Nejbližší kurzy v Bratislave

PROFICIENCY

Posledná, deviata úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Je poslednou z úrovní všeobecného kurzu a obsahuje témy ako vojna a mier, náboženstvo, politika, kultúrne a etnické rozdiely a gramatiku už len podľa poetrieb účastníkov. Po tomto kurze môžete pokračovať v špeciálnom jazykovom vzdelávaní.

Druhá úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Optimálne pre tých, ktorý opakovane začínajú. Kurz obsahuje adekvátnu slovnú zásobu, z gramatických zásad napr. prítomné časy, časy minulé a jednoduchý budúci čas, stupňovanie prídavných mien, predmetové zámená a iné.

Štvrtá úroveň všeobecného kurzu angličtiny je na pol ceste k úspechu v štúdiu angličtiny. Účastník kurzu sa obohatí o adekvátnu slovnú zásobu, nadobudne istotu v používaní základných gramatických pravidiel, novinkou je predprítomný priebehový čas, trpný rod, question tags a iné.

Šiesta úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Je jednou z prelomových úrovní v štúdiu angličtiny. Z gramatických zásad obsahuje dôležité used to, predminulý čas, podmienky a iné.

Piata úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Je prvým krokom k pokročilej úrovni angličtiny. Slovná zásoba je obohatená aj o náročnejšie témy z obchodu, financií a komunikácie adekvátne úrovni. Gramatickou novinkou sú modálne slovesá vrátane ich minulých foriem.

Prvá úroveň všeobecného kurzu angličtiny, kurz obsahuje iniciálnu slovnú zásobu, prvé gramatické zásady, ako množné číslo, privlastňovacie zámená, prítomný čas jednoduchý a priebehový, minulý čas a iné.

Tretia úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Účastník kurzu má základy a táto úroveň je prelomovou na ceste k pokročilým. Obsahuje dôležitú slovnú zásobu z prac.prostredia, cestovania a všeb.prehľadu, novou gramatikou je predprítomný čas a iné zásady adekvátne úrovni.

HIGH-ADVANCED

Siedma úroveň všeobecného kurzu angličtiny. Tu sa účastník kurzu nachádza v anglickom prostredí, nadobúda istotu v používaní angličtiny v každodenných situáciách, slovná zásoba je pokročilá a modelové situácie na vysokej úrovni. Z gramatických zásad je zaujímavý posun časov.

Novinky v Bratislave

TEENS

ponúkame vám celoročné TEEN kurzy rôznych úrovní

SKYPE vyucba

moznost vyucby prostrednictvom SKYPE z pohodlia Vasho domova

KIDS courses

ponúkame vám celoročné KIDS kurzy rôznych úrovní

TOEIC test

príprava na TOEIC test aj samotné absolvovanie testu

VISTA jazyková škola zabezpečuje jazykovou výuku v naší společnosti od 01.10.2013. Vysoce oceňujeme výborné lektorské zázemí, organizaci a flexibilitu služeb, včetně jednoduché zpětné administrativy. Vyjádřujeme vysokou míru spokojenosti s celkovým zabezpečením. Také oceňujeme profesionální přístup a metodu výuky, která je podle zpětného hodnocení oceňována studenty. Vzhledem na výše uvedené doporučuji VISTA jazykovou školu jako poskytovatele jazykových služeb a vzdělávání i dalším firmám.

p. Zuzana, chemický průmysl, ředitelka pro lidské zdroje

S jazykovou školou Vista má naše společnost smluvní vztah od 1. 1. 2014 na výuku anglického jazyka pro zaměstnance naší společnosti. Několik z nich absolvovalo v této jazykové škole kurzy anglického jazyka i v minulosti. V současnosti nám jazyková škola Vista zabezpečuje výuku anglického jazyka v rámci našich kanceláří. Zda už se jedná o její centrálu nebo některou z jejích poboček v jiných městech, setkáváme se s profesionálním přístupem a kvalitními výukovými metodami, zaměřenými či už na komunikační angličtinu nebo specifickou angličtinu zaměřenou na naše konkrétní potřeby. Tak jako v minulosti i nyní škola disponuje velmi zručnými lektory, ať již z
profesionálního, tak i sociálního hlediska.

S profesionálním a spolehlivým přístupem se setkáváme i na úrovni vedení, co se odráží na bezproblémové komunikaci, dodržování termínů a všech vzájemných dohod.

p. Martin, farmaceutický průmysl, sales manager

Kurz angličtiny Vista trvá už několik let. Oceňujeme flexibilitu, profesionalitu a individuální přístup lektora k našim požadavkům. Lekce, téma, způsob výuky, čas i místo - v tom všem nám VISTA vyšla v ústrety bez jakýchkoliv problémů.

Nadmíru pozitivně hodnotím osobní zainteresovanost paní ředitelky a skvělou organizaci kurzů. Troufám si říct, že spolupráce s Vistou nemá jediné mínus.

p. Jozef, potravinářská výroba, konatel

VISTA zabezpečuje výuku anglického jazyka a částečně ruského jazyka v naší společnosti od září 2010. Její lektoři zabezpečují kurzy od začátečníků po pokročilé, včetně Business English. Vyjadřujeme vysokou míru spokojenosti s organizačním, materiálovým zabezpečením, které klade minimální nároky na naši společnost a personál. Zároveň oceňuji profesionalitu a metodu výuky, která je oceňovaná studenty a flexibilitu v naplňování našich potřeb v oblasti výuky jako i překladů. Vzhledem na výše uvedené doporučuji společnost VISTA jako jazykovou školu, která dokáže aplikovat vysoké standardy při firemním vzdělávání v oblasti cizích jazyků.

p. Peter, průmyslový park, HR manager

VISTA jazyková škola poskytuje jazykové služby - jazykovou výuku, překlady, tlumočení - naší společnosti od 27.3.2013. Vysoce oceňujeme výborné lektorské zázemí, profesionalitu překladů, organizaci a flexibilitu, včetně jednoduché zpětné administrativy. Vyjadřujeme vysokou míru spokojenosti s celkovým zabezpečením.

Také oceňujeme profesionalitu služeb a metodu výuky, která je podle dostupných informací oceňovaná studenty. Vzhledem k výše uvedenému doporučuji VISTA jazykovou školu jako poskytovatele jazykových služeb a vzdělávání i dalším firmám.

p. Alena, průmyslový park, HR manažér