Nejbližší kurzy v Bystrici

TEDDY ENGLISH

15:30 Angličtina pre najmenších od 2,5-6 rokov. Deti sa učia cudzí jazyk hravou a zábavnou formou prostredníctvom piesní a skvelých knižiek Teddy English.

TEENS

15:30 - 16:30 Kurz vhodný pre vekovú kategóriu od 14 do 18 rokov.

17:30 - 19:00 Prvá úroveň všeobecného kurzu angličtiny, kurz obsahuje iniciálnu slovnú zásobu, prvé gramatické zásady, ako množné číslo, privlastňovacie zámená, prítomný čas jednoduchý a priebehový, minulý čas a iné.

17:30-19:00 Štvrtá úroveň všeobecného kurzu angličtiny je na pol ceste k úspechu v štúdiu angličtiny. Účastník kurzu sa obohatí o adekvátnu slovnú zásobu, nadobudne istotu v používaní základných gramatických pravidiel, novinkou je predprítomný priebehový čas, trpný rod, question tags a iné.

PROFICIENCY

17:00 - 18:30 Posledná, deviata úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Je poslednou z úrovní všeobecného kurzu a obsahuje témy ako vojna a mier, náboženstvo, politika, kultúrne a etnické rozdiely a gramatiku už len podľa potrieb účastníkov. Po tomto kurze môžete pokračovať v špeciálnom jazykovom vzdelávaní.

HIGH-ADVANCED

17:00 - 18.30 Siedma úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Tu sa účastník kurzu nachádza v anglickom prostredí, nadobúda istotu v používaní angličtiny v každodenných situáciách, slovná zásoba je pokročilá a modelové situácie na vysokej úrovni. Z gramatických zásad je zaujímavý posun časov.

17:30-19:00 Tretia úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Účastník kurzu má základy a táto úroveň je prelomovou na ceste k pokročilým. Obsahuje dôležitú slovnú zásobu z prac.prostredia, cestovania a všeb.prehľadu, novou gramatikou je predprítomný čas a iné zásady adekvátne úrovni.

17:30-19:00 Šiesta úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Je jednou z prelomových úrovní v štúdiu angličtiny. Z gramatických zásad obsahuje dôležité used to, predminulý čas, podmienky a iné.

Ohľadom našich kurzov vám radi poradíme. Napíšte nám na vistabb@vista.sk alebo sa spýtajte priamo na 0911 883 341.

Novinky v Bystrici

Študujte v pohodlí domova za parádnu cenu!

Ponúkame Vám balík SKYPE individuálnych hodín v skvelej akcii - 20%! Len pre banskobystričanov :-) Zápis so zľavou platí len do konca októbra. Kontaktujte nás, vistabb@vista.sk

PRESŤAHOVALI SME SA!

Príďte na kávičku :)
Uvítacia zľava v nových priestoroch pre všetky kurzy angličtiny -15%!
Platí do 31.6.2018

... Když jsem se přihlásil do Visty, měl jsem obavy, jak vydržím celé vyučování sedět a pracovat, zdálo se mi to moc, ale nakonec, vždy když lektorka ohlásila konec hodiny byl jsem smutný, že to tak rychle uteklo.

Můj celkový dojem je super a chodil jsem si k vám odpočinout a odreagovat se a to jsem se i hodně naučil! Už se nemohu dočkat pokračování.

Lukáš, student, 1. úroveň

Naše společnost začala spolupráci s jazykovou školou VISTA v květnu 2011. Kurzy na různých úrovních probíhají v prostorách naší firmy, co hodnotíme velmi pozitivně.

Jazyková škola VISTA zvolila zajímavou, moderní a efektivní formu výuky, která je pro studenty vysoce motivační. Její lektoři sú velice milí, zkušení a vzdělaní odborníci, kteří dokáží navodit pro studium jazyka velice příjemnou atmosféru. Na hodinách nepoužívají žádné oficiální učebnice. Materiály si připravují individuálně podle jednotlivých úrovní a podle požadavků studentů a firmy. Úlohou lektora je simulovat reálné prostředí a s použitím různých modelových situací, cvičení a her povzbuzovat studenty k rozvíjení komunikace. Dialogy na konkrétní téma pomáhají studentům postupně odbourávat strach z debatování a tak je pozitivním způsobem nutí k uplatňování jazyka v praxi. Cílem lektora je, aby si student odnesl z hodiny maximum a nemusel se učit doma. Soustavným procvičováním gramatiky a slovní zásoby formou konverzace dochází velmi efektivně k upevňování vědomostí ve velmi krátkém čase. V závěru vyučovací sezóny připraví lektor závěrečný test na ukončení dané úrovně. Jeho cílem je získat zpětnou vazbu z ukončeného studia jak pro lektora, tak i pro studenty.
S jazykovou školou VISTA plánujeme spolupracovat i nadále, protože naši zaměstnanci jsou s výukou angličtiny maximálně spokojení, postupují a to je přínosem nejen pro ně, ale i pro naši společnost. Oceňujeme profesionální přípravu a přístup lektora, vysokou míru flexibility a schopnosti přizpůsobit se našim požadavkům.

Touto cestou vyjadřujeme vysokou spokojenost s jazykovou školou VISTA a její služby vřele doporučujeme i dalším společnostem. Děkujeme.

p. Radim, softvérová řešení, sales director

Dovolujeme si vyjádřit naši spokojenost se společností VISTA a dosavadní spoluprací, která kontinuálně trvá už od roku 2007. V minulosti pokrývali pro naši společnost kurzy anglického jazyka a v současnosti, obzvláště pro pokrok v uvedeném jazyku, navštěvujeme kurzy španělského a německého jazyka pod jejich vedením. Spolupráce s jazykovou školou Vista je příjemná, kromě výborného způsobu výuky, oceňujeme dobrou organizaci kurzů, jejich flexibilitu přizpůsobení se našim požadavkům. Rádi s Vistou spolupracujeme.

p. Juraj, logistický průmysl, branch manager

Líbil se mi styl, jakým jsme se učili, komunikace, hry, zábava, příjemná atmosféra a super lektorka.

Můj celkový dojem je velmi dobrý, občas jsem si ani neuvědomil, že se učím pro mne nový
jazyk a přitom to šlo tak lehce a zábavně.