Nejbližší kurzy v Bystrici

TEDDY ENGLISH

15:30 Angličtina pre najmenších od 2,5-6 rokov. Deti sa učia cudzí jazyk hravou a zábavnou formou prostredníctvom piesní a skvelých knižiek Teddy English.

TEENS

15:30 - 16:30 Kurz vhodný pre vekovú kategóriu od 14 do 18 rokov.

17:30 - 19:00 Prvá úroveň všeobecného kurzu angličtiny, kurz obsahuje iniciálnu slovnú zásobu, prvé gramatické zásady, ako množné číslo, privlastňovacie zámená, prítomný čas jednoduchý a priebehový, minulý čas a iné.

17:30-19:00 Štvrtá úroveň všeobecného kurzu angličtiny je na pol ceste k úspechu v štúdiu angličtiny. Účastník kurzu sa obohatí o adekvátnu slovnú zásobu, nadobudne istotu v používaní základných gramatických pravidiel, novinkou je predprítomný priebehový čas, trpný rod, question tags a iné.

PROFICIENCY

17:00 - 18:30 Posledná, deviata úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Je poslednou z úrovní všeobecného kurzu a obsahuje témy ako vojna a mier, náboženstvo, politika, kultúrne a etnické rozdiely a gramatiku už len podľa potrieb účastníkov. Po tomto kurze môžete pokračovať v špeciálnom jazykovom vzdelávaní.

HIGH-ADVANCED

17:00 - 18.30 Siedma úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Tu sa účastník kurzu nachádza v anglickom prostredí, nadobúda istotu v používaní angličtiny v každodenných situáciách, slovná zásoba je pokročilá a modelové situácie na vysokej úrovni. Z gramatických zásad je zaujímavý posun časov.

17:30-19:00 Tretia úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Účastník kurzu má základy a táto úroveň je prelomovou na ceste k pokročilým. Obsahuje dôležitú slovnú zásobu z prac.prostredia, cestovania a všeb.prehľadu, novou gramatikou je predprítomný čas a iné zásady adekvátne úrovni.

17:30-19:00 Šiesta úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Je jednou z prelomových úrovní v štúdiu angličtiny. Z gramatických zásad obsahuje dôležité used to, predminulý čas, podmienky a iné.

Ohľadom našich kurzov vám radi poradíme. Napíšte nám na vistabb@vista.sk alebo sa spýtajte priamo na 0911 883 341.

Novinky v Bystrici

Študujte v pohodlí domova za parádnu cenu!

Ponúkame Vám balík SKYPE individuálnych hodín v skvelej akcii - 20%! Len pre banskobystričanov :-) Zápis so zľavou platí len do konca októbra. Kontaktujte nás, vistabb@vista.sk

PRESŤAHOVALI SME SA!

Príďte na kávičku :)
Uvítacia zľava v nových priestoroch pre všetky kurzy angličtiny -15%!
Platí do 31.6.2018

Společnost VISTA zabezpečuje pro naši společnost jazykové kurzy od roku 2010 pro různé úrovně vědomostí studentů.

S průběhem výuky v naší společnosti jsme velmi spokojení. Stejně cenné jsou pro nás i monitorovací informace o docházce studentů, zpětná vazba na studenty a na závěr kurzů testování a hodnocení spokojenosti.

Komunikace se společností VISTA je otevřená a přátelská. Paní ředitelka p. Očvárová je přístupná ke hledání řešení na vzniklé situace.

Lektoři ze společnosti VISTA, se kterými máme zkušenosti jsou převážně mladí, dynamičtí lidé. Hodiny angličtiny jsou založené na komunikaci, slovní zásobě, gramatice, ale i motivačních hrách.

p. Katarína, průmyslný park, HR manager

So způsobem výuky, ale zvlášť s lektory VISTY jsme velmi spokojení. Jsou to dynamičtí, mladí lidé, kteří dokáží zaujmout a tím pádem i naučit. Domnívám se, že po našich minulých zkušenostech jsme konečně našli jazykovou školu, která si nehraje na převratnou a zázračnou metodu v učení jazyků, ale staví na odbornosti lektorů a praktickém využívání jazyka na vyučování a zvlášť úplně přirozeně a bezbolestně.

Oceňuji, že v průběhu celého školního roka pracuje s každou skupinkou jeden lektor, který je zná a společně odstraňují problémy v komunikaci v cizí řeči. Byli bychom rádi, kdyby naše spolupráce pokračovala v tomto duchu i nadále.

p. Pavol, softvérová řešení, ředitel

Můj celkový dojem je velmi dobrý, občas jsem si ani neuvědomil, že se učím pro mne nový
jazyk a přitom to šlo tak lehce a zábavně.

... Když jsem se přihlásil do Visty, měl jsem obavy, jak vydržím celé vyučování sedět a pracovat, zdálo se mi to moc, ale nakonec, vždy když lektorka ohlásila konec hodiny byl jsem smutný, že to tak rychle uteklo.

Můj celkový dojem je super a chodil jsem si k vám odpočinout a odreagovat se a to jsem se i hodně naučil! Už se nemohu dočkat pokračování.

Lukáš, student, 1. úroveň

Jednoznačně mohu říct, že během celého kurzu jsem se ani jednou nepodíval na hodinky. To
bylo na tom úžasné! Hodně jsme speakovali! Děkuji Vistě, že jsem se opět o něco zlepšil a nemusel jsem si ani kupovat další zbytečnou knihu!

VISTA zabezpečuje výuku anglického jazyka a částečně ruského jazyka v naší společnosti od září 2010. Její lektoři zabezpečují kurzy od začátečníků po pokročilé, včetně Business English. Vyjadřujeme vysokou míru spokojenosti s organizačním, materiálovým zabezpečením, které klade minimální nároky na naši společnost a personál. Zároveň oceňuji profesionalitu a metodu výuky, která je oceňovaná studenty a flexibilitu v naplňování našich potřeb v oblasti výuky jako i překladů. Vzhledem na výše uvedené doporučuji společnost VISTA jako jazykovou školu, která dokáže aplikovat vysoké standardy při firemním vzdělávání v oblasti cizích jazyků.

p. Peter, průmyslový park, HR manager