Nejbližší kurzy v Praze

EFFICIENT

Osmá úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Účastník je téměř v cíli všeobecného jazykového kurzu angličtiny. Slovní zásoba je vysoko pokročilá, nevyjímaje obchod, ekonomiku, všeobecný přehled, současné dění a z gramatických zásad jsou novinkou kombinované podmínky, předbudoucí čas a jiné.

TEENS II za 6,000 KČ

16 - 17let

Pátá úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Je prvním krokem k pokročilé úrovni angličtiny. Slovní zásoba je obohacená i o náročnější témy z obchodu, financí a komunikace adekvátní úrovni. Gramatickou novinkou jsou modální slovesa, včetně jejich minulých forem.

TEDDY ENGLISH - Angličtina pro děti za 10,000 KČ

pro děti od 4 do 6 let
1x/týden 50min.

BEATLES-áci, kurz pre seniory se 40% slevou - nyní za 2,500 KČ

Denní kurz angličtiny pro seniory každé úterý. Tento kurz pro všechny duchem mladé zahrnuje 20 hodin x 60 minut angličtiny. Ve skupině do 10 lidí.

HIGH-ADVANCED

Sedmá úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Zde se účastník kurzu nachází v anglickém prostředí, nabývá jistotu v používání angličtiny v každodenních situacích, slovní zásoba je pokročilá a modelové situace na vysoké úrovni. Z gramatických zásad je zajímavý posun časů.
3,200 KČ

První úroveň všeobecného kurzu Angličtina pro začátečniky. Kurz obsahuje iniciální slovní zásobu, první gramatické zásady jako množné číslo, přivlastňovací zájména, přítomný čas jednoduchý a průběhový, minulý čas a jiné.
3,200 KČ

Třetí úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Účastník kurzu má základy a tato úroveň je průlomovou na cestě k pokročilým. Obsahuje důležitou slovní zásobu z pracovního prostředí, cestování a všeobecného přehledu; novou gramatikou je předpřítomný čas a jiné zásady adekvátní úrovni.
3,200 KČ

Individuální výuka angličtiny je poskytována pro všechny typy jazykových kurzů

Novinky v Praze

20% SLEVA PŘI PŘÍPRAVĚ NA MATURITU

Milí maturanti! Nastává ten pravý čas začít se připravovat na testy! Víme, že maturita je pro mnohé z Vás hodně náročná a my učiníme vše, abychom Vám pomohli uspět.
Přihlaste se nyní a dostanete 20% slevu! Let's do this!!

HODINY SKYPE SE SLEVOU 15 %

Nestíháte, nebo se Vám nechce chodit přímo do jazykové školy? Učte se anglicky v pohodlí svého domova prostřednictvím hodiny SKYPE se slevou 15 % . Ve všem se Vám přizpůsobíme. Máme lektory v různých koutech světa.

VÝUKA PRO DĚTI S TEDDY ENGLISH

Pro Vaše nejmenší nabízíme náš nejmilejší unikátní produkt, TEDDY English – pro děti od tří let.
Hodiny probíhají hravou, interaktivní formou. Bavíme se říkankami, písničkami, hrami a hračkami, s dětmi komunikujeme výlučně anglicky. Ke kurzu patří knihy a CD se všemi písničkami a rýmy.

09.01.2019
NEZMEŠKEJTE ÚŽASNÉ OTEVÍRACÍ SLEVY !

Pouze nyní nabízíme skvělé slevy ve všech jazykových kurzech! Přihlaste se nyní na jakýkoliv kurz anglického jazyka s 15 % slevou.

S jazykovou školou Vista má naše společnost smluvní vztah od 1. 1. 2014 na výuku anglického jazyka pro zaměstnance naší společnosti. Několik z nich absolvovalo v této jazykové škole kurzy anglického jazyka i v minulosti. V současnosti nám jazyková škola Vista zabezpečuje výuku anglického jazyka v rámci našich kanceláří. Zda už se jedná o její centrálu nebo některou z jejích poboček v jiných městech, setkáváme se s profesionálním přístupem a kvalitními výukovými metodami, zaměřenými či už na komunikační angličtinu nebo specifickou angličtinu zaměřenou na naše konkrétní potřeby. Tak jako v minulosti i nyní škola disponuje velmi zručnými lektory, ať již z
profesionálního, tak i sociálního hlediska.

S profesionálním a spolehlivým přístupem se setkáváme i na úrovni vedení, co se odráží na bezproblémové komunikaci, dodržování termínů a všech vzájemných dohod.

p. Martin, farmaceutický průmysl, sales manager

Společnost VISTA zabezpečuje pro naši společnost jazykové kurzy od roku 2010 pro různé úrovně vědomostí studentů.

S průběhem výuky v naší společnosti jsme velmi spokojení. Stejně cenné jsou pro nás i monitorovací informace o docházce studentů, zpětná vazba na studenty a na závěr kurzů testování a hodnocení spokojenosti.

Komunikace se společností VISTA je otevřená a přátelská. Paní ředitelka p. Očvárová je přístupná ke hledání řešení na vzniklé situace.

Lektoři ze společnosti VISTA, se kterými máme zkušenosti jsou převážně mladí, dynamičtí lidé. Hodiny angličtiny jsou založené na komunikaci, slovní zásobě, gramatice, ale i motivačních hrách.

p. Katarína, průmyslný park, HR manager

Vista je výborná škola se super lektory! Už jsem u Vás od první úrovně a moji známí mi nevěří, že jsem přišla jako začátečník. Doporučuji Vás všem mým přátelům.

Monika, student, 5. úroveň

Jednoznačně mohu říct, že během celého kurzu jsem se ani jednou nepodíval na hodinky. To
bylo na tom úžasné! Hodně jsme speakovali! Děkuji Vistě, že jsem se opět o něco zlepšil a nemusel jsem si ani kupovat další zbytečnou knihu!

Líbil se mi styl, jakým jsme se učili, komunikace, hry, zábava, příjemná atmosféra a super lektorka.

So způsobem výuky, ale zvlášť s lektory VISTY jsme velmi spokojení. Jsou to dynamičtí, mladí lidé, kteří dokáží zaujmout a tím pádem i naučit. Domnívám se, že po našich minulých zkušenostech jsme konečně našli jazykovou školu, která si nehraje na převratnou a zázračnou metodu v učení jazyků, ale staví na odbornosti lektorů a praktickém využívání jazyka na vyučování a zvlášť úplně přirozeně a bezbolestně.

Oceňuji, že v průběhu celého školního roka pracuje s každou skupinkou jeden lektor, který je zná a společně odstraňují problémy v komunikaci v cizí řeči. Byli bychom rádi, kdyby naše spolupráce pokračovala v tomto duchu i nadále.

p. Pavol, softvérová řešení, ředitel