
Jazykový tutor pro Vaše dítě připravuje zajímavé hodiny, kde se především snažíme o "rozkomunikování" dítěte v cizím jazyce
1x/týden 50min.

individuální TEENS English kurz

studujte individuálně, kurzy jsou přizpůsobeny potřebám studentů středních škol. Pro maturanty je část kurzu věnována přípravě na maturitu

Semi-Individuální kurz angličtiny 3,200KČ

Dopřejte si výhody individuálního kurzu - zaplaťte jako za skupinový kurz!
Pokud jste dva / malá skupinka kamarádů / kolegů a chcete se učit ale i pobavit se, přijďte k nám! Za každého "parťáka" kterého s sebou přinesete budete platit o 1000Kč méně! Přiveď tří a studuj zcela zdarma! Kurzy jsou šité na míru klientů

ADVANCED

Šestá úroveň všeobecného kurzu je angličtina pro pokročilé. Je jednou z průlomových úrovní ve studiu angličtiny. Z gramatickách zásad obsahuje důležité used to, předminulý čas, podmínky a jiné.
3,200 KČ

BEGINNER

Druhá úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Optimálně pro ty, kteří opakovaně začínají. Kurz obsahuje adekvátní slovní zásobu, z gramatických zásad např. přítomné časy, časy minulé a jednoduchý budoucí čas, stupňování přídavných jmen, osobní zájmena ve funkci předmětu a jiné.
3,200 KČ

INTERMEDIATE

Čtvrtá úroveň všeobecného kurzu angličtiny je na půl cestě k úspěchu ve studiu angličtiny. Účastník kurzu se obohatí o adekvátní slovní zásobu, nabude jistotu v používání základních gramatických pravidel; novinkou je předpřítomný průběhový čas, trpný rod, question tags a jiné.
3,200 KČ

Individuální výuka angličtiny je poskytována pro všechny typy jazykových kurzů

Courses of English

and other world languages

VISTA má veľa spokojných klientov, ktorí sa vďaka Metóde VISTA naučili komunikovať anglicky a požiadali nás o rovnakú pomoc aj s výučbou iných svetových jazykov.
Preto VISTA dnes ponúka aj výučbu týchto svetových jazykov

German language
French language
Spanish language
Italian language
Russian language
Arabic language

News in Praha 3

JARNÍ VÝUKA PRO DĚTI S TEDDY ENGLISH

Pro Vaše nejmenší nabízíme náš nejmilejší unikátní produkt, TEDDY English – pro děti od tří let.
Hodiny probíhají hravou, interaktivní formou. Bavíme se říkankami, písničkami, hrami a hračkami, s dětmi komunikujeme výlučně anglicky. Ke kurzu patří knihy a CD se všemi písničkami a rýmy.

28.04.2019
HODINY SKYPE SE SLEVOU 30 %

Nestíháte, nebo se Vám nechce chodit přímo do jazykové školy? Učte se anglicky v pohodlí svého domova prostřednictvím hodiny SKYPE se slevou 15 % . Ve všem se Vám přizpůsobíme. Máme lektory v různých koutech světa.

01.04.2019
RANNÍ SKUPINOVÁ ROZCVIČKA S VISTA!

Rád si jdeš ráno zacvičit a na odpolední kurzy nemáš čas? Co takhle mentální rozcvička?
V duchu hesla "Ranní ptáče dále doskáče!" :) Vám nabízíme kávičku a veselé ranní skupinové kurzy angličtiny.
20x60min. 2xtýdně od 7:00 do 8:00, cena jedné hodiny je 150Kč

11.04.2019
NEZMEŠKEJTE ÚŽASNÉ OTEVÍRACÍ SLEVY !

Pouze nyní nabízíme skvělé slevy ve všech jazykových kurzech! Přihlaste se nyní na jakýkoliv kurz anglického jazyka s 15 % slevou.

It has been said about us

VISTA jazyková škola poskytuje jazykové služby - jazykovú výučbu v našej spoločnosti od 1.3.2011. Oceňujeme výborné lektorské zázemie, organizáciu a flexibilitu pri komunikácii. Vyjadrujeme vysokú mieru spokojnosti s celkovým zabezpečením jazykovej výučby. Vzhľadom na vyššie uvedené odporúčam VISTA jazykovú školu ako poskytovateľa jazykových služieb a vzdelávania aj ďalším firmám. ím firmám.

p. Zuzana, priemyselný park Spišská Nová Ves, HR specialist

VISTA zabezpečuje výučbu Anglického jazyka a čiastočne Ruského jazyka v našej spoločnosti od Septembra 2010. Ich lektori zabezpečujú kurzy od začiatočníkov po pokročilých, vrátane Business English. Vyjadrujeme vysokú mieru spokojnosti s organizačným, materiálovým zabezpečením, ktoré kladie minimálne nároky na našu spoločnosť a personál. Zároveň oceňujem profesionalitu a metódu výučby, ktorá je oceňovaná študentmi a flexibilitu v napĺňaní našich potrieb v oblasti eb v oblasti výučby ako aj prekladov.

Vzhľadom na vyššie uvedené odporúčam spoločnosť VISTA ako jazykovú školu, ktorá dokáže aplikovať vysoké štandardy pri firemnom vzdelávaní v oblasti cudzích jazykov.

p. Peter, priemyselný park Košice, HR manager

... keď som sa prihlásil do Visty, mal som obavy, ako vydržím celé vyučovanie sedieť a pracovať, zdalo sa mi to veľa, ale nakoniec, vždy, keď lektorka ohlásila koniec hodiny, bol som smutný, že to tak skoro zbehlo. Moj celkový dojem je super a chodil som si k vám oddýchnuť a odreagovať sa a to som sa aj veľa naučil! učil! Už sa neviem dočkať pokračovania.

Lukáš, študent, 1. úroveň

S jazykovou školou Vista s.r.o. má naša spoločnosť zmluvný vzťah od 1. 1. 2014 na výučbu anglického jazyka pre zamestnancov našej spoločnosti. Niekoľko z nich absolvovalo v tejto jazykovej škole kurzy anglického jazyka aj v minulosti. V súčasnosti nám jazyková škola Vista zabezpečuje výučbu anglického jazyka v rámci celého Slovenska. Či sa jedná o jej centrálu v Košiciach, alebo niektorú z jej pobočiek v iných slovenských mestách, stretávame sa retávame sa s profesionálnym prístupom a kvalitnými výukovými metódami, zameranými či už na komunikačnú angličtinu, alebo špecifickú angličtinu zameranú na naše konkrétne potreby. Tak ako v minulosti, aj teraz disponuje škola veľmi zručnými lektormi, rovnako z profesionálneho ako aj sociálneho hľadiska.

S profesionálnym a spoľahlivým prístupom sa stretávame aj na úrovni vedenia, čo sa odráža na bezproblémovej komunikácii, dodržiavaní termínov a všetkých vzájomných dohôd.

p. Martin, farmaceutický priemysel, sales manager, všetky pobočky VISTA

VISTA jazyková škola zabezpečuje jazykovú výučbu v našej spoločnosti od 01.10.2013. Vysoko oceňujeme výborné lektorské zázemie, organizáciu a flexibilitu služieb, vrátane jednodu­chej spätnej administratívy. Vyjadrujeme vysokú mieru spokojnosti s celkovým zabezpečením. Tiež oceňujeme profesionálny prístup a metódu výučby, ktorá je podľa spätného hodnotenia oce­ňovaná študentmi. Vzhľadom na vyššie uvedené odporúčam VISTA jazykovú školu ako poskytovateľa jazyko­vých služieb a vzdelávania aj ďalším aj ďalším firmám.

p. Zuzana, chemický priemysel, Svit, riaditeľka pre ľudské zdroje

Môj celkový dojem je veľmi dobrý, niekedy som si ani neuvedomil, že sa učím pre mňa nový jazyk a pritom to išlo tak ľahko a zábavne.

Pali, študent, 2. úroveň
Vista Branch
Choose your branch
Haven't found your branch?

Contact
VISTA ALLIANCE